Blackmagic Design اعلام جدید ATEM Mini Pro

Fremont, CA, ایالات متحده آمریکا – جمعه, آوریل 3 سال 2020 – Blackmagic Design امروز اعلام کرد ATEM Mini Pro, های جدید کم هزینه زنده تولید سیستمهای با تمام ویژگی های ATEM کوتاه اما در حال حاضر با امکانات فوق العاده برای ضبط جریان و نظارت است. ATEM Mini Pro شامل یک سخت افزار جدید پخش آنلاين موتور اجازه می دهد تا جریان مستقیم از طریق آن اتصال اترنت به YouTube Live, Facebook و کشش. نیز وجود دارد پشتیبانی از ضبط جریان مستقیم به USB فلش دیسک ها در H. 264 به همراه پشتیبانی از ضبط چندین دیسک برای ضبط مداوم. مدل جدید همچنین شامل یک multiview در HDMI خروجی ویدئو که اجازه می دهد تا تمام ورودی به نظارت در یک مانیتور و همچنین به عنوان زندگی می کنند وضعیت ضبط جریان و میکسر صوتی.

ATEM Mini Pro در دسترس است بلافاصله از Blackmagic Design نمایندگان فروش در سراسر جهان برای US$595.

ATEM مینی سیستمهای آن را آسان برای ایجاد حرفه ای چند دوربین productions برای زنده جریان به یوتیوب و نوآورانه ارائه کسب و کار با استفاده از اسکایپ و یا زوم. به سادگی اتصال ATEM مینی و مشتریان می توانند تغییر کنند بین 4 با کیفیت بالا دوربین های ورودی به طور چشمگیری کیفیت بهتر تصاویر. و یا اتصال یک کامپیوتر به صورت اسلاید پاورپوینت و یا کنسول های بازی است. ساخته شده در دوه هیجان انگیز اجازه می دهد تا تصویر در تصویر افکت های کامل برای تفسیر. وجود بارهای از افکت های تصویری بیش از حد. همه ATEM مینی مدل USB که با این نسخهها کار مانند یک وب کم, بنابراین مشتریان می توانند با استفاده از هر جریان نرم افزار در حالی که ATEM Mini Pro مدل می افزاید: پخش زنده و ضبط دیسک های یواس بی.

نیز وجود دارد HDMI برای پروژکتور. میکروفون ورودی اجازه می دهد با کیفیت بالا دسکتاپ و یقهای برای مصاحبه و سخنرانی.

ATEM Mini جمع و جور همه در یک طراحی شامل هر دو کنترل پنل و همچنین اتصال. پانل جلو شامل آسان به استفاده از دکمه برای انتخاب منابع افکت های تصویری و انتقال. منبع دکمه های بزرگ پس از آن ممکن است به استفاده از آن احساس اجازه مجری انجام سوئیچینگ. مشتریان حتی دکمه های برای مخلوط های صوتی. در ATEM Mini Pro مدل مشتریان نیز دکمه برای ضبط و کنترل جریان و همچنین به عنوان خروجی انتخاب دکمه است که اجازه دهید مشتریان تغییر خروجی تصویر در بین دوربین, برنامه و multiview. در پنل پشتی وجود دارد اتصالات HDMI برای دوربین های دیجیتال و یا رایانه های اضافی میکروفون ورودی USB برای کم کردن علاوه HDMI “aux” خروجی برای برنامه تصویری.

شده است وجود دارد هرگز یک تلفن که ساده تر برای استفاده به عنوان مشتریان به سادگی با فشردن هر یک از دکمه های ورودی با برچسب 1 تا 4 در پانل جلو برای برش بین منابع تصویری. مشتریان می توانید بین قطع و یا اثرات انتقال با انتخاب قطع و یا خودکار دکمه. بر خلاف قطع خودکار دکمه می گوید ATEM مینی برای استفاده از یک اثر تصویری در هنگام تعویض ورودی. مشتریان می توانند انتخاب کنید و از هیجان انگیز انتقال مانند انحلال یا بیشتر اثر نمایشی مانند شیب به رنگ دوه فشار و دوه فشار. این دوه مناسب برای تصویر در تصویر اثر و مشتریان فورا می توانید مجموعه های مختلف تصویر موقعیت. حتی وجود دارد هنوز هم در فروشگاه برای عناوین و گرافیک قابل دسترس از طریق نرم افزار خارجی و کنترل است.

