نیروبخش برای رکود اقتصادی همه گیر Walz توصیه متوسط مکمل بودجه

در مکمل بودجه منتشر شد, پنج شنبه, مارس 12 Walz توصیه می شود هزینه های $257 میلیون دلار برای سال مالی 2020-21 و $269 میلیون دلار برای سال مالی 2022-23 و اضافه کردن $491 میلیون دلار به بودجه ذخایر. Walz همچنین پیشنهاد خروج $1.2 میلیارد دلار در پایین خط قابل ملاحظه کوسن برای نرم کردن ولایت از یک COVID-19 شیوع و بالقوه و در نتیجه رکود اقتصادی است.

Walz پیشنهاد می آید که ایالات متحده در برابر یک بیماری همه گیر جهانی COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از قرار گرفتن در معرض coronavirus. از بعد از ظهر پنجشنبه نه Minnesotans باید آزمایش مثبت برای بیماری و Walz گفت: دولت برای آماده شدن برای یک بزرگتر شیوع و در نتیجه اثرات بر کارگران و کسب و کار و امکانات مراقبت از بهداشت مدارس, و بیشتر.

“قصد دارد به منابع مورد نیاز در طول این بیماری همه گیر” Walz گفت: پنج شنبه. “این باعث می شود حس به من برای ترک این اعداد در پایین خط به طوری که ما در یک موقعیت به انعطاف پذیر و واکنش نشان می دهند.”

به عنوان بخشی از مکمل بودجه Walz توصیه 21 میلیون دلار بود اضافه شده به دولت در بهداشت عمومی پاسخ احتمالی حساب است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای COVID-19 پاسخ. و به عنوان زمستان thaws و تهدید بهار سیل بافندگی Walz همچنین توصیه می شود 30 میلیون دلار اضافه شود به دولت کمک فاجعه احتمالی حساب در مورد بلایای طبیعی.

“سیل بهار مراقبت می کند که ما در وسط COVID بحران,” او گفت:.

به منظور حفظ متوسط بودجه و قابل ملاحظه ذخایر Walz گفت که او تا به حال به برخی از امتیازات. او را تشویق مقننه به انجام همان به عنوان آنها را وارد کنید بودجه مذاکرات — که دموکرات ها امیدوار بودند به جلو و بودجه برای اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و جمهوریخواهان امیدوار به صورت گسترده ای کاهش مالیات.

“وجود دارد اولویت های است که کاملا انتقادی به من که نمی, در اینجا چیزهایی که من صرف تمام حرفه ای در تلاش برای حمایت اما در حال حاضر زمان برای انجام این کار” Walz گفت.

مجلس ملیسا Hortman D-بروکلین پارک در روز پنج شنبه به نام Walz پیشنهاد “بسیار مسئول در نور از ما در شرایط حاضر.”

“این واقعا محتاطانه به محدود انتظارات از هزینه کردن در این محیط و این تغییر از COVID-19 بنابراین من فکر می کنم آن را یک رویکرد مسئول در حال حاضر,” او گفت:. “که می شود گفت, اجرایی پیشنهاد قوه مقننه حل و فصل میکند.”

حتی با یک بودجه کوچک Walz تشویق مجلس به تصویب یک “قوی” پیوند لایحه خود را مانند $2.03 میلیارد دلار بسته است. در زمان پریشانی اقتصادی گفت: نرخ بهره پایین هستند و دولت می تواند از مزایای سرمایه گذاری در زیرساخت ها و ایجاد شغل.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake استدلال شنبه که همین استدلال را می توان به برش مالیات که او هنوز هم می خواهد برای دیدن این جلسه.

“ما هنوز در حال رفتن به باید که بحث اما من فکر می کنم آن را محتاطانه به مطمئن شوید که ما باید منابع را برای آینده,” او گفت:. “من فکر می کنم ما قادر به کار با هم به شکل یک راه است.”

Walz پیشنهاد همچنین شامل کمک های مالی به آزمون دولت تجاوز کیت پرونده ها و ارتقای ایمنی و جلوگیری از کشاورزی حوادث آمادگی دولت برای فدرال واقعی شناسایی الزامات مقابله با جوانان vaping افزایش مراقبت از کودک کمک برنامه (CCAP) نرخ مقرون به صرفه مراقبت از کودکان و بهبود سلامت روحی و روانی دسترسی برای Minnesotan فرزندان جانبازان کشاورزان و ساکنان روستایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>