بدن نوزاد دختر در مونتری کانتی دفن زباله

مارینا — کارآگاه از مونتری شهرستان کلانتر دفتر در حال بررسی مرگ یک نوزاد دختر پس از بدن او پیدا شد در تفرجگاه های دفن زباله.

به گفته معاون جان Thornburg کارمند از مونتری منطقه ای مدیریت پسماند منطقه شبه جزیره مونتری دفن زباله در unincorporated مارینا به نام کلانتر, حدود 1:30 بعد از ظهر سه شنبه به گزارش آنها یافت می شود بدن یک نوزاد.

با توجه به مونتری منطقه ای مدیریت پسماند در منطقه نوزاد در یافت نشد بازیافت مرتب سازی بر خط توسط یک کارمند در بازیابی مواد تسهیلات که در آن مسکونی و تجاری بازیافت از شبه جزیره مونتری منطقه طبقه بندی شده اند. کارمند بلافاصله هشدار داده اند.

این کلانتر, پاسخ به تماس و بهبود بدن. کالبد شکافی شد برنامه ریزی برای شروع چهار شنبه, Thornburg گفت.

در یک مصاحبه مطبوعاتی مونتری منطقه ای مدیریت پسماند در منطقه گفت: منابع انسانی آن است و کارکنان ارائه غم جلسات مشاوره برای کارکنان آنها به عنوان بازگشت به کار. ادامه داد: مشاوره نیز خواهد بود ساخته شده در دسترس از طریق این منطقه به کارفرما کمک برنامه به عنوان بخشی از استاندارد مزایای کارکنان به ارائه حمایت عاطفی به کارکنان را تحت تاثیر قرار.

“ما در کنار خودمان با خبر این کشف گفت:” تیم فلاناگان مدیر کل مونتری منطقه ای مدیریت پسماند در منطقه, در بیانیه ای. “دل ما به این جوان روح و عمیق ترین همدردی با خانواده است.”

مونتری منطقه ای مدیریت پسماند در منطقه گفته است که همکاری با مقامات برای ارائه به عنوان اطلاعات زیادی در مورد این کودک را کشف به عنوان امکان پذیر است.

اطلاعات شناسایی خود از قبیل سن و قومیت کودک منتشر نشده.

تحقیقات در حال انجام است. اگر شما هر گونه اطلاعات تماس کلانتر در 831-755-3772 یا تماس ناشناس نوک خط در 888-833-4847.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>