با 4 مستقل ورودی HDMI مشتریان می توانید اتصال تا 4 با کیفیت بالا دوربین های ویدئویی. تمام منابع تصویری را re-sync به سیستمهای اگر آنها در حوزه های مختلف تصویری استانداردهای بنابراین مشتریان لازم نیست که به نگرانی در مورد اتصال دستگاه های ویدئویی به عنوان آنها همه درست کار می کنند. تصور کنید با استفاده از نور کم قابلیت دوربین بهتر برای تولید تئاتر, عروسی, مدرسه, کنسرت ها و موزیک ویدئوها.

برای اطمینان از حداکثر سازگاری ATEM مینی ویژگی های یک اتصال USB است که در عمل به عنوان یک ساده, وب کم, منبع. این بدان معناست که مشتریان می توانید پلاگین در و فورا دریافت کار با هر نرم افزار پخش ویدئو. این نرم افزار این است که فریب را به فکر ATEM مینی مشترک, وب کم, اما آن را واقعا زنده تولید سیستمهای. که تضمین سازگاری کامل با هر نرم افزار پخش ویدئو در رزولوشن کامل کیفیت 1080HD. ATEM مینی با این نسخهها کار با نرم افزار و سیستم عامل مانند باز گوینده XSplit پخش یوتیوب, Live, Facebook Live, Skype, زوم, حرکت یا کشش ناگهانی Periscope زنده Livestream Wirecast و بیشتر.

این ATEM Mini Pro مدل ساخته شده در سخت افزار جریان موتور به صورت پخش زنده از طریق آن اتصال اترنت. این بدان معناست که مشتریان می توانند جریان زندگی به YouTube, Facebook و کشش در کیفیت بهتر و بدون افت فریم و با تنظیمات بسیار ساده تر. فقط انتخاب جریان خدمات و وارد جریان کلید. وجود دارد پالت در ATEM نرم افزار کنترل برای جریان راه اندازی به علاوه جریان وضعیت نیز نمایش داده شده در multiview. جریان وضعیت آسان است به درک به عنوان نرخ داده ها نشان می دهد شاخص سرعت اینترنت مورد نیاز برای فرمت های تصویری کاربران با استفاده از.

این ATEM Mini Pro مدل همچنین پشتیبانی از ضبط مستقیم از خود جریان داده ها به دیسک فلش USB. این بدان معناست که مشتریان بسیار طولانی ضبط در همان H. 264 فایل های AAC صوتی که مشتریان جریان بنابراین مشتریان می توانند لینک مستقیم ها برای هر ویدیو های آنلاین از سایت هایی مانند یوتیوب و Vimeo. ATEM Mini Pro پشتیبانی از چندین دیسک استفاده می شود که با یک USB hub یا Blackmagic MultiDock بنابراین هنگامی که یک دیسک را پر می کند ضبط می توانید در ادامه به یک دیسک دوم برای توقف ضبط. تنظیمات ضبط و دیسک های انتخاب در حال راه اندازی در ATEM نرم افزار کنترل و ثبت وضعیت نمایش در ساخته شده است در multiview.

با دو مستقل صوتی استریو 3.5 میلیمتری ورودی مشتریان می توانید دسکتاپ و میکروفون یقهای. با 2 فوق العاده صوتی استریو ورودی مشتریان اطمینان می تواند یک میزبان و مهمان هر دو برگردان میکروفن در هنگام انجام مصاحبه. ATEM مینی ویژگی های کامل Fairlight میکسر صوتی و تمام صوتی HDMI ورودی و دو ورودی میکروفون متصل هستند به طور جداگانه به میکسر صوتی بنابراین مشتریان می تواند زندگی می کنند ترکیبی از تمام منابع صوتی.

هر یک از 4 ورودی HDMI از ویژگی های اختصاصی خود را با استانداردهای مبدل. این بدان معناست که ATEM Mini به طور خودکار تبدیل 1080p, 1080i و 720p منابع به تصویری استاندارد سیستمهای. خروجی HDMI درست است “aux” خروجی بنابراین مشتریان می توانید تغییر هر یک از ورودی HDMI و یا برنامه ای برای این خروجی است. اگر کاربران با استفاده از برنامه/پیش نمایش سوئیچینگ HDMI را می توان انتخاب شده برای پیش نمایش و یا در ATEM Mini Pro مدل آن می توان به صفحه نمایش کامل multiview.

