که بخشی از زندگی او راه در گذشته در زمان پسر او به دنیا آمد در Jan. 21, 1985.

خلاصه بعد از یک کار حرفه ای در اوایل 1980s باب Suter بازگشت به زادگاه خود را از مدیسون, Wis., و افتتاح فروشگاه لوازم ورزشی به نام مدال طلا ،

این یک محجوب زندگی همه چیز در نظر گرفته, و است که دقیقا چگونه او آن را می خواستم. او در حال حاضر به فصل بعدی از زندگی خود را در آن نقطه سپاسگزار برای همه چیز است که اتفاق افتاده در سال 1980 المپیک زمستانی در Lake Placid n. y. اما نه در همه مصرف آن است.

“او همیشه فقط پدر” گفت: Ryan Suter در حال حاضر 35 که تا به حال خود را به یاد ماندنی و حرفه ای در هاکی برنده المپیک مدال نقره خود را در سال 2010 بوده است دفاعی لنگر برای وحشی پس از امضای 13-year, $98 میلیون قرارداد در جولای 2014. “او با ما صحبت زیادی در مورد آن بخش از زندگی خود را.”

او هرگز تا به حال به. این چیزی که در مورد کتاب داستان انتهای. آنها زندگی می کنند برای همیشه از طریق خاطرات دیگران است.

در نهایت به عنوان Ryan Suter کردم او شروع به درک گرانش از آنچه پدر او یک بخش به عنوان یک عضو از “معجزه در یخ” تیم که شوکه جهان با برنده شدن مدال طلا در سال 1980 المپیک زمستانی.

که البته برجسته ظاهر غیر ممکن است برنده بیش متعال شوروی تیم در مرحله نیمه نهایی به دنبال آن آمده-از-پشت پیروزی بیش از فنلاند و دو روز بعد به پایان کار.

نه این که پدر همیشه صحبت در مورد هر یک از این لحظات بدون کمی تلنگر.

“بسیاری از چیزهایی که من پیدا کردم این بود که از طریق افراد دیگر به من گفتن” من بپرسید پدر خود را در مورد این. درخواست پدر خود را که در مورد’ ” Suter گفت. “حالا که او رفته من شنیدن حتی بیشتر داستان چگونه او را در روز.”

‘واقعا روز سختی بود’

برای بقیه عمر خود را, رایان Suter همیشه به یاد داشته باشید آخرین باری که او را دیدم پدرش. او در مدیسون برای عروسی در سپتامبر 2014. همه چیز به نظر می رسید بنابراین طبیعی در زمان.

“من به یاد داشته باشید که عروسی شد و در شب شنبه و کل خانواده با هم در آن” Suter گفت. “ما چیزی را فراموش کرده در عروسی و او به خانه آمدند به رها کردن آن را در صبح روز یکشنبه.”

با بقیه خانواده اش خوردن صبحانه در داخل Suter دیدم پدر خود را بکشد به جلوی خانه و به سرعت با عجله خارج برای خداحافظی.

“او را به ماشین خود را و او فقط به من یک موج” Suter گفت. “من آرزو می کنم من می رفت و با توجه به او را در آغوش بگیرید. شما می دانید منظورم چیست ؟ شما فقط نمی خواهم که فکر می کنم در آن زمان است.”

چند روز بعد باب Suter رفته بود غم زده توسط یک حمله قلبی در کنگره عرصه یخ یخ بازی او ساخته شده با دست برهنه خود را در حومه مدیسون. او 57 سال است.

“ما اسکیت در Braemar عرصه آماده شدن برای اردوگاه های آموزشی که من شنیده ام اخبار” Suter گفت: در نظر گرفتن چند ثانیه به نوشتن خود را. “این واقعا روز سختی بود.”

آن را طولانی نیست قبل از اینکه خبر مرگ او به اعضای 1980 المپیک تیم هاکی. هم تیمی های سابق مانند مارک جانسون و مایک رمزی هنوز هم به یاد داشته باشید لحظه ای که همین دیروز بود.

