بومن غالب در فنتنا برنده Auto Club 400

روز یکشنبه 1 مارس در خودکار باشگاه جاده سریع السیر, Alex بومن بود که فقط به عنوان او ثبت مسلط پیروزی در باشگاه خودرو 400 در فنتنا.

پیروزی دوم برای بومن پس از مصرف بیش از ردیف 88 Hendrick Motorsports شورلت تمام وقت در شروع فصل 2018. اول آمد و در مشهد سریع السیر در ماه ژوئیه گذشته.

بومن پیروزی یکشنبه در آمد نسبتا مسلط مد او به عنوان رهبری 110 200 دور در 2 مایل بیضی شکل است.

پیروزی خود را به او داد 11th بالا-پنج پایان در 156 جام شروع می شود.

دفاع از قهرمان جام Kyle Busch دوم به پایان رسید اما بیش از نه ثانیه پشت بومن. که پایان داد Joe Gibbs Racing driver اولین تریبون پایان فصل است. در واقع آن خود را به او داد بالا برای اولین بار-14 پایان سال 2020 است.

پشت Busch بود برادر بزرگتر خود کورت در شماره 1 Chip Ganassi ماشین.

گرد کردن پنج شد بومن هم تیمی تعقیب الیوت و تیم Penske را Brad Keselowski.

هفت بار قهرمان جام Jimmie Johnson که اعلام کرده است که این خواهد بود نهایی خود را کامل-فصل زمان تا به حال یک آخر هفته خوب در مورد آنچه ممکن است نهایی خود را شروع و در خانه خود را پیگیری.

بومی جنوب کالیفرنیا آغاز شده و در ردیف جلو پس از مقدماتی دوم سریعترین در روز شنبه.

جانسون است که برنده یک مسابقه پس از سال 2017 فصل زد نزدیک به جبهه در این زمینه همه روز یکشنبه led 10 دور به پایان رسید و هفتم در یک مسیر که در آن او موفق به کسب شش بار.

Clint Bowyer آغاز شده از قطب — چهارم کار خود را — و چراغ اول 11 دور. مصرف بیش جلو بود بومن که در ادامه منجر به 44 دور در ادعا اول 60-lap مرحله.

مرحله 2 بود توسط رایان Blaney که جمع آوری این مرحله برنده بیش از سه ثانیه بیش از بومن.

Joe Gibbs Racing مارتین Truex جونیور شروع از عقب میشه بعد ماشین خود را شکست خورده مقدماتی قبل از بازرسی سه بار در روز شنبه. Truex این 2017 قهرمان جام حذفی شد, محروم از جلسه مقدماتی. هیچ یک از که اهمیت, اما, Truex نقل مکان کرد به بالا 12 قبل از 10 دور شده بود به پایان رسید.

در دامان 130 از 200 lapper, Truex منتقل شود.

همچنین به عقب فرستاده شده در این زمینه برای عدم بازرسی شد JTG Daugherty رانندگان Ryan Preece و ریکی Stenhouse جونیور

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>