بلین دوم پنج کشته اختلال راننده فقط بهبود از فوتبال آسیب

16-در سال دوم در بلین دبیرستان شده بود, برخورد با یک لگن آسیب به مدت دو سال است که کنار او از کشتی کج و او را ناشی از درد مزمن است. اما در آخرین پنج شنبه, مارس 19 او احساس قوی به اندازه کافی برای دریافت بر روی دوچرخه خود را. روز بعد او بیرون رفت و دوباره با برادر خود تنر, 15.

“من به شوهرم گفت” من خیلی خوشحالم که او را از دوچرخه سواری,'” تونی مادر جنیفر Janisch گفت: از طریق اشک.

که دوچرخه سوار را در تراژدی پایان زمانی که تونی به ضرب زده مشکوک به اختلال راننده در بلین.

یک مجروح ورزشکار

چهارم از شش فرزند (پنج پسر و یک دختر) می تونی از راگون رپیدز تا به حال کشتی پس از او 5 ساله بود. او برادر بزرگتر تیم 20 و Trae, 19, شد دولت قرار گرفت و تونی می خواستم به دنبال رد پای خود را.

دو سال پیش او مجروح پای چپ خود را در حال بازی فوتبال و تشخیص داده شد که یک هیپ labral اشک. او را صرف در سال آینده انجام فیزیوتراپی به درمان آن است.

اما درمان کار نمی کند. اشک التیام نمی. او مبتلا به دیسپلازی یک اصطلاح پزشکی برای سوکت ران نیست که به طور کامل پوشش توپ بخش فوقانی استخوان ران.

برای رفع آن او نیاز به عمل جراحی است. پدر و مادر او به دنبال یکی از تنها تعداد انگشت شماری از تخصصی جراحان در دولت است که می تواند تعمیر تونی ران.

در ماه جولای او در یک عملیات که مورد نیاز میله و پیچ برای نگه داشتن خود را از مفصل ران در محل.

زمانی که تونی بیدار از عمل جراحی او احساس بی حسی از اواسط ران را به انگشتان خود و او ایجاد شده بود رها کردن پا, معنی پای خود را بکشید به جای گام مانند آن را باید. به گفته پزشکان اعصاب آسیب دیده بود و نمی تواند پیش بینی چه مدت آن را به درمان و یا اگر آن را درمان به طور کامل.

تونی تا به حال دو ماه از درد مزمن مادرش گفت:. او نمی تواند باقی ماندن در یک موقعیت بسیار طولانی است. او نمی خواهد بود قادر به رفتن به مدرسه خود را در سه ماهه اول بارداری.

پس از انجام مدرسه در خانه و فارغ التحصیل شدن از روی صندلی چرخدار به عصا و بریس او تصمیم گرفت تا سعی کنید برای رفتن به مدرسه سه ماهه دوم.

“این بسیار خسته کننده برای او خوب,” او گفت.

در بهبود در نهایت

کریسمس, او آماده بود به خندق عصا.

“ما خیلی خوشحال زمانی که او قادر به راه رفتن با بریس” مادرش گفت:. “او به مدرسه رفت بدون عصا. این یک نقطه عطف بزرگ. او به آرامی گرفتن بهتر است.”

جمعه گذشته تونی برادرش تنر و تصمیم گرفت برای رفتن به یک دوچرخه سوار با هم.

تونی هنوز صدمه زدن و خواهد تایر به راحتی تا تنر را دو او را پشت یک موتور روروک مخصوص بچه ها در زمان او را به یک استراحت.

این گروه به شرق در 129 خیابان در بلین حدود 6:30 p. m.

شاهدان پلیس گفت که بچه ها سوار در خیابان, اما به اندازه کافی به یک طرف جاده که آنها مانع ترافیک است که هر راننده را به حال یک فرصت کامل برای دیدن آنها و جلوگیری از برخورد.

دانیل هارون Rodman, 28, از, Blaine, سفر غرب در ساب روی همان جاده که او ضربه تونی سر در. او شده است به اتهام دو فقره کیفری فضایی قتل و متهم به رانندگی در حالی که اختلال با توجه به Anoka County District دادگاه شکایت کیفری.

“من در خانه بود. تنر به نام من و من نمی توانستم او را درک, اما من می دانستم که چیزی اشتباه بود” جنیفر Janisch گفت. “من بالا بردن صدای من او را به آرامش دعوت می کرد. من می دانستم که آن چیزی بد است.”

او شروع به پریدن کرد به ماشین و سوار به پسران است. تنر برگزار شد و برادر خود را در آغوش او تا زمانی که آمبولانس رسید. تونی درگذشت و در صحنه است.

از دست دادن مرکب

“آنها همه چیز را با هم” جنیفر گفت: تونی و تنر. “آنها به اشتراک گذاشتن یک اتاق با هم. تنر بود فقط خیلی خوب برای او. من حتی نمی تواند تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از بار تنر رفت طبقه پایین به تونی چیزی. او هرگز فقط شکایت کرده است. او همه چیز را برای او. آنها نزدیک شد.”

جنیفر توصیف می تونی به عنوان یک بذله گو که نبود مطمئن شوید که چه او می خواست به انجام در زندگی و در عین حال به جز سالم و به اندازه کافی به گریبان ارشد خود را در سال است.

“او خروجی. او همیشه می خواستم به کلاس دلقک اما بیشتر در هوشمند-alecky راه” جنیفر گفت. “او دوست داشت به کسی را دست انداختن مردم. من به سختی می تواند می گویند: “چه شما می خواهید برای شام’ بدون او در آینده با برخی از نوع راه به ظروف سرباز یا مسافر با من. او خنده دار بود. او بذله گویی سریع. او فقط همیشه یک لبخند بزرگ.”

و او به ویژه در مورد موهای خود را هرگز ترک خانه مگر اینکه آن مدل دهید به میل خود, او گفت:.

تونی جان سالم به در با پدر و مادر خود جیسون و جنیفر Janisch برادران تایلر, 22, تیم, 20, Trae, 19 و تنر 15 و خواهرش اولیویا 11. خانواده است که با داشتن یک خدمات خصوصی اما برنامه های بزرگتر یادبود پس از coronavirus بحران فروکش.

“ما در حال انتظار تا زمانی که همه این محدودیت ها برداشته و ما باید واقعی تشییع جنازه توده” جنیفر گفت. “من فقط نمی تواند ایستاده فکر نمی داشتن چیزی. او سزاوار به چیزی.”

یک GoFundMe کمپین ایجاد شده برای Janisch خانواده برای پوشش هزینه های مربوط به مرگ او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>