بدن در شرق خلیج پارک ID می خواهم به عنوان از دست رفته آالمدا مرد

اعضای خانواده را شناسایی کرده اند که بدن یک مرد پیدا آخر هفته گذشته در شرق خلیج پارک منطقه ای به عنوان یک گردشگاه عمومی مرد پس از رفتن گم شده در اوایل این ماه, مقامات روز پنجشنبه گفت.

هفته گذشته آالمدا پلیس به نام 5 جولای ناپدید شدن دونالد Adams-Stanifer, 21 یک “اولویت مورد است.” Adams-Stanifer یک سال 2017 انکینل دبیرستان فارغ التحصیل و برکلی کاسه کارمند گذشته به حال دیده شده است که شب در نزدیکی کالج, از گردشگاه عمومی پردیس.

در اواخر صبح یکشنبه, East Bay منطقه ای پارک پلیس در پاسخ به هاکلبری گیاهی منطقه ای حفظ در اوکلند تپه به صورت یک گزارش از یک بدن کشف شده در نزدیکی یک دنباله. بدن تبدیل به گردشگاه عمومی شهرستان کلانتر افسر پزشکی قانونی بخش برای باز کردن تحقیقات مربوط به مرگ است.

پس از اعطا با سازمان منطقه, پارک پلیس مشترک کلمه پنج شنبه بعد از ظهر.

“این تحقیقات این است که در اولین مراحل و ما بخواهید جامعه را صبر” پارک پلیس در بیانیه ای گفت.

“ما خواهد بود با همکاری نزدیک با آالمدا اداره پلیس و دیگر محلی و فدرال و سازمان های اجرای قانون برای پیدا کردن مجرم(ع) از این جنایت وحشتناک است. افکار ما هستند با Stanifer خانواده است.”

هر کسی با اطلاعات تماس با دپارتمان اعزام خط در 510-881-1833 یا آن ناشناس نوک خط در 510-690-6521.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>