Blackmagic Design اعلام Teranex مینی SDI به نمایش 8K HDR در حال حاضر حمل و نقل

Fremont, CA, ایالات متحده آمریکا – دوشنبه, مارس 23 سال 2020 – Blackmagic Design امروز اعلام کرد Teranex مینی SDI به نمایش 8K HDR پیشرفته 8K DisplayPort نظارت راه حل برای DisplayPort مانیتور مانند جدید اپل نرم افزار نمایش XDR. با دوگانه بر روی صفحه نمایش محدوده پوشش HDR کوچک و پیکسل با پیکسل حالت و 33 نقطه 3D LUTs, Teranex مینی SDI به DisplayPort شده است به طور خاص طراحی شده برای استفاده در فیلم های حرفه ای و تلویزیونی بازار.

Teranex مینی SDI به نمایش 8K HDR در دسترس است در حال حاضر از Blackmagic Design نمایندگان فروش در سراسر جهان برای US$1,295.

Teranex مینی SDI به نمایش 8K HDR پیشرفته 8K نظارت راه حل برای نرم افزار نمایش XDR و دیگر نمایش کامپیوتر نمایش و یا با کیفیت بالا مانیتور. وجود دارد حتی 2 بر روی صفحه محدوده ای که می توان انتخاب بین WFM رژه بردار و هیستوگرام. Teranex مینی SDI به نمایش 8K HDR مناسب برای استودیو فیلم و پخش که نیاز حرفه ای اما رنگ مقرون به صرفه نظارت دقیق.

مشتریان همچنین می توانید یک طراحی زیبا با رنگ ال سی دی برای نظارت و کنترل تنظیمات. پانل جلو شامل کنترل و صفحه نمایش رنگی برای نظارت تصویری ورودی متر صوتی و تصویری استاندارد نشان می دهد. با نرم افزار نمایش XDR این پنل را می توان مورد استفاده برای کنترل تنظیمات صفحه نمایش مانند تعویض مرجع حالت و تنظیم روشنایی.

پنل پشتی دارای چهار لینک 12G-SDI HD, Ultra HD و همچنین به 8K فرمت های. وجود دارد یک USB‑C سبک برای اتصال به مانیتور مانند نرم افزار نمایش XDR و 2 اندازه کامل DisplayPort اتصالات به صورت منظم مانیتور کامپیوتر. ساخته شده در بالا رونده خواهد اطمینان از استاندارد ورودی کوچک شده است برای این رزولوشن متصل DisplayPort نظارت بر. و یا استفاده از ساخته شده است در صفحه-با-صفحه حالت نمایش unscaled HD یا 4K محتوا. مشتریان حتی می توانید اتصال هر دو 2SI و میدان تقسیم ورودی.

Teranex مینی SDI به DisplayPort, 8K, HDR, همه چیز برای آخرین HDR گردش. همه که مورد نیاز است برای اتصال یک نرم افزار نمایش XDR یا HDR سازگار DisplayPort مانیتور اجازه می دهد تا HDR SDI نظارت است. استاتیک ابرداده PQ فرمت در VPID گرفته شده با توجه به ST2108-1, ST2084 و ST425 استاندارد. ST425 تعریف 2 بیت های جدید در VPID نشان می دهد انتقال مشخصه SDR و یا PQ و ST2108-1 تعریف می کند که چگونه به حمل و نقل HDR استاتیک و یا پویا ابرداده بیش SDI. نیز وجود دارد پشتیبانی از ST2082-10 برای 12G SDI به عنوان به خوبی به عنوان ST425 برای 3G-SDI منابع. هر دو Rec.2020 و Rec.709 فضای رنگ پشتیبانی می شوند و 100 درصد از DCI-P3 فرمت.

دو به طور کامل مستقل بر روی صفحه نمایش حوزه را شامل می شوند تا انطباق با استانداردهای پخش آسان است که انجام بحرانی بالا پایان کار. محدوده ایده تزیین بر روی صفحه نمایش به طوری که آنها می توانید موقعیت و اندازه و کدورت. مشتریان می توانید انتخاب کنید از طیف وسیعی از حوزه ها از جمله شکل موج برای نمایش درخشندگی سطح سیگنال ورودی خود را. Vectorscope صفحه نمایش اجازه می دهد تا مشتریان به شدت رنگ در 100% SDI مرجع سطوح. مشتریان همچنین RGB و YUV رژه نمایش است که ایده آل برای تصحیح رنگ و چک کردن برای غیر قانونی سطوح. هیستوگرام نشان می دهد که توزیع سفید به سیاه و سفید جزئیات در تصاویر خود را و برجسته یا سایه ش.

Teranex مینی SDI به نمایش 8K HDR شامل همان کیفیت بالا 33 نقطه 3D LUTs به عنوان استفاده می شود در صنعت فیلم. دو مستقل 3D LUTs می شود و مشتریان می توانند انتخاب بین آنها را از پانل جلو.

تمام چهار لینک 12G-SDI باید خروجی به صورت حلقه به دیگر تجهیزات. به علاوه تمام HD, Ultra HD و 8K استاندارد پشتیبانی می شوند اجازه می دهد پخش یا صنعت فیلم استفاده کنید. در 720p, مشتریان دریافت پشتیبانی برای 50p, 59.94 p به 60p. در فرمت 1080i آنها 50i انتخابی کار, 59.94 من تا به 60i. 1080p, 1080PsF و همچنین 2160ص فرمت های پشتیبانی می شوند از 23.98 به 60 فریم در ثانیه. مشتریان حتی پشتیبانی از 2K و 4K DCI فیلم فرمت از 23.98 p به 60p. 4320p 8K فرمت های پشتیبانی می شوند در 23.98, 24, 25, 29.97, 50, تا به 59.94. با 2SI به میدان تقسیم تبدیل ساخته شده در یک 8K منبع را به طور خودکار تبدیل برای نظارت بر. Teranex مینی SDI به نمایش 8K HDR حتی دسته هر دو سطح A و یا B 3G-SDI به علاوه YUV و RGB SDI فرمت های.

پانل جلو ال سی دی فراهم می کند اعتماد به نفس نظارت با هر دو تصاویر و دقیق صوتی سطح متر است. وجود دارد منوها برای تمام توابع و آن را آسان به حرکت از طریق منوی “صفحات” برای پیدا کردن تنظیمات است که نیاز به تغییر است. 3D LUTs می تواند فعال باشد و فقط با فشار دادن دکمه ها با برچسب 1 یا 2. متر های صوتی حتی می تواند بین VU یا PPM پرتابه. وجود تنظیمات برای پیکربندی حوزه و خود را بر روی صفحه نمایش محل سکونت و یا کدورت. مشتریان حتی می توانید مشاهده و ویرایش تنظیمات شبکه.

برای نصب قفسه مشتریان می توانند به سادگی با اضافه کردن یک Teranex مینی رک قفسه. این شامل یک سینی فلزی است که دارای مبدل و اجازه می دهد تا آن را به پیچ پایین قبل از تمام قفسه پیچ و مهره ای به دندانه دار کردن. البته Teranex مینی SDI به نمایش 8K HDR شامل لاستیک پا که مشتریان می توانید به قسمت زیرین مبدل در صورتی که می خواهید آن را بر روی دسکتاپ.

“ما هیجان زده به اعلام در دسترس بودن فوری از Teranex مینی SDI به نمایش 8K HDR برای مشتریان کار با جدید نرم افزار نمایش XDR” گفت: اعطای خرده, Blackmagic Design مدیر عامل شرکت. “آن را فراهم می کند HDR پیشرفته و رنگ بحرانی نظارت بر ویژگی های مانند ساخته شده است در حوزه 33 نقطه 3D LUT پشتیبانی و بومی 8K برای آخرین مشتری گردش!”

Teranex مینی SDI به نمایش 8K امکانات HDR

  • شامل پشتیبانی از HDR از طریق SDI و DisplayPort.
  • 2 ساخته شده است در حوزه live تزیین بر روی مانیتور.
  • صنعت فیلم با کیفیت 33 نقطه 3D LUTs.
  • پیشرفته چهار لینک 12G-SDI برای 8K.
  • مقیاس ویدئو ورودی به بومی مانیتور با وضوح.
  • انتخاب HD و 4K محتوا صفحه-توسط-صفحه حالت.
  • شامل ال سی دی برای نظارت و منوی تنظیمات.
  • ابزار, نرم افزار های موجود برای مک و ویندوز.
  • پشتیبانی از نرم افزار نمایش XDR و آخرین, 4K, 5K, 6K, 8K DisplayPort مانیتور.
  • می توان بر روی یک میز یا قفسه نصب شده است.

در دسترس بودن و قیمت

Teranex مینی SDI به نمایش 8K HDR است که در حال حاضر در دسترس برای ایالات متحده$1,295 به استثنای وظایف از Blackmagic Design نمایندگان فروش در سراسر جهان.

مطبوعات عکاسی

عکس محصول از Teranex مینی SDI به نمایش 8K HDR و همچنین دیگر Blackmagic طراحی محصولات در دسترس هستند www.blackmagicdesign.com/media/images.

در مورد Blackmagic Design

Blackmagic طراحی ایجاد جهان را با بالاترین کیفیت ویرایش ویدئو, محصولات, دیجیتال, فیلم, دوربین, رنگ, کجا, مبدل ویدئو, مبدل تصویری, نظارت, روتر, زندگی سیستمهای تولید دیسک ضبط موج مانیتور و زمان واقعی اسکنر فیلم, برای فیلم سینمایی, پست, تولید و پخش تلویزیونی صنایع. Blackmagic طراحی DeckLink ضبط کارت راه اندازی یک انقلاب در کیفیت و قیمت در پست تولید در حالی که این شرکت امی™ برنده جایزه داوینچی تصحیح رنگ محصولات را تحت سلطه تلویزیون و سینما از سال 1984. Blackmagic Design همچنان شکستن زمین نوآوری از جمله 6G-SDI و 12G-SDI محصولات و stereoscopic 3D و Ultra HD گردش. دهکده جهانی پیشرو در تولید پست سردبیران و مهندسین Blackmagic طراحی دفاتر در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن, سنگاپور و استرالیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.blackmagicdesign.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>