این ATEM نرم افزار کنترل برنامه آنلاک قدرت پنهان ATEM مینی و اجازه می دهد تا دسترسی به هر ویژگی در سیستمهای. ATEM نرم افزار کنترل ویژگی های بصری سیستمهای رابط کاربر با پارامتر پالت برای ساخت سریع تنظیمات. اگر چه مشتریان می توانند به طور معمول اتصال از طریق USB اگر مشتریان با استفاده از اتصال اترنت این امکان را برای کاربران متعدد برای اتصال به ATEM مینی استفاده جداگانه کپی ATEM نرم افزار کنترل کامپیوترهای مختلف متفاوت است. مشتریان حتی می توانید صرفه جویی در سیستمهای دولتی به عنوان یک فایل XML. اگر مشتریان نیاز به کلیپ پخش مشتریان حتی می توانید کنترل HyperDeck دیسک ضبط از طریق اترنت است.

ساخته شده در “رسانه های استخر” اجازه می دهد تا بارگذاری تا 20 جداگانه پخش با کیفیت RGBA گرافیک برای عناوین باز کردن صفحات و آرم. مشتریان حتی می توانید هنوز هم برای فریم اثرات پیچیده مانند گرافیک دستمال مرطوب. ATEM مینی حتی می توانید گرفتن عکس از خروجی ویدئو و اضافه کردن آنها را به رسانه های داخلی ، گرافیک را می توان لود از طریق ATEM نرم افزار کنترل و یا به طور مستقیم از فتوشاپ استفاده از ATEM فتوشاپ پلاگین در. فتوشاپ Plug-in مناسب برای گرافیک که تغییر اغلب مانند scoreboards به عنوان مشتریان می توانید دانلود به طور مستقیم به دستگاه پخش رسانه ای.

برای اخبار و یا در مجموعه ارائه کار ATEM مینی کامل است آن را به عنوان یک بالادست ATEM پیشرفته کلید رنگی به علاوه اضافی پایین دست خطی keyer. مشتریان حتی می توانید با استفاده از آن به عنوان پوشش با ایجاد گرافیک با سبز و یا آبی پس زمینه و keyer خواهد دست کشیدن از سبز و ایجاد پس زمینه شفاف است.

هنگام انجام بزرگتر زندگی می کنند تولیدات با دوربین های متعدد آن را بسیار مفید برای دیدن تمام منابع تصویری در همان زمان در یک مانیتور. این ATEM Mini Pro مدل شامل یک حرفه ای multiview است که اجازه می دهد تا مشتریان مشاهده تمام 4 ورودی ویدئو به همراه پیش نمایش و برنامه های HDMI تلویزیون یا مانیتور. هر یک از مشخصات دوربین شامل شمارش شاخص تا مشتریان زمانی که هر یک منبع است که در هوا و در هر نمایش نیز برچسب سفارشی و متر صوتی. مشتریان همچنین می توانید media player بنابراین مشتریان می دانید چه گرافیک انتخاب شده است. به علاوه multiview حتی شامل وضعیت برای ضبط جریان و Fairlight میکسر صوتی.

با ساخته شده است در Fairlight, صوتی, میکسر, ATEM کوتاه باعث می شود آن را ممکن است به انجام پیچیده زنده میکس صدا. داخلی میکسر ویژگی های یک مجموع از 12 کانال بنابراین مشتریان می توانید ترکیب های صوتی از تمام منابع. که صدا را از تمام منابع HDMI و 2 ورودی میکروفون استریو. هر کانال ورودی امکانات بالاترین کیفیت 6 باند پارامتریک اکولایزر و کمپرسور محدود بسط و دروازه سر و صدا به عنوان به خوبی به عنوان کامل سوژه متحرک از روبرو.

برای پخش سبک گردش کار مشتریان می توانند کنترل از راه دور دوربین های خود را از ATEM مینی. Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K و 6K مدل می تواند کار به عنوان استودیو دوربین با کنترل ارسال از طریق اتصال HDMI به ATEM مینی. این بدان معناست که مشتریان می توانند کنترل تنظیمات دوربین به عنوان دوربین را اصلاح رنگ از ATEM نرم افزار کنترل. تصور کنید در حال تغییر ISO و رنگ به علاوه iris لنز تمرکز و زوم بنابراین دوربین اپراتورها می توانید تمرکز بر روی شات. وجود دارد دو نوع از کنترل رابط CCU طرح سنتی رنگ رنگ کنترل و داوینچی اصلاح رنگ و رابط کاربری اجازه می دهد دوربین ساخته شده در DaVinci اصلاح رنگ به اضافه کردن باور نکردنی دیجیتال فیلم “به نظر می رسد” خود را به تولید زندگی می کنند.

“این شگفت انگیز است مدل جدید آن را به عنوان تمام قدرت اصلی ATEM مینی و می افزاید: ویژگی های و حتی بیشتر با ساخته شده است در ضبط جریان و multiview نظارت” گفت: اعطای خرده, Blackmagic Design مدیر عامل شرکت. “چه شده است تعجب آور است که این نوع کار مشتریان استفاده کرده اند ATEM مدل مینی برای و ما هرگز انتظار آن را مورد استفاده قرار گیرد برای چنین رویداد بزرگ! بنابراین در حال حاضر با این ATEM Mini Pro مدل ما در حال ساخت این آسان تر است چرا که مشتریان می توانند جریان از طریق اترنت در حالی که در همان زمان رکورد به فایل ها بر روی یک دیسک USB همه در حالی که نظارت بر تمام دوربین های رسانه ها و وضعیت در یک HDMI نظارت تصویری. این واقعا هیجان انگیز است و ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید چه مشتریان را با این مدل جدید!”

ATEM Mini Pro امکانات

 • ویژگی های کوچک کنترل پنل بر اساس طراحی.
 • پشتیبانی از اتصال به 4 دوربین یا کامپیوتر.
 • خروجی USB عمل به عنوان یک وب کم و پشتیبانی از تمام نرم افزار پخش ویدئو.
 • پخش زنده از طریق اترنت پشتیبانی در ATEM Mini Pro.
 • ضبط USB فلش دیسک ها در H. 264 پشتیبانی در ATEM Mini Pro.
 • دو استریو و ورودی صوتی برای اتصال به دسکتاپ یا میکروفون یقهای.
 • به طور خودکار استاندارد تبدیل و دوباره همگام سازی تمام ورودی HDMI.
 • شامل رایگان ATEM نرم افزار کنترل برای مک و ویندوز.
 • رسانه های داخلی برای 20 RGBA گرافیک برای عناوین باز کردن صفحات و آرم.
 • شامل ATEM پیشرفته کلید رنگی برای سبز/آبی صفحه نمایش کار می کنند.
 • Multiview اجازه می دهد تا نظارت از تمام دوربین های دیجیتال در ATEM Mini Pro.
 • میکسر صوتی پشتیبانی محدود کمپرسور 6 باند اکولایزر و بیشتر!
 • پشتیبانی از راه دور HDMI کنترل با Blackmagic Pocket Cinema دوربین.

در دسترس بودن و قیمت

ATEM Mini Pro در دسترس است در حال حاضر برای ایالات متحده$595 به استثنای محلی عوارض و مالیات از Blackmagic Design نمایندگان فروش در سراسر جهان.

مطبوعات عکاسی

عکس محصول از ATEM Mini Pro به عنوان به خوبی به عنوان دیگر Blackmagic طراحی محصولات در دسترس هستند www.blackmagicdesign.com/media/images.

در مورد Blackmagic Design

Blackmagic طراحی ایجاد جهان را با بالاترین کیفیت ویرایش ویدئو, محصولات, دیجیتال, فیلم, دوربین, رنگ, کجا, مبدل ویدئو, مبدل تصویری, نظارت, روتر, زندگی سیستمهای تولید دیسک ضبط موج مانیتور و زمان واقعی اسکنر فیلم, برای فیلم سینمایی, پست, تولید و پخش تلویزیونی صنایع. Blackmagic طراحی DeckLink ضبط کارت راه اندازی یک انقلاب در کیفیت و قیمت در پست تولید در حالی که این شرکت امی™ برنده جایزه داوینچی تصحیح رنگ محصولات را تحت سلطه تلویزیون و سینما از سال 1984. Blackmagic Design همچنان شکستن زمین نوآوری از جمله 6G-SDI و 12G-SDI محصولات و stereoscopic 3D و Ultra HD گردش. دهکده جهانی پیشرو در تولید پست سردبیران و مهندسین Blackmagic طراحی دفاتر در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن, سنگاپور و استرالیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.blackmagicdesign.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>