بوکس مدیر آدریان کلارک می پیوندد مبارزه با شبکه

مبارزه با شبکه, یک شرکت تابعه از سرود ورزش & سرگرمی و جهان, شبکه ورزش رزمی برتر امروز اعلام کرد که نویسنده تهیه کننده و بوکس مدیر آدریان کلارک اتحاد پیوست سازمان به عنوان یک مشاور به منظور توسعه برنامه نویسی اصلی و همکاری های استراتژیک با تمرکز بر حرفه ای و آماتور بوکس محتوا و همچنین حمایت از رسانه های اجتماعی و جامعه رشد در سراسر مبارزه با شبکه دیجیتال و سیستم عامل های اجتماعی.

کلارک توانسته است مشتریان مختلف از جمله جری Belmontes جیمز De La Rosa, Willie مونرو جونیور و فرانک گلرزا. کلارک نیز مشغول به کار از نزدیک با Jarrell بزرگ “کودک” میلر و جهان کنونی قهرمان سبک وزن, Errol اسپنس. او یک گواهی عامل ملی بسکتبال بازیکنان Association (NBPA) از سال 2012 تا 2014. کلارک مفتخر شد توسط فوربس در “30 زیر 30” برای سال 2016 در ورزش است. کلارک همچنین چاپ چندین کتاب از جمله “من” یک راهنمای برای کارآفرینان جوان, محافظت از خود را در همه زمان ها: راهنمای برای بوکسورهای حرفه ای, بوکس = زندگی و اسب.

کلارک راه اندازی خود را محافظت از خود را در همه زمان ابتکار عمل در مارس 2016 از جمله یک کتاب, پادکست و ویدیو وبلاگ. Everlast در سراسر جهان پیشرو تولید کننده ، فروشنده و صادر كننده مجوز بوکس MMA و تجهیزات تناسب اندام با همکاری کلارک در سال 2018 به راه اندازی اولین-همیشه در حال محافظت از خود را در همه زمان سمپوزیوم یک ابزار آموزشی برای جنگجویان و خانواده های آنها است که هدف آن آموزش و اطلاع رسانی بوکسورهای حرفه ای در طبیعت از کسب و کار در بوکس. کلارک خواهد شد در حال توسعه این مفهوم به یک سریال تلویزیونی برای مبارزه با شبکه, در علاوه بر این به دیگر اصلی برنامه نویسی برای شبکه.

“من مشتاقانه منتظر به کار با شبکه مبارزه در افزایش عمق آن بوکس پوشش” گفت: Clark. “همکاری نزدیک در کنار شبکه من صنعت مخابرات و FN Studios اصلی تیم تولید ما توسعه برنامه نویسی جدید به ویژه در مورد شیرین علم و موضوعاتی که اغلب تحت الشعاع قرار در جریان اصلی پوشش. با آن های اخیر تجدید حیات در جریان اصلی محبوبیت این را به عنوان یک زمان مناسب به مبارزه با شبکه مشترکین پوشش بی سابقه از مورد علاقه خود را ستاره بوکس, هر دو در داخل حلقه و پشت صحنه.”

“افزایش محبوبیت بوکس در سال های اخیر را نمی توان انجام نگرفته گفت:” آریل Shnerer به تازگی منصوب جنرال موتورز از مبارزه با شبکه. “با راه های بیشتری برای مصرف دعوا از همیشه قبل از و ستاره های جدید متولد می شود این ورزش را تجربه کرده است رشد فوق العاده ای در مقیاس جهانی است. ما مشتاقانه منتظر به همکاری با آدریان جدید, برنامه نویسی, طرح و حمایت از فرصت های که ما با قرار دادن یک تجدید تمرکز بر روی پوشش ما از ورزش نه تنها از طریق هفتگی ما پوشش خبری و زنده دعوا اما با توسعه اصلی تولیدات را که بینندگان ما نزدیک به دعوا و مبارزان آنها را دوست دارم و همچنین برنامه های آموزشی در مورد کسب و کار بوکس.”

برای اطلاعات بیشتر www.fightnetwork.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>