بلوز, خفه کردن, وحشی برای گسترش رگه برنده

ST. پل — اسکار Sundqvist به ثمر رساند یک هدف و راه اندازی دیگر به عنوان بازدید St. Louis Blues شکست مینه سوتا وحشی 4-1 در شب یکشنبه, فوریه. 23.

اردن Kyrou, Brayden Schenn و ایوان Barbashev نیز به ثمر رساند برای کنفرانس غرب-پیشرو, بلوز, چه کسانی اجازه داده اند فقط دو گل در چهار بازی برنده خط خط.

بلوز goaltender اردن Binnington ساخته شده 32 موجب صرفه جویی در به پیروزی در این سوم متوالی شروع می شود.

مارکوس فولینو به ثمر رساند یک هدف و Devan Dubnyk متوقف 22 از 26 عکس برای وحشی بودند که با برخورد درست خود را پنجم مقررات دست دادن در 13 بازی.

بلوز زده برای اولین بار در 11:03 علامت اول دوره است. Defenseman مارکو Scandella پایین آمد وسط و اخراج یک شات با عجله قبل از Kyrou تبدیل در تک به تک با یک تیز و زاویه شات از سمت راست.

Schenn ساخته شده آن را 2-0 کمتر از چهار دقیقه بعد از ضرب و شتم Dubynk از دایره در سمت راست. Jaden شوارتز به سرقت برده جن داخل خط آبی و تغذیه Schenn برای راه رفتن خود را در هدف.

فولینو به ثمر رساند فقط 1:43 بعد از اولین وقفه به قطع وحشی کسری به 2-1. اردن Greenway آزاد جن پایان تخته و فولینو رنده شده آن بیش از Binnington در پست دوم تلاش.

هدف فولینو برای اولین بار در 15 بازی به پایان رسید Binnington را shutout رشته در 143:01 پوشا بازگشت به Feb. 16 در نشویل.

Sundqvist تحت فشار قرار دادند که منجر به 3-1 با تنهاست هدف میدوی را از طریق دوره دوم. او به سرقت برده جن در forecheck و پا را به جلو خالص به نمره از نقطه خالی محدوده.

Barbashev به ثمر رساند shorthanded هدف در 5:04 سومین دوره آن را 4-1. او یک give-and-go بازی با Sundqvist به طور موثر به مهر و موم پیروزی.

بلوز کاپیتان الکس Pietrangelo بازگشت از یک بازی غیبت به دلیل بیماری اما تایلر Bozak (پایین بدن آسیب) از دست رفته خود را دوم مستقیم بازی.

وحشی به جلو لوقا Kunin و defenseman کارسون Soucy هر یک از دست رفته بازی پس از آمدن دور با بالای بدن صدمات جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر