خون مراکز جمع آوری پلاسما از COVID-19 بازماندگان در تلاش برای درمان

تحت دستورالعمل شنبه منتشر شد توسط AABB, یک سازمان غیر انتفاعی بین المللی متمرکز در طب انتقال خون و سلولی درمان ده ها تن از جامعه مراکز انتقال خون در سراسر کشور می تواند تبدیل به یک منبع کلیدی برای قرن درمان شناخته شده به عنوان نقاهت پلاسما درمانی است.

درمان با استفاده از محصولات خونی گرفته شده از افرادی که از بهبود از یک عفونت ویروسی و تزریق آنها به کسانی که هنوز هم رنج می برند. تجربی عمل مورد استفاده قرار گرفت در طول ویرانگر سال 1918 آنفولانزا و همچنین برای درمان سرخک در 1930s. در سال های اخیر پلاسما درمانی استفاده شده است برای درمان قربانیان ابولا سارس و آنفلوانزا H1N1.

درمان است نه یک چیز مطمئن است.

مطالعات نشان می دهد که با استفاده از پلاسما تا به حال برخی از موفقیت در کاهش علائم و مرگ در گذشته شیوع اما درست آن اثر شده است ثابت شده در دقیق بالینی. در زمان شیوع شواهد از چین نشان می دهد که منفعل آنتی بادی درمانی به نظر می رسد برای کمک به بیماران مبتلا به بیمار و مبارزه با COVID-19 تا زمانی که آنها می تواند به توسعه آنتی بادی های خود را.

داده وجود دارد هیچ درمان یا واکسن برای COVID-19 کارشناسان می گویند این گزینه امیدوار کننده را امتحان کنید.

“وجود دارد و نه هر چیز دیگری در خارج وجود دارد, گفت:” دکتر لوئیس کاتز یک خون متخصص صنعت که منجر AABB را در نقاهت پلاسما. “وجود دارد سوابق تاریخی که در آن ممکن است مفید باشد و به اندازه کافی در اوایل داده است که آن را امن است.”

دستورالعمل جدید آمده است یک هفته پس از فدرال غذا و داروی مجاز اضطراری استفاده از نقاهت پلاسما توسط پزشکان برای فرد بيمار بدحال با COVID-19. هوستون متودیست بیمارستان شد اولین دانشگاهی مرکز پزشکی به استفاده از درمان است. پس از شنبه, بیمارستان درمان دو COVID-19 بيمار با اهدا کننده پلاسما سخنگوی گفت. نتایج در حال بررسی است.

چند سایت در آمریکا از جمله نیویورک مرکز خون شروع به جمع آوری پلاسما در هفته گذشته. و چند بالینی را آغاز کرده اند تست استفاده از بازمانده های پلاسما برای COVID-19. صلیب سرخ آمریکا راه اندازی یک وب سایت به جمع آوری اطلاعات در مورد پتانسیل پلاسما اهدا کنندگان.

به عنوان AABB و گروه های دیگری در امریکا خون مراکز پیوستن به, تلاش جدید rollout می تواند گسترش عمل نمایی کاتز گفت.

“این است که همه طب را در پرواز, راست?” کاتز گفت. “ما نمی باید کارآزمایی های کنترل شده تصادفی. ما قصد داریم برای انجام بهترین ما می توانیم.”

در جامعه خون مراکز پلاسما کشیده خواهد شد از اهدا کنندگان با آزمایشگاه-تایید آزمایشات نشان می دهد که آنها تا به حال COVID-19 — و که آنها پس از آزمایش منفی برای آن و یا که 28 روز گذشت از آنها نشان داده ایم علائم. اهدا کنندگان خواهد بود واجد شرایط برای ارائه پلاسما هر 28 روز این دستورالعمل می گویند.

متعدد علمی آزمایشگاه و پزشکی شرکت در مسابقه به رول از آزمون که با استفاده از یک سوزن خون برای تشخیص عفونت-مبارزه آنتی بادی ها به ویروس. در ابتدا ممکن است دشوار برای برخی از مراکز انتقال خون برای دسترسی به آزمون کاتز گفت.

در ضمن این مراکز خواهد بود و مجاز به برداشت پلاسما از بهبود COVID-19 خیرین و سرعت آن را به “بسیار افراد بیمار به سرعت به عنوان امکان پذیر است” و سپس تست برای آنتی بادی تيتر یا اندازه گیری, بعد, FDA, سخنگوی مایکل Felberbaum روز سه شنبه گفت.

که یک تفاوت بزرگ را در حجم بالقوه نقاهت پلاسما جمع آوری کاتز گفت. “در حال حاضر که ما چنین انطباق موضع از آژانس ما می توانید بروید و کل گراز,” او گفت:.

اورژانس تحقیقاتی داروی جدید و یا e-IND مجوز مورد نیاز است برای transfuse نقاهت پلاسما به, بیماران, اما نه برای جمع آوری آن از اهدا کنندگان و یا توزیع آن. FDA اعطا کرده است “متعدد” درخواست اضطراری INDs و همچنان به کمک مالی آنها را به عنوان آنها در حال دریافت Felberbaum اشاره کرد.

سیاتل-منطقه خون مرکز Bloodworks غرب در حال همکاری با موسسه ملی بهداشت و دانشگاه واشنگتن شروع به جمع آوری پلاسما از بیمارانی که بهبود یافته اند از COVID-19. کسانی که کمک های مالی تبدیل خواهد شد بخشی از یک مطالعه تحقیقاتی شرکت-led توسط دکتر تری Gernsheimer استاد پزشکی در UW دانشکده پزشکی. آنها همچنین می تواند به سیستم وارد شده در رجیستری ملی ایجاد شده برای پیگیری نتایج پلاسما درمانی گفت: دکتر ربکا هیلی مدیر پزشکی Bloodworks زیستی که به تولید فرآورده های بیولوژیک.

علاقه است که انتظار می رود به بالا در میان کسانی که رنج می برد از طریق همه گیر عفونت است.

Dr. Jon Peters, 66 خانواده عمل پزشک در پرتلند سنگ., آزمایش مثبت برای COVID-19 هفته گذشته است. او هنوز هم در خانه با یک تب و سرفه اما انتظار برای بازگشت به کار هنگامی که علائم فروکش. او قصد دارد برای اهدای پلاسما به عنوان به زودی به عنوان او قادر است.

“این چنین کم خطر موضوع برای فرد اهدا آن می تواند یک زندگی را نجات دهد,” او گفت:. “در این مرحله آنها باید هر گزینه می توانید آنها را دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>