“شما فکر نمی کنم آن را واقعی” گفت: جانسون که در حال حاضر سر مربی تیم از دانشگاه ویسکانسین زنان تیم هاکی. “شما در حال انتظار برای داستان بعدی به آن می گویند درست نیست.”

“این یک شوک” اضافه شده رمزی که در ادامه به بازی بیش از 1000 بازی NHL پس از بازی های المپیک است. “شما بی حس و رفتن” نه این اتفاق نمی افتد.’ و البته این اتفاق افتاد. این یک بررسی واقعیت برای همه ما است.”

این مراسم به شرح زیر بود آخر هفته که واقعا اولین بار در Ryan Suter متوجه شدم فقط چگونه بسیاری از مردم از پدر او نهفته است.

بیش از 4000 مردم نشان داد تا در پی. تقریبا همه با او و یا او خود را شخصی داستان در مورد باب Suter تقریبا هیچ کدام تا به حال چیزی برای انجام با معجزه یخ.

به مردم در مدیسون او نبود که به کمک ایالات متحده برنده است که غیر محتمل مدال طلا در سال 1980. او که به فروش می رسد اسکیت به کودکان و نوجوانان در هزینه و زمانی که آنها نمی تواند استطاعت آنها را در غیر این صورت.

“او به معنای بسیار به بسیاری از مردم” Suter گفت. “من آرزو می کنم او می خواهم که قادر به دیدن آن است. او می دانست که او را دوست داشت و همه چیز مانند آن. او فقط نمی خواهید هر گونه توجه همیشه.”

در آن لحظه Ryan Suter متوقف شد شاید فکر آن بود که پدر خود را نمی وجود دارد برای دیدن بسیاری از مردم و احترام به او را.

“او احتمالا نورد در قبر او, فکر, ‘چه خبره شما مردم انجام شده است؟’ “Suter گفت: با خنده. “او احتمالا نمی خواهد که آن را دوست داشت بیش از حد.”

‘من می خواستم برای کشتن او’

بپرسید هر کسی که تا به حال بازی با باب Suter و بسیاری می گویند او بهترین هم تیمی آنها تا به حال.

از هر کسی که تا کنون در برابر باب Suter و بسیاری می گویند او بدترین حریف قابل تصور است.

یک ستاره برای دانشگاه ویسکانسین در اواخر دهه 1970 او به زندگی تحت مخالفان خود را’ پوست خود را با ریگ سبک از بازی.

“من به یاد داشته باشید زمانی که من بازی در مقابل او من می خواستم برای کشتن او گفت:” رمزی که برای دانشگاه مینه سوتا است. “او یکی از آن بچه ها. او می دانست که دقیقا آنچه که او انجام شده بود در خارج وجود دارد. سپس, زمانی که او در تیم من من او را دوست داشتم چرا که من در انتهای دیگر از آن است.”

که دقیقا چگونه معجزه در یخ کاپیتان مایک Eruzione به یاد او بیش از حد. او یک بار گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که اگر او تا به حال برای رفتن به جنگ او می خواهم “بابی” وجود دارد در سنگر در کنار او.

“حتی اگر او بازی نمی کند یک تن دقیقه در Lake Placid او انجام نقش خود کاملا” Eruzione گفت. “او یکی از بهترین هم تیمی های من تا کنون با بازی در زندگی حرفه ای من.”

او سختی جسمی و روحی بود و چیزی از افسانه است.

چند ماه قبل از سال 1980 المپیک Suter خود را شکست مچ پا و با توجه به المپیک هم تیمی بیل بیکر گفته شد توسط پزشکان او را برای چند ماه.

همه فکر می کردند هیچ راهی Suter خواهد این تیم به دلیل آسیب دیدگی است. پس از چند هفته او خواستار پزشکان حذف خود بازیگران و او پیوست تمرین روز بعد.

که Suter مختصرا حاضر به فدا کردن همه چیز برای کمک به این پسر در کنار او و در عین حال همیشه تمایلی به رخ کشیدن در مورد موفقیت های شخصی هنگامی که بخشی از زندگی او بود.

