پل: ژوئیه 16 سال 2020

“زمانی که من مطرح ساختگی,” Cy از کلبی به من گفت:, “من گفت: مرد, ‘فقط چهار.’ خیلی خوب است که بود.”

Cy شد شمال در یک پنی بازی. جنوبی شد جو Overberry که فکر می کند آن را شرافتمند به پایین در تلاش برای overtricks نسبت به پیشنهاد خود را. که هزینه های او را — و شرکای خود را — تن از نقاط.

زمانی که غرب به رهبری ملکه الماس در برابر چهار قلب جو مخابره شد. او برنده با پادشاه را به خود جلب کرد trumps و اجازه دهید نه از الماس سوار از انتظار چهار الماس کلاهبرداری و بیل را دور بیندازید. به جای شرق تولید جک و دفاع در زمان آس پیک و A-K باشگاه است. پایین یکی.

گسل

“تقصیر من بود,” Cy گفت. “من باید تو پیشنهاد 3NT. دفعه بعد من سعی کنید سخت تر به declarer.”

پس از جو تساوی trumps او باید منجر به یک بیل. ساختگی شاه را تزیین دور برای سومین الماس; او از دست می دهد و یک بیل و دو باشگاه است. اگر غرب بود آس پیک جو می توانید سعی کنید به راه اندازی یک باشگاه برنده در ساختگی برای یک الماس دور بیندازید. غفلت که او را بازی غرب برای جک از الماس است.

روزانه سوال

شما نگه دارید: S 6 5 4 2 9 6 3 D Q 6 C K 7 3. شریک زندگی تان باز می شود یک باشگاه پاسخ شما یک بیل او مناقصه دو الماس و بازگشت شما به سه باشگاه است. شریک و سپس rebids سه الماس. شما چه می گویند ؟

پاسخ: شریک زندگی خود را “معکوس” و rebid دوم خود را کت و شلوار. او فوق العاده بالا-کارت قدرت پنج الماس و دیگر باشگاه ها. پس شما مفید افتخارات سلام به احتمال زیاد است. پیشنهاد سه پیک به خود را نشان می دهد آس. او ممکن است نگه دارید 7, A, A K 9 7 3 Q 10 6 4 2.

جنوب فروشنده

N-S آسیب پذیر

شمال

S K 10 8

ثانیه 10 2

D A 10 8 4

C Q 9 5 2

غرب

S A 6 5 4 2

ثانیه 9 6 3

D Q 6

C K 7 3

شرق

S Q J 9 3

ثانیه 8 4

D J 7 3 2

C A 8 6

جنوب

S 7

H A K Q J 7 5

D K 9 5

C J 10 4

جنوب غرب و شمال شرق

1 ثانیه عبور NT 1 پاس

3 ثانیه(!) تصویب 4 ثانیه همه پاس

باز کردن سرب — D Q

(C)2020 تریبون CONTENT AGENCY, LLC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>