Blockchain شرکت موج اهدا 5 میلیون دلار به منطقه خلیج مواد غذایی بانک

اگر شما به cryptocurrency شما ممکن است هرگز از شنیده می شود موج دار شدن. اما سان فرانسیسکو-بر اساس blockchain شرکت در حال ساخت یک چلپ چلوپ بزرگ با آن سخاوت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

موج دار شدن و خود از بنیانگذاران کریس لارسن در حال حمایت 5 میلیون دلار به پنج منطقه خلیج مواد غذایی بانک ها و آشپزخانه ها برای کمک به تغذیه گرسنه است.

قرص & ماهی در سن خوزه و دوم برداشت از دره سیلیکون دو سازمان مجموعه ای برای دریافت 1 میلیون دلار کمک های مالی. از دیگر دریافت کنندگان آالمدا کانتی مواد غذایی جامعه بانک سامری خانه در سان متئو کانتی و سان فرانسیسکو-مارین بانک مواد غذایی.

“موج و کریس’ سخاوت و حمایت به معنی تفاوت بین گرسنگی و امید برای ده ها هزار نفر از همسایگان ما در نیاز” گفت: قرص & ماهی مدیر عامل برنارد بوشی و اضافه کرد که این کمک مالی را برای ارائه 500,000 وعده های غذایی. “در حالت عادی ماه’ ما با ارائه بیش از 100 ، 000 داغ و آماده وعده های غذایی به خانواده های نیازمند. ما در حال حاضر زندگی و کار در یک جدید طبیعی ” بطور قابل توجهی بیشتر نیاز است.”

درخواست برای کمک های غذایی سه برابر شده پس از منطقه خلیج گسترده پناهگاه در محل سفارش در مه, او گفت:.

لارسن موج دار شدن مدیر عامل سابق و در حال حاضر آن اجرایی رئیس در بیانیه ای گفت: “افزایش ناامنی غذایی در طول COVID-19 ما را تهدید می آسیب پذیرترین جوامع است. منطقه خلیج سازمانها مانند قرص & ماهی در حال نصب و تلاش های ویژه ای برای کمک به ارائه وعده های غذایی و مبارزه با گرسنگی به کسانی خواهد شد که بیشتر به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر.”

PPE کمک های مالی جریان در: موج دار شدن است که نه تنها منطقه خلیج tech شرکت پله تا به کمک در طول این بحران است. در روز پنج شنبه گوگل تحویل 49,000 سپر چهره به دره سانتا کلارا مرکز پزشکی که در طراحی و مونتاژ توسط تیم گوگل پس از مشورت با پزشکان و پرستاران در VMC در مورد آنچه که مورد نیاز است.

کریس متحیر, مدیر عامل شرکت دره مرکز پزشکی بنیاد گفت: گوگل مشغول به کار با سیستم بهداشت و کارشناسان و سرعت تحویل و آنچه مورد نیاز بود. “خط پایین این صورت سپر کمک خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی می کند. ما نیاز به نگه داشتن مردم در خط مقدم بحران امن و گوگل اهدای کمک به ما انجام درست آن.”

در ضمن سن خوزه کتابخانه های عمومی با کمک از کارکنان و دو نوجوان داوطلبان مشغول بوده است با استفاده از آن 24 3-D پرینتر برای ایجاد صدها سپر چهره و ماسک بیش از دو هفته گذشته. در جمعه شهرستان در کتابخانه جیل بورن — همراه با سن خوزه شهردار سام Liccardo و Councilwoman Pam فولی — تحویل 220 چهره سپر و 75 ماسک صورت بعد از ظهر جمعه به سامری بیمارستان مدیر عامل : یوسف DeSchryver.

این کتابخانه در حال حاضر دارای تولید 575 صورت سپر و 150 ماسک صورت و قصد دارد برای ادامه ساخت آنها را به کمک به دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران پناهگاه ها و سازمان های دیگر.

اما شما لازم نیست به یک جهانی غول جستجو و یا یک کتابخانه عالی سیستم برای کمک به کوین Tully اثبات حق از آپارتمان خود را. Tully سابق EMT که در حال حاضر با این نسخهها کار در دانشگاه استنفورد تولید سپر چهره با چاپگر 3-D با قصد ارائه آنها را به صورت رایگان به اولین پاسخ دهندگان. هدف او این است که به تولید 1,000 صورت سپر در طول پناهگاه در محل و راه اندازی یک GoFundMe کمپین به منظور بالا بردن $5,000 برای لوازم. تاکنون او حدود یک سوم از راه وجود دارد. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد تلاش های خود را و کمک در www.gofundme.com/f/3dprinted-face-shields-for-healthcare-providers.

سنت قرار داده و در مکث: حتی هنگامی که سانتا کلارا دره ساکنان می توانید شروع به بیرون رفتن و در مورد آن را سخت تر برای کشف دقیقا همان چیزی است که ما قادر خواهید بود به انجام. کوه مشاهده جداجدا سفارش داده شده و هنر جشنواره که به طور سنتی باز می شود جشنواره تابستان فصل در ماه مه نمی گیرد این سال است. نه San Jose Jazz تابستان متحرک بود که برنامه ریزی شده برای ماه اوت و یا مرکز شهر یخ, هوای آزاد, پیست اسکیت که در ماه نوامبر افتتاح شد.

و در حال حاضر Almaden ولی زنان باشگاه اعلام کرده است که Almaden هنر و شراب جشنواره آغاز شده است که در سال 1976 نمی گیرد به عنوان برنامه ریزی شده این سپتامبر. این جشنواره که معمولا جذب بیش از 15000 مردم را افزایش می دهد پول برای San Jose-منطقه موسسات خیریه و کمک هزینه تحصیلی برای فارغ التحصیلی دبیرستان سالمندان است. باشگاه زنان رئیس جمهور جنی Teixera می گوید: هیئت مدیره در نظر دارد چند آنلاین رویدادهای مالی برای انجام تعهدات خود به جامعه است.

پروژه سنگ بنای می رود دیجیتال: YMCA of Silicon Valley پروژه سنگ بنای دارایی قهرمان جوایز ارائه شده در یک صبحانه رویداد با بیش از 1000 مهمان 17 سال گذشته اما بدیهی است که بدون رفتن به این سال است. بنابراین در این سال را جشن منتقل آنلاین با دریافت کنندگان افتخار در رسانه های اجتماعی و در یک سایت (که در آن اجتماعی فاصله یک مشکل نیست).

این سال را به دارایی قهرمانان افتخار برای کمک به ساخت مثبت رشد دارایی ها در زندگی جوانان — در حال لوئیس شاهینیک ششم معلم کلاس در مرکز شهر کالج دبستان آلام راک دبیرستان; Quimby, بلوط, مدرسه, دانشجو, Abinaya Sridharan; Lisa سالیوان از لوما پریتا مشترک اتحادیه مدرسه منطقه; سان خوزه بر اساس Forget Me Not, غیر انتفاعی, فراهم می کند که سالمندان با دوستانه تماس های تلفنی از دانش آموزان دبیرستان; Rucker مدرسه ابتدایی در گیلروی; دارتموث مدرسه در سن خوزه; و فرمونت اتحادیه دبیرستان منطقه آموزشی گزینه های مرکز.

شما می توانید از دیدن فیلم در مورد برندگان در www.ymcasv.org/ymca-project-cornerstone/asset-champions.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>