Borenstein: قضات تاخیر در #MeToo مورد مسخره شاکیان هیات منصفه

پا کشیدن توسط کنترا کوستا قضات در #MeToo مورد مربوط به شهرستان ارزیاب ساخته شده مسخره از دولت هیئت منصفه در فرایند طراحی شده برای بررسی مقامات دولتی که در تعامل عمدی و یا فاسد سوء.

آن بوده است 14 ماه پس از کنترا کوستا هیئت منصفه امضا اتهام رسمی که county Assessor گاس Kramer, در حال حاضر یک نامزد برای شهرستان سرپرست ایجاد کرده خصمانه محیط کار برای کارکنان در دفتر او و تحت نظارت او.

این اتهام مدعی است که کرامر در حوادث قدمت آن به سال 2014 گفت: داستان در مورد فتوحات خود با زنان ساخته شده است پیشرفت های ناخواسته در یک تابع صحبت در مورد دادن یک اسباب بازی های جنسی به خواهر زاده خود را ساخته شده نفت خام نظرات خود را در مورد تمایلات جنسی و تحقیر مردم از, مکزیکی تبار.

یک اتهام است و اولین گام در به ندرت استفاده می شود فرایند است که باید ماشه یک آزمایش برای تعیین اینکه آیا یک مقام دولتی برداشته شده است ، اما مجازات از حذف از دفتر بی معنی است اگر متهم باقی مانده در این کار از طریق سال به تاخیر می اندازد.

در عین حال که دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد در Kramer مورد بود که bungled برای سال ها توسط شهرستان و قبل از آن حتی به هیئت منصفه. پس از اتهام واصل شد مورد تصویب شده است بین سه نفر برتر قضات دادگاه ترزا Canepa چارلز برچ و اخیرا جان برآید.

در این ماه کنار بیایند تعیین تاریخ برای داوران انتخاب Oct. 19. درست است. آن را نمی خواهد حتی شروع تا 18 ماه پس از هیئت منصفه مباشر امضا اتهام. در ضمن Kramer تساوی حقوق و مزایا به ارزش حدود $360,000 یک سال و همچنان به فربه کردن حقوق بازنشستگی خود را.

و او همچنان مسئول بحرانی شهرستان بخش است که تعیین مالیات ارزش بیش از $200 میلیارد دلار از اموال در کنترا کوستا. که شامل نظارت اداری که شامل یکی از شاکیان.

مبادا وجود داشته باشد هر گونه فکر کردم که Kramer شد chastened توسط هیئت منصفه اتهام او در حال حاضر در حال اجرا برای یک صندلی در کنترا کوستا هیئت ناظران. او eked کردن مکان دوم را در پایان ماه مارس به واجد شرایط برای نوامبر. 3 رواناب در برابر وقت فدرال Glover.

این به اندازه کافی بد است که کرامر تا به حال نشده است محاکمه قبل از ماه مارس انتخابات. در حال حاضر داوران انتخاب اغاز خواهد شد دو هفته پس از رای گیری برای انتخابات ماه نوامبر هستند فرستاده خواهد شد. و با محاکمه می رود برای حدود سه هفته بیشترین رای و به احتمال زیاد محسوب می شود قبل از حکم هیئت منصفه ارائه شده است.

چه شکست مفتضحانه.

کرامر که رد اتهامات سزاوار روز خود را در دادگاه و قبل از آن اگر چه وکیل او به نظر می رسد در هیچ عجله. فقط به عنوان مهم ساکنان شهرستان و رای دهندگان شایسته حل و فصل سریع به این مورد بدانید که آیا Kramer خود را حفظ خواهد کرد و باید در نظر گرفته شود.

سرزنش دادستان منطقه دیانا Becton برای پنج هفته از تاخیر در خدمت کرامر با اتهام قبل از این روند حتی می تواند شروع. سرزنش شهرستان مشاور شارون اندرسون و دستیار ارشد ان مری میسون برای تکرار تاخیر در تبدیل بیش از اسناد و مدارک.

مهمترین سرزنش قضات – سه که ریاست این مورد و اجازه دهید قبل از-دنباله رسیدگی کشیدن برای بیش از یک سال است. زمان دادگاه به طور موقت تعطیل به دلیل coronavirus قوه قضاییه در حال حاضر واگذار کنترل. پس از جلسات دادگاه از سر گرفته شد, قاضی, کنار آمدن ادامه داد: تاخیر با تعیین تاریخ محاکمه هنوز یکی دیگر از چهار ماه ،

آن را بعید است که کرامر را برنده انتخابات ماه نوامبر. در ماه مارس Glover به دست آورد 49.9% از رای, مو کوتاه ساده اکثریت مورد نیاز برای جلوگیری از رواناب در حالی که کرامر و یک سوم نامزد تقریبا به طور مساوی تقسیم نیمی از آرا.

هر نتیجه انتخابات و محاکمه کرامر را خدمت کرده در مورد نیمی از زمان دوره چهار ساله به عنوان ارزیاب در زمان مورد حل و فصل شود.

و اگر Kramer شد برای برنده شدن در این انتخابات که مسئله اتهام. کرامر را مجبور به ترک شغل فعلی خود را برای تبدیل شدن به یک شهرستان و ناظر به هر حال. پس نتیجه محاکمه به حذف او را به عنوان ارزیاب خواهد بود بی معنی است.

این اولین بار نیست که عمومی شده است در تاریکی چپ قبل از انتخابات در مورد نتیجه اتهامات علیه کرامر. در سال 2015 دو نفر از کارکنان خود را تسلیم شکایت که پیدایش این مورد. آنها به خاک سپرده شد.

بیش از دو سال بعد در ژانویه 2018, شهرستان, مدیر, David Twa اقدام در پاسخ به رشد #MeToo جنبش با ارسال یادداشتی به کارکنان اصرار گزارش نامناسب محل کار رفتار است.

یکی از کارکنان صحبت کرد دوباره راه اندازی رسمی شهرستان بررسی و پیدا کردن که آن را “بیشتر از” نه در موارد متعدد Kramer تا به حال ساخته شده و نظرات نامناسب. اما در زمان گزارش کامل شد Kramer تضمین کرده در انتخابات به اصطلاح دیگری به دلیل او تا به حال هیچ مخالف است.

سپس شهرستان سرپرستان نگه داشته و در این گزارش از مردم تا زمانی که یکی از قربانیان به من آمد و این سازمان خبری به اطلاع عموم یافته است. تنها پس از آن که ناظران سرزنش کرامر و ارجاع پرونده به هیئت منصفه.

که ما به ارمغان می آورد به نهایی قربانیان در این مورد از سوی هیئت منصفه که به خدمت در 2018-19 سال مالی با دقت بررسی اتهامات آورده و اتهامات. سه قضات تاخیر در این مورد نه تنها می فرستد بسیار نگران کننده پیام به کارکنان که گزارش سوء آن می گوید grand منصفه که کار خود را ومعلول از تخلف است نه احترام.

کنترا کوستا قضائیه باید شرمنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>