‘Breonna قانون” که ممنوعیت بدون دست کشیدن حکم برنده لویی شورا تصویب

لوئیزویل, کنتاکی, مترو شورا به اتفاق آرا رای به تصویب یک فرمان به نام “Breonna قانون” در روز پنج شنبه ممنوع بدون دست کشیدن حکم جستجو در پی Breonna تیلور مرگ است.

Breonna تیلور, 26 کشته شد و هشت بار توسط لویی پلیس پس از افسران مجبور راه خود را در داخل خانه اش و رد و بدل عکس با دوست پسر خود در یک اقدام داروی نیش در ماه مارس است. افسران بود بدون دست کشیدن حکم.

Breonna تیلور, 26 کشته شد و کشته شده توسط پلیس در خانه اش در لوئیزویل کنتاکی در ماه مارس است.

این شورا رای 26-0 در حمایت از فرمان یکشنبه شب با توجه به سی ان ان وابسته WLKY. لویی شهردار گرگ فیشر توییتی است که او قصد دارد آن را امضا “را به عنوان به زودی به عنوان آن بازدید میز من است.”

Tamika پالمر Breonna تیلور مادر گفت: سی ان ان اندرسون کوپر که او را پدر “شده اند شگفت زده برای دیدن جهان در حال تغییر است.”

تیلور که یک EMT “بود که صرفه جویی در زندگی می کند در حالی که او در زندگی” بنیامین Crump یک وکیل برای تیلور خانواده گفت: کوپر در روز پنج شنبه.

“در حال حاضر با عبور از Breonna تیلور قانون او خواهد شد صرفه جویی در زندگی برای همیشه لطفا برای.”

فرمان تنظیم چگونگی جستجو در حکم انجام شده و حکم استفاده از دوربین های بدن در هنگام جستجو.

فرمان نیز نیاز به تمام لویی مترو افسران اداره پلیس باید مجهز به یک عامل بدنه دوربین در حالی که انجام یک جستجو.

دوربین باید فعال شود بعد از پنج دقیقه قبل از تمام جستجوهای باقی می ماند و برای پنج دقیقه پس از.

تمام اطلاعات ثبت شده را نیز به حفظ پنج سال پس از اجرای عمل با توجه به فرمان.

این خبر پس از لویی شهری اداره پلیس اعلام کرد در مارس 21 که این امر نیاز به همه سوگند افسران برای پوشیدن بدن دوربین و تغییر نحوه اداره انجام جستجو در حکم.

“من به حالت تعلیق در استفاده از این حکم به طور نامحدود در ماه گذشته و از صمیم قلب موافق با شورا است که خطر ابتلا به ساکنان و افسران با این نوع از جستجو سنگین تر بودن از هر گونه سود” فیشر نوشت: در صدای جیر جیر.

“این یکی از بسیاری از مراحل مهم در دولت اصلاحات است که ما گرفته ایم برای ایجاد یک صلح آمیز فقط دلسوز و عادلانه جامعه است.”

فیشر هفته گذشته از کار اخراج LMPD رئیس پلیس مقامات پس از کشف دو افسر پلیس درگیر در تیراندازی منجر به مرگ یک انسان در طول یک اعتراض بیش از تیلور و جورج فلوید مرگ تا به حال فعال نیست بدن خود دوربین.

کنتاکی سناتور رند پل در روز پنج شنبه معرفی یک لایحه به نام عدالت برای Breonna تیلور عمل می کنند که ممنوعیت-knock حکم فدرال اجرای قانون است.

پل لایحه همچنین بلوک دولت و سازمان های اجرای قانون محلی دریافت خواهید کرد که وزارت دادگستری بودجه از انجام هیچ-knock حکم.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>