باب ملوین نشان می دهد باز بعد استارت چرخش

فرانکی Montas خواهد بود اوکلند یک استارت برای روز افتتاحیه در برابر لس آنجلس فرشتگان در جولای 24, مدیر باب ملوین اعلام کرد.

Montas 27, به دائم لبخند بر روی صورت خود, اما او خندیدی کمی گسترده تر زمانی که ملوین اخبار شکست به او در بعد از ظهر جمعه.

“او می تواند تعداد” ملوین گفت. “بنابراین او نوع از آن را می دانستند که قرار بود به او.”

Montas’ All-Star کالیبر نیمه اول شروع به 2019 فصل کوتاه قطع شد و پس از پارچ آزمایش مثبت برای افزایش عملکرد مواد مخدر. پس از 80-بازی تعلیق شد برداشته Montas ساخته شده یک شروع در ماه سپتامبر در برابر فرشتگان آناهایم. تعلیق موظف او اجازه داده نمی شد به زمین در postseason.

در طول سال 2020 وقفه Montas خود را نگه داشته بازوی قدرت و مواجه زنده نداریم کسی را بزنیم. او بازگشت به اوکلند برای تابستان اردوگاه قادر به پرتاب چهار نوبت او گفت:.

ملوین همچنین اعلام کرد که 28 ساله و چپ دست پارچ شان Manaea به دنبال خواهد داشت Montas در چرخش است.

دست راست جانباز مایک Fiers, 35 خواهد بود ، راست دست پارچ کریس بسیت شکافها در چهارم پر کردن در برای چپ دست phenom جخوزس Luzardo, 22, به عنوان او کار می کند به بیرون کشیده شده و در یک اردوگاه کوتاه پس از جلسه با کوروناویروس. چپ دست rookie A. J. Puk, 25, خود را برای اولین بار لیگ بزرگ شروع می شود از چرخش از پنجم اسلات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>