پسران و دختران باشگاه از Northland به پیشنهاد گرفتن و رفتن شام

The Boys & Girls Clubs از Northland در حال ارائه خدمات حمایتی و بسته های مراقبتی برای جوانان در جامعه است.

پس از این باشگاه بسته شده و کارکنان شده اند تحکیم منابع و تجهیزات به منظور ارائه یک گرفتن و رفتن شام برای جوانان و خانواده ها با توجه به انتشار اخبار از سازمان است.

از شام می تواند برداشت از لینکلن پارک شاخه, سایت 2407 W. چهارم سنت در Duluth از 5-6 بعد از ظهر شروع دوشنبه ادامه خواهد داد و شبانه تا منابع را اجرا کنید.

باشگاه در حال درخواست برای هر گونه کمک و حمایت از جامعه در ادامه به ارائه وعده های غذایی و سایر خدمات است. کمک های مالی را می توان در bgcnorth.org/donate/ و یا با تماس با 218-727-1549.

منابع اضافی شامل مشق شب, پشتیبانی, آموزش از راه دور پشتیبانی از Google hangout برای حفظ ارتباط با جوانان یک کتابخانه با بیش از 400 کتاب, بازی, برای, منازعه فعالیت بسته و مراقبت های بسته.

در روز سه شنبه, کارکنان, آغاز آماده سازی بسته های مراقبتی برای باشگاه ها ارسال با جوانان, اعضای, با توجه به انتشار اخبار از سازمان است. این بسته شامل مواد غذایی مانند حبوبات و رشته فرنگی و سبزیجات و میوه و شیر و همچنین مراقبت شخصی و بهداشت اقلام است.

“باشگاه به شدت احساس میکنیم که ما نیاز به ادامه خدمت ما جوانان و خانواده ها با وجود بسته بودن به سنتی برنامه نویسی” اخبار انتشار اعلام کرد.

کارکنان نیز شروع یک تماس درخت به منظور نگه داشتن خانواده ها از جوانان عضو مطلع از منابع موجود است.

در حال حاضر پسر و دختران باشگاه از Northland سایت باقی خواهد ماند و بسته به محل برنامه نویسی از طریق جمعه, مارس 27. این تاریخ ممکن است تغییر کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>