پل: Feb. 9, 2020

“من شنیده ام به شما می گویند که شریک زندگی خود را ساختگی بازی باید بدون نگرانی از مال شما” یک بازیکن اظهار داشت: من در باشگاه سالن.

“Misdefenses و نادرست مناقصه ها اشتباهات مشارکت — و اغلب ایرادات” به من گفت. “اما اگر شما نمی خواهم راه خود را شریک دسته ساختگی یک شریک جدید.”

“خوب مال من است در یک طول موج های مختلف,” او به من گفت. “او نه تنها کالبدشکافی من بازی او به استخدام یک متخصص به عنوان یک واقعیت-جستجوگر برای هنگامی که ما بحث در مورد آن.”

دوست من گفت که او declarer در امروز شش پیک و غرب به رهبری یک الماس است. Declarer در زمان آس ruffed الماس و سعی کردم یک باشگاه به ساختگی ملکه. شرق برنده و رهبری یک مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من برنده با آس” جنوبی به من گفت: “و به رهبری یک باشگاه به من آس و یک سوم باشگاه. زمانی که غرب انداخت دل من غرق شد. من ruffed با هشت ساختگی در زمان آس دل و ruffed قلب اما غرب overruffed. رفتم پایین و شریک زندگی من مشورت خود واقعیت-جستجوگر که پس از تحقیقات طولانی گزارش شده است که من بازی اشتباه بود.”

من فکر می کنم من نیاز به یک شریک جدید اما شش پیک بود و در واقع makable. جنوب را بهترین فرصت است برای استفاده از ساختگی طولانی قلب. برای به حداقل رساندن شانس خود را از یک overruff جنوبی می تواند منجر به یک کم قلب از ساختگی در دومین ترفند. شرق برد و تلاش می کند تا پول الماس و جنوب ruffs طول می کشد شاه و آس trumps و ruffs یک قلب است.

زمانی که شرق و غرب دنبال declarer می توانید در قرعه کشی گم شده تهمت با ملکه و اجرا قلب است. او برنده چهار قلب کلاهبرداری شش trumps و دو جزئی-کت و شلوار مطلب.

شمال فروشنده

N-S آسیب پذیر

شمال

S A Q 8

H A K 9 8 7 2

D A 10

C Q 6

غرب

S J 10 3

ثانیه 5 4

D Q 9 7 5 4 2

C 8 4

شرق

S 9

ثانیه Q J 10 6

D K J 6 3

C K J 10 9

جنوب

S K 7 6 5 4 2

ثانیه 3

D 8

C 7 5 3 2

شمال شرق و جنوب غرب

1 ثانیه عبور 1 رمز عبور

3 NT تصویب 4 C تصویب

5 S تصویب 6 همه پاس

باز کردن سرب — D 5

(C)2020 تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet