Blackmagic Design اعلام جدید قیمت پایین برای Pocket Cinema Camera 6K

Fremont, CA, ایالات متحده آمریکا – جمعه, 24 آوریل سال 2020 – Blackmagic Design امروز اعلام جدید قیمت پایین تر برای محبوب Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K US$1,995. این است که کاهش از $500 کمک خواهد کرد که ایجاد این دوربین بیشتر مقرون به صرفه برای کاربران کار بر روی فیلم دیجیتال و همچنین تولید زنده جدید ATEM مینی سیستمهای. با تقاضای کنونی برای چند دوربین پخش زنده از خانه پخش studios, Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K کامل می سازد استودیو دوربین هنگامی که در ترکیب با اخیر studio نرم افزار دوربین به روز رسانی!

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K در دسترس است بلافاصله از Blackmagic Design نمایندگان فروش در سراسر جهان برای US$1,995.

Blackmagic Pocket Cinema Camera در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک استودیو دوربین به صورت زنده تولید می شود با ATEM مینی. تصویری و کنترل از طریق اتصال HDMI است که در دسترس به عنوان به زودی به عنوان مشتریان پلاگین دوربین در. رکورد نور می شود شمارش بنابراین مشتریان می توانید ببینید که دوربین در هوا. این ATEM نرم افزار کنترل دوربین صفحه دارای یک دوربین کنترل واحد (CCU) سبک و رابط کاربری برای تنظیم و تطبیق دوربین های خود را. حرکت CCU کنترل عمودی برای جنس زنبق و سوسن و چپ به راست برای تنظیم سطح سیاه و سفید. این همان به عنوان یک پخش CCU. نیز وجود دارد که برای کنترل رنگ رنگ به تعادل دوربین و همچنین تمرکز بر به دست آوردن و سرعت شاتر. مشتریان حتی می توانید ISO رکورد Blackmagic RAW در دوربین برای ویرایش بعد.

طراحی زیبا از Blackmagic Pocket Cinema Camera بسته تعداد باور نکردنی از بالا پایان فیلم دیجیتال امکانات به یک کوچک دستی طراحی شده است. ساخته شده از کربن سبک وزن فیبر پلی کربنات و کامپوزیت دوربین ویژگی های چند منظوره جنگ دست به یقه با تمام کنترل برای ضبط ISO, WB و زاویه شاتر درست در نوک انگشتان خود را.

این برنامه شامل یک بزرگتر 6144 x 3456 سوپر 35 سنسور و لنز EF mount, Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K مدل اجازه می دهد تا مشتریان با استفاده از بزرگتر EF لنزهای عکاسی برای ایجاد, سینمایی, تصاویر کم عمق با عمق میدان اجازه می دهد خلاق defocussed پس زمینه زرق و برق دار و اثرات بوکه.

Blackmagic Pocket Cinema دوربین های باور نکردنی 13 گام محدوده دینامیکی که به معنی آنها حفظ جزئیات بیشتر در سبک ترین و تاریک ترین مناطق یک تصویر از ساده دوربین های ویدئویی می تواند. این اجازه می دهد تا مشتریان برای تنظیم قرار گرفتن در معرض به صورت سرپوشیده صحنه و هنوز هم حفظ جزئیات در فضای باز روشن نور از طریق یک پنجره.

Blackmagic Pocket Cinema Camera ویژگی های ساخته شده در CFast و SD UHS-II کارت ضبط و USB-C توسعه بندر برای ضبط مستقیم به رسانه های خارجی دیسک. مشتریان می توانند با استفاده از به طور منظم کارت های SD به HD یا بالاتر عملکرد UHS-II و CFast کارت برای بومی 4K یا 6K در هنگام استفاده از Blackmagic خام است. تصور کنید که گرفتن بیش از یک ساعت از رزولوشن کامل 6K تصاویر در یک 256GB SD UHS-II کارت. به ProRes و Blackmagic فایل های RAW کار با تمام نرم افزار پخش ویدئو.

Blackmagic خام انقلابی جدید قالب طراحی شده را به تصرف و حفظ کیفیت سنسور اطلاعات را از دوربین خود را. فرمت های ویدیویی مانند H. 264 بسیار فشرده به علاوه اضافه کردن سر و صدا و مصنوعات باعث اصلی سنسور جزئیات برای همیشه گم شود. Blackmagic خام حذف این مشکل و مشتریان می دهد تصاویر خیره کننده با جزئیات باور نکردنی و رنگ در طول تولید خط لوله از دوربین برای ویرایش رنگ و مسترینگ. آن را نیز موجب صرفه جویی در تنظیمات دوربین به عنوان ابرداده بنابراین مشتریان می توانید ISO تعادل رنگ سفید و نوردهی در دوربین و یا نادیده گرفتن آنها بعد از آن در حالی که در حال ویرایش همه بدون از دست دادن کیفیت. Blackmagic فایل های RAW نیز کوچک و سریع به استفاده از آنها را آسان برای کار با.

Blackmagic Pocket Cinema Camera امکانات زیادی روشن 5 اینچ صفحه نمایش لمسی است که باعث می شود آن را آسان برای مشتریان به قاب عکس و با دقت و تمرکز. صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش اطلاعات حیاتی در حالی که کاربران در حال تیراندازی منوها برای راه اندازی دوربین های لمسی و بصری به تمرکز کنترل. بر روی صفحه نمایش پوشش نشان می دهد وضعیت یک هیستوگرام تمرکز و اوج شاخص سطح, قاب, راهنمای, کنترل پخش و بیشتر.

با پیشرفته Blackmagic OS مشتریان دریافت بصری و کاربر پسند دوربین سیستم عامل مبتنی بر آخرین فن آوری است. رابط کاربری با استفاده از ساده ضربه بزنید و کش رفتن حرکات برای تنظیم تنظیمات اضافه کردن ابرداده و مشاهده و ضبط وضعیت. مشتریان همچنین می توانید کنترل کامل بر دوربین های پیشرفته از جمله ویژگی بر روی صفحه نمایش تمرکز و قرار گرفتن در معرض ابزار 3D LUTs, HDR, فراداده, ورود, timecode, Blackmagic خام تنظیمات و بیشتر.

هر دو Blackmagic Pocket Cinema Camera مدل ویژگی های یک مینی XLR ورودی 48 ولت فانتوم پاور برای اتصال میکروفون های حرفه ای مانند یقهای و کوپن. چهار ساخته شده در میکروفن را بسیار پایین کف سر و صدا و شوک و مقاوم در برابر باد اجازه می دهد مشتریان برای ضبط صدای عالی در هر مکان. نیز وجود دارد یک 3.5 mm ورودی صوتی برای اتصال دوربین به سبک میکروفن همراه با ساخته شده است در بلندگو برای پخش و یک جک هدفون 3.5 mm.

“ما کار کرده اند بسیار سخت برای ساخت این دوربین ها در کاهش هزینه ها و ما فکر می کنم حتی بیشتر مردم خواهد شد قادر به استفاده از این کاهش قیمت به حرکت به یک پیشرفته تر و با کیفیت بسیار بالاتر دیجیتال فیلم گردش کار” گفت: اعطای خرده, Blackmagic Design مدیر عامل شرکت. “این تبدیل به مهم تر با COVID-19. بسیاری از رسانههای تنظیم شده اند خانه studios برای مجریان آن استفاده کرده اند ATEM مینی سیستمهای تلفن و Blackmagic Pocket Cinema دوربین. ما فکر می کنیم با اخیر به روز رسانی نرم افزار برای سیستمهای کنترل از جیب سینما دوربین از ATEM مینی سیستمهای تلفن همراه با این قیمت مقرون به صرفه تر آن را تا حد زیادی کمک به گردش است.”

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K امکانات

  • با این نسخهها کار به عنوان یک استودیو دوربین هنگامی که متصل به ATEM مینی.
  • طراحی شده از فیبر کربن کامپوزیت پلی کربنات.
  • گسترده 13 گام محدوده دینامیکی برای فیلم به نظر می رسد.
  • ساخته شده در SD UHS-II و CFast کارت ضبط.
  • ویژگی های باور نکردنی با کیفیت Blackmagic خام ضبط کنید.
  • ساخته شده در 5″ صفحه نمایش لمسی اجازه می دهد تا دقیق تمرکز در هنگام عکسبرداری 6K.
  • Blackmagic سیستم عامل مورد استفاده در URSA Mini و URSA پخش دوربین.
  • حرفه ای مینی XLR ورودی 48 ولت فانتوم پاور.

در دسترس بودن و قیمت

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K است که در حال حاضر در دسترس برای ایالات متحده$1,995 به استثنای محلی عوارض و مالیات از Blackmagic Design نمایندگان فروش در سراسر جهان.

مطبوعات عکاسی

عکس محصول از دوربین Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K به عنوان به خوبی به عنوان دیگر Blackmagic طراحی محصولات در دسترس هستند www.blackmagicdesign.com/media/images.

در مورد Blackmagic Design

Blackmagic طراحی ایجاد جهان را با بالاترین کیفیت ویرایش ویدئو, محصولات, دیجیتال, فیلم, دوربین, رنگ, کجا, مبدل ویدئو, مبدل تصویری, نظارت, روتر, زندگی سیستمهای تولید دیسک ضبط موج مانیتور و زمان واقعی اسکنر فیلم, برای فیلم سینمایی, پست, تولید و پخش تلویزیونی صنایع. Blackmagic طراحی DeckLink ضبط کارت راه اندازی یک انقلاب در کیفیت و قیمت در پست تولید در حالی که این شرکت امی™ برنده جایزه داوینچی تصحیح رنگ محصولات را تحت سلطه تلویزیون و سینما از سال 1984. Blackmagic Design همچنان شکستن زمین نوآوری از جمله 6G-SDI و 12G-SDI محصولات و stereoscopic 3D و Ultra HD گردش. دهکده جهانی پیشرو در تولید پست سردبیران و مهندسین Blackmagic طراحی دفاتر در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن, سنگاپور و استرالیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.blackmagicdesign.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>