برنت وود رستوران می توانید رایگان مبلمان فضای باز برای گسترش مناطق ناهار خوری

برنت وود رستوران به دنبال برای اضافه کردن و یا گسترش فضای باز ناهار خوری می تواند به زودی به کمک برخی از شهرستان برای خرید مبلمان فضای باز چتر و بیشتر برای ایجاد این فضاهای.

شناخت تاثیر مالی COVID-19 و چالش ها با توجه به داخل سالن ناهار خوری محدودیت های شورای شهر در روز سه شنبه توافق کردند که به گسترش کمک مالی برنامه به ارائه مبلمان فضای باز بازپرداخت به کسب و کارهای خارج از برنامه اصلی مرکز شهر هسته منطقه است. هر رستوران یا کافه در شهر می تواند در حال حاضر اعمال می شود تا 5000 $در کمک به با خرید مبلمان, نرده, چتر, سایه, سازه های سفال و سایر ملزومات برای ایجاد فضای باز ناهار خوری در فضا.

“ما فکر می کنیم این است که برای حمایت از کسب و کار بهبود و کمک به تمرکز صنعت رستوران برای کمک به زنده ماندن Covid-19 همه گیر” تحلیلگر ارشد جاشوا Ewen گفت: در ارائه به شورا.

در سال 2019 این شورا تصویب $20,000 در مرکز شهر فضای باز ناهار خوری بازپرداخت کمک مالی برنامه که راه اندازی شد به خار توسعه در مرکز شهر را پیاده به خیابان ها و تشویق فضای باز ناهار خوری.

اما زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار, برنامه آمد به توقف تا زمانی که در شهرستان کنترا کوستا ایالت مقامات بهداشتی اصلاح دستورالعمل ها در ژوئن 5, دوباره اجازه می دهد فضای باز ناهار خوری.

این شهر پس از آن مورد بررسی 150 از رستوران ها و کافه ها و همه کسانی که در پاسخ گفت: آنها به دنبال کمک مالی برای ایجاد فضای باز ناهار خوری مناطق Ewen گفت.

این شورا تایید شده تا $25,000 برای کسب و کار مرکز شهر و یکی دیگر از $75,000 برای کسانی که در مناطق دیگر از شهرستان. جدید موقت بدون هزینه, هوای آزاد, فرایند اجازه را نیز می دهد راه را برای کسانی که مایل به گسترش در خارج از منزل.

دستیار شهرستان مدیر ترنس Drindell گفت: این برنامه ممکن است واجد شرایط زیر فدرال مراقبت در قانون بودجه اضافی نیز هست و می تواند گسترش بیشتر.

“در نهایت ما را به عنوان انعطاف پذیر به عنوان ممکن است با کسب و کار” Ewen گفت. “ما فکر نمی کنم وجود خواهد داشت بسیاری از رستوران ها که نیاز به تغییرات منطقه بندی ،

Ewen اضافه شده است که کارکنان را هماهنگ با کسب و کار برای اطمینان از انطباق با استانداردهای توسعه حاکم بر هر کسب و کار را منطقه بندی منطقه.

Councilwoman Claudette استانتون تحسین این برنامه گسترش است.

“من فکر می کنم این یک کمک بزرگ برای کسب و کار از Brentwood,” او گفت:. “من عاشق این ایده از فضای باز ناهار خوری.”

شهردار باب تیلور موافقت با اشاره به فضای باز ناهار خوری را می توان علاوه بر فوق العاده اضافه کرد که او هرگز خورده هنگامی که در داخل زمانی که او بازدید سن خوزه در سانتانا ردیف است که یک پناهگاه برای پاسیو ناهار خوری.

“این یک برنامه بزرگ” تیلور گفت. “من می خواهم آن را در سراسر شهرستان. مردم از آن لذت ببرید اما باید برخی از نوع سایه و یا شاید misters و یا هر آنچه در تابستان. که در آن پیشرفت به غذا خوردن در آمده است.”

عضو شورای جانی رودریگز قبل از موافقت این شورا به آن اتفاق آرا تصویب.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک چیز بزرگ برای کل جامعه,” او گفت:.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>