بابی Winkles سابق یک آریزونا دولت, مدیر, می میرد در 90

تمپه Ariz. — بابی Winkles این مربی بیس بال ساخته شده است که ایالتی آریزونا به یک قدرت ملی از ابتدا و در ادامه به مدیریت و مربی در رشته های مرده است. او 90.آریزونا دولت گفت: Winkles درگذشت جمعه با خانواده و دوستان توسط سمت خود را.

Winkles سابقه خورشید شیاطین’ اولین تیم اول دانشگاه یا دانشکده در سال 1959 و برنده ملی عنوان در سال 1965 1967 و 1969. او رفت و 524-173 در 13 سال در تمپه.

Winkles شد یک عضو منشور کالج بیس بال از شهرت و مربی چنین ستاره به عنوان Reggie Jackson, Rick دوشنبه, Sal Bando لری گورا و گری Gentry. آریزونا دولت بازنشسته خود No. 1 نیوجرسی در سال 1972 و در این زمینه در Packard ورزشگاه اختصاص داده شده بود به افتخار او در سال 2001.

Winkles در ادامه به مدیریت چهار سال در رشته رفتن 170-213 در نانامی به بازی با کالیفرنیا فرشتگان و اوکلند را از 1973-78.

“بیس بال بزرگ مرد” توییتی بابی ولنتاین سابق لیگ برتر بازیکن و مدیر. “ASU و کال فرشتگان. من برای او در سال 1973. اول مدرن و روز کولاژ مربی برای رفتن مستقیم به MLB. تا به حال یک پلت فرم. سرعت بخشیدن به بازی!!! خیلی بد رهبران را دنبال نمی کند او!! RIP بابی.”

Winkles نیز صرف چند فصل در همه فن حریف مربیگری نقش با غول سان فرانسیسکو و شیکاگو وایت ساکس و مونترال Expos. او یک گوینده با Expos, بیش از حد.

از Swifton آرکانزاس Winkles ستاره دار به عنوان یک infielder و در رشته فلسفه در ایلینوی Wesleyan University پس از آن بازی در جوراب سفید مزرعه سیستم از 1951-58 قبل از مصرف بیش از خورشید شیاطین.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>