بدیهی است که من تنها کسی هستم که بدانم چقدر فشار دریاچه بزرگ می تواند مقاومت در برابر و بدون کیفیت ماهیگیری تحت تاثیر قرار.

برای روکش کردن من مطرح شده این سوال که “چه مقدار بیش از حد است ؟” در دریاچه از جنگل که در آن ماهیگیران تفننی در زمستان سال گذشته وارد شده حدود 2.1 میلیون ساعت از ماهیگیری فشار بر وزارت منابع طبیعی مینه سوتا کریل بررسی و جاده یخ اپراتورها در حال حاضر جاده ها کشت و زرع تقریبا تمام راه را به باغ جزیره برخی از 30 مایلی شمال غربی از چرخ نقطه در دهان بارانی رودخانه.

فشار است و حتی شدید تر این زمستان در دریاچه از جنگل است که dodged بدترین طوفانهای برف و کولاک که تحت تاثیر ضخامت یخ در بسیاری از مینه سوتا شمالی دریاچه و منجر به عمیق دوغاب ساخته شده است که دسترسی به تمام اما غیر ممکن است.

آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه یک زمستان کریل نظرسنجی در حال حاضر در جریان بازی می کند اما اگر من یک شرط بندی من می خواهم قرار دادن پول در ماهیگیری فشار بودن و نزدیک به 3 میلیون ماهی گیر ساعت بیش از 2 میلیون نفر است.

سوال بزرگتر است که آیا این برداشت خواهد شد بیش از 370,000 پوند walleyes و 479,000 پوند saugers ماهیگیران تفننی نگه داشته و در زمستان سال گذشته در دریاچه از جنگل بر اساس DNR کریل بررسی تخمین می زند. همراه با ماهیگیری تابستان برداشت در هر دو مورد بیش سالانه اهداف DNR احساس هر گونه می تواند در حفظ دریاچه جنگل بدون جمعیت بودن تاثیر منفی می گذارد.

آیا این نوع از فشار پایدار باقی مانده است دیده شود و در عین حال بزرگ دریاچه همچنان به میل لنگ از ماهی در یک رای که رقبای هر درایو به دریاچه در شمال امریکا است. ماهیگیری در دریاچه جنگل در تابستان گذشته بسیار عالی بود-به خصوص برای بزرگ walleyes — و این روند ادامه داشت و پس از توقف-اگر چه عمل اخیرا کاهش پیدا کرده است و بر اساس گزارش های بسیاری شنیده ام. این غیر معمول نیست برای این زمان از سال است.

نزدیکترین چیز به یک نظر منفی در ستون های اخیر من در آمد از یک خواننده که سوال چرا من نمی اشاره به تاثیر از تور استفاده می شود در دریاچه وینیپگ و در انتاریو آب دریاچه از جنگل.

نه وضعیت مربوط به این موضوع در دست: برداشت و فشار ماهیگیری در ایالت مینه سوتا کنار دریاچه جنگل.

خواننده دیگری با اشاره به تاثیر رسانه های اجتماعی و ماهیگیران تفننی است که احساس موظف به دنیا بگویید هنگامی که و که در آن آنها در حال صید ماهی.

که بیشتر از یک کم حرف ماهیگیر خودم من همیشه در بر داشت که دشوار است به درک.

“در حالی که ماهیگیری برای سه روز (با دو روز آرام) در منطقه ای که من مکرر اغلب یک فرد ارسال شده در روز دوم, محل, و من به شما بچه به عنوان دور به عنوان شما می توانید ببینید در روز سوم وجود دارد هزاران نفر از مردم,” او نوشت. “فقط باور نکردنی است.

“من معتقدم تاثیر رسانه های اجتماعی به مراتب پیشی الکترونیک و تحرک,” او اضافه شده است. “وجود دارد و نه دسترسی به این دریاچه است که آرام شوم. چنین شرم آور پس از ماهیگیری تجاری متوقف شد و در سال 1980 با بهبود و در حال حاضر تاثیر دو برابر بیشتر از ’80s, تاثیر است.”

مگر اینکه چیزی تغییر او ترسید “Mille Lacs regs در حال آمدن به دریاچه جنگل بسیار زود است.”

شاید این ایده رمان-هر چند که هرگز پرواز — از یک رفت و آمد مکرر مالک من شناخته شده برای بیش از دو دهه اما تا به حال صحبت با در سال است.

در پاسخ به همه wheelhouses در حال حاضر بر روی یخ به او پیشنهاد اجرای یک سیستم اجازه با یک قرعه کشی.

زمانی که او به نام روز دیگر نیمی از من انتظار یک زبان-شلاق. در عوض او به من گفت او شده است می خواهم harping در DNR برای سال به انجام کاری در مورد فشار است.

دریاچه باید موفق در علم او گفت: و هیچ چیز دیگری به سادگی نظارت بر فشار و برداشت کافی نیست. و اگر مردم شکایت در مورد دیگری در کاهش محدودیت های پس از سال گذشته کاهش پاسخ او این بود “که چی؟”

یکی دیگر از تماس گیرنده که دارای یک کابین در دریاچه جنگل و بزرگ ماهیگیری در این دریاچه گفت: او قدردانی این مقاله و “جرات” — کلمات خود را — از آن زمان به نوشتن.

“من شده اند در soapbox گذشته هفت یا هشت سال در مورد این” او گفت:.

بدون شک فشار بر دریاچه جنگل و همه عوامل آن را در حال گرفتن توجه مردم است. آن را قطعا خرس ،

Dokken گزارش در خارج از منزل. او را در (701) 780-1148, (800) 477-6572 ext. 1148 و یا ارسال ایمیل به bdokken@gfherald.com.

Brad Dokken

براد Dokken

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de