“او به عنوان فروتن به عنوان کسی که در تیم” جانسون گفت. “ما تا به حال که تاثیرگذار لحظه به سن جوانی و ما را لزوما می خواهید آن را به تعریف که ما برای آینده 30, 40, 50 سال است. او تصمیم گرفت که بازی او را تحت درمان به خوبی در حال رشد در مدیسون و او می خواست به بازگشت به بازی. او فقط متمرکز بر انجام آن است.”

‘یک افسانه در اطراف شهر’

رایان Suter هنوز به یاد آوردن مدال طلای المپیک به مدرسه ابتدایی. او به ارمغان آورد و آن را در در درخواست چند تن از معلمان خود را — مانند یک souped تا نسخه نشان می دهد و به — حتی اگر او را درک نمی کنند به همین دلیل است.

“من فکر می کنم من در درجه دوم اولین بار من آن را آورده و من واقعا نمی دانم آنچه در آن بود” Suter گفت. “من به یاد داشته باشید این معلمان بودند راه بیشتر هیجان زده در مورد آن از هر یک از بچه ها. آنها مانند ” من می توانم آن را نشان می دهد و دیگر معلمان?’ و من مانند,”, مطمئن, پیش بروید. هر چه.’ ”

داستان کاملا کپسوله باب Suter.

او یک مرد از مردم به خصوص به کسانی که در مدیسون به طوری که او تا به حال کاملا بدون مشکل به اشتراک گذاری آنچه که برای دیگران ممکن است نوع اختیار داشتن باارزش نگه داشته و به طور مداوم تحت قفل و کلید.

“من فکر می کنم مدال طلا در واقع به سرقت رفته یک زمان بیش از حد” رایان Suter به یاد می آورد. “او در سمت چپ درب خودرو باز کردن و کسی آن را گرفت. پس از آن برخی از مردم در اطراف شهر ساخته شده برخی از تماس ها و هر کس آن را به سرقت برده و در نهایت آن را بازگشت. هر کس بود ‘هی ما نمی تواند انجام دهد به او.’ ”

داستان کسی که به سرقت برده مدال به احتمال زیاد هرگز با آن بدست. نه با راه باب Suter خیلی احترام در اطراف شهر. او در منطقه بازی هاکی برای Madison شرق و رفت برای بازی با دانشگاه ویسکانسین. سپس, زمانی که کار حرفه ای خود را بیش از او را stomping زمینه را برای شروع یک خانواده.

“او یک افسانه در اطراف شهر” رایان Suter گفت. “من فکر می کنم مردم قدردانی چون او واقعی بود و او هرگز از تلاش برای اینکه کسی او نبود.”

بدون شک در باب Suter را میراث ماندگار آشکار خود را در فرم از بازی او ساخته شده است. اصل باز به عنوان به سادگی کنگره یخ عرصه آن تغییر یافته است باب Suter را کاپیتول یخ آرنا.

“من فکر می کنم این بهترین چیزی است که هر کسی که قدم به میدان یخ بازی که بیشتر از زمان آنها یک داستان در مورد چگونه بابی کمک کرده و آنها را” جانسون گفت. “میراث او زندگی نمی کند چرا که او برنده مدال طلا در بازی های المپیک, اما از آنجا که او همیشه به بازگشت به بازی که خیلی خوب بود به او.”

که دقیقا به همین دلیل Ryan Suter ریخته است خیلی از خود را به میدان یخ بازی در حال حاضر که پدر خود را از دست رفته است. او می خواهد به نگه داشتن خود را میراث زنده و در انجام این کار ادامه به پدر خود افتخار می کنم.

“آن نبود تا به حال در مورد او” Suter گفت. “او فروتن, گذاشته پشت, hard-working, آبی یقه فرد است. او در راه من می خواهم به راه من می خواهم بچه های من به زمانی که آنها رشد.

“فقط یک پدر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر