براندون کمربند معافیت از لوگان Webb به پایان می رسد طولانی (و زشت) خط برای غول استارت در پیروزی

سه سالم تمام وقت اعضای غول شروع چرخش ترکیبی از 27 سال از زمان سرویس لیگ, اما آن را یک تازه کار right-hander که به عنوان کارکنان لنگر در سال 2020 است.

لوگان Webb نه تنها ثابت او قادر به نگه داشتن یک شروع کار او به سرعت تبدیل به با ارزش ترین پارچ در کارکنان به عنوان او در حال حاضر مسئول پایان دادن به سه جداگانه از دست دادن رگه برای غول.

در کالیفرنیا, کالیفرنیا. مادری به پایان رسید 12-بازی winless خط برای غول استارت به عنوان او به دست آورده پیروزی با پنج نوبت از دو اجرای توپ در برابر داغ Colorado Rockies.

رشته کوه های راکی ستاره نولان Arenado homered برای سومین مستقیم بازی بود اما یک اجرا خانه اجرا از غول اول baseman براندون کمربند ثابت کرد که به بزرگترین ضربه از شب در 4-3 برنده جامعی که در سان فرانسیسکو طولانی ترین دست دادن استیک جوان فصل در سه بازی.

با جانی کوتو و جف Samardzija تلاش به دست خفاش ها با fastball و تازه وارد کوین Gausman دادن بیش از حد سخت تماس در اوایل فصل Webb تبدیل شده است و این تیم را قابل اطمینان ترین استارت طریق برای اولین بار 20 درصد از برنامه.

وب تنها نیاز 68 رزین به رکورد 15 استراحتی به او متصلب تا چهار strikeouts بدون راه رفتن یک hitter وظیفه است که این آمار را که هر دو پارچ و مدیر گیب Kapler شادتر از دیگران از شروع.

غول مسکن کالیب Baragar, تونی واتسون تایلر راجرز و ترور Gott ترکیب به پایان بازی با Gott سوم درآمد خود را ذخیره کند.

روزنامه چهار درز fastball سرعت sat بین 93 و 94 کیلومتر در ساعت برای مقدار شب و او زوج زمین با عالی changeup که فریب خورده یک تعداد انگشت شماری از رشته کوه های راکی hitters. بهترین توالی شب آمد و در چهارم دور زمانی که او به سرقت برده اعتصاب یک رشته کوه های راکی در برابر مشت زن چارلی Blackmon با دو درز fastball در خارج از گوشه ناشی از دلچسب نوسان و خانم با یک changeup که کمتر از این منطقه قبل از انجماد Blackmon با یک backdoor کشویی که فر از راست دست خمیر جعبه به بیرونی اینچ از صفحه.

روزنامه حتی ثابت کرد او می تواند مسئولیت رسیدگی به Arenado که آمار 31 هومر حرفه ای خود را در برابر غول در برابر تونی واتسون برای کاهش سن فرانسیسکو لبه از 4-2 به 4-3 در هفتم است. با Webb در تپه Arenado منعکس شده به یک 6-4-3 دو بازی و همچنین ضربه, حلقه, خط رانندگی که shortstop براندون کرافورد بریتانیایی با یک جهش.

کمربند باز فصل 2-برای-14 در صفحه اما بخت و اقبال خود را تغییر برابر یک پارچ او تا به حال مقدار زیادی از موفقیت در برابر طول زندگی حرفه ای او. غول اول baseman بود 8-برای-21 با چهار اضافی-پایگاه بازدید از رشته کوه های راکی استارت Jon خاکستری ورود به بازی روز چهارشنبه و به باشگاه خود را 3-2 سرب با قوی اجرا خانه فرود آمد که در ردیف اول از سمت راست زمینه سفید.

کمربند به 46-درجه زاویه پرتاب خود 373-پا به خانه اجرا مشخص شده بالاترین-همیشه در یک هومر قدمت آن به سال 2015 زمانی که Statcast شروع ردیابی زاویه پرتاب. آن را جای کسی را گرفتن قبلی خود بالا از 43.7 درجه تنظیم در 21 ژوئیه 2018 در یک خانه اجرا ضربه در برابر ترور کاهیل که آموزش در Giants’ جایگزین اردوگاه و می تواند به زودی این تیم را تبادل کارکنان پس از برخورد با یک ناخن آسیب است که نگهداری او را در روز افتتاحیه فهرست.

غول گلزنی نمی دوباره تا ششم زمین باز یافته زمانی که کمربند به صفحه با ناشران و هیچ کس در برابر خاکستری بود که به نظر می رسد به حل و فصل را به یک ریتم است. با دو به سمت راست مرکز زمینه شکاف کمربند خود را در به ثمر رساندن موقعیت و ندارد به صبر طولانی برای آمدن به خانه به عنوان baseman دوم Wilmer فلرس سوار زمین برای اولین بار او را دیدم به سمت چپ مرکز RBI تک.

کمربند دو بود 232nd از غول های حرفه ای در حال حرکت او را به یک کراوات با غنی Aurilia برای نهم دو برابر بیشتر در باشگاه های سان فرانسیسکو دوران تاریخ است. پابلو Sandoval تیم تعیین شده hitter وظیفه شنبه است هشتم با 234.

فلورس شد این بازیکن برای اولین بار به دریافت چند سال معامله از غول جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی که آورده سابق متس و D’backs infielder به سان فرانسیسکو به دلیل حرفه ای چشمگیر اعداد در لیگ ملی غرب پارک.

فلورس batted حرفه ای-بالا .317 برای D’backs فصل گذشته و پس از تک به رانندگی در کمربند او به طور متوسط در 13 بازی با غول بهبود یافته به طور یکسان .317.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر