Blackmagic Design اعلام DaVinci Resolve 16.2

Fremont, CA, ایالات متحده آمریکا – جمعه, 6 مارس سال 2020 – Blackmagic Design امروز اعلام کرد DaVinci Resolve 16.2 یک به روز رسانی جدید به این شرکت محبوب ویرایش و رنگ و جلوه های بصری و صوتی پس از تولید نرم افزار است که شامل عمده Fairlight به روز رسانی به صورت صوتی پس از تولید. این به روز رسانی همچنین شامل بسیاری از پیشرفت های برای تصحیح رنگ, ویرایش, و بیشتر از آن توصیه می شود برای تمام کاربران.

DaVinci Resolve 16.2 برای دانلود در دسترس است در حال حاضر از Blackmagic طراحی وب سایت.

این به روز رسانی عمده به روز رسانی جدید برای ویرایش در Fairlight صوتی زمانی که با استفاده از یک ماوس و صفحه کلید است. دلیل این است که ویرایش جدید انتخاب حالت آنلاک قابلیت قبلا فقط در دسترس از طریق ویرایشگر صوتی کامل Fairlight کنسول پس از ویرایش بسیار سریع تر از قبل. در حال ویرایش انتخاب حالت باعث می شود اضافه کردن محو کاهش و حتی در حال حرکت clips تنها با یک کلیک ماوس دور. جدید مقیاس امواج کاربران اجازه زوم بدون تنظیم حجم. تندرست اجازه می دهد تا مشتریان ارائه کلیپ با جلوه های صوتی سفارشی به طور مستقیم از Fairlight جدول زمانی.

اضافه کردن کلیپ های متعدد آسان تر است به عنوان آنها در حال حاضر می تواند اضافه شود به صورت عمودی به جدول زمانی و نه فقط به صورت افقی و آن را آسان تر برای اضافه کردن آهنگ های مختلف صوتی در یک بار. چند آهنگ در حال حاضر می تواند تبدیل به گروههای مرتبط به طور مستقیم در جدول زمانی که کاربران دیگر مجبور به تغییر کلیپ های دستی و reimport. وجود اضافه شدن پشتیبانی برای قاب مرز ویرایش که باعث بهبود صادرات فایل سازگاری برای فیلم و پخش تحویل. قاب مرز ویرایش در حال حاضر می افزاید: دقت بنابراین کاربران به راحتی می توانید تر و تمیز به قاب مرزهای بدون نیاز به زوم تمام راه را در جدول زمانی. کلید اصلاح در حال حاضر پشتیبانی تا کلیپ تکرار شود می تواند به طور مستقیم در جدول زمانی با استفاده از صفحه کلید و ماوس. کاربران همچنین می توانید کپی کلیپ های متعدد در سراسر جدول زمانی را با سهولت.

DaVinci Resolve 16.2 همچنین شامل پشتیبانی برای Blackmagic Fairlight کتابخانه صوتی با پشتیبانی از فراداده بر اساس جستجوهای طوری که مشتریان نیازی به دانستن نام فایل برای پیدا کردن یک اثر صدا. نتایج جستجو نیز نمایش نام و توضیحات بنابراین پیدا کردن کامل اثر صدا است که سریع تر و آسان تر از قبل.

پیدا کردن جلوه های صوتی نیز سریع تر با مرتب سازی خودکار است که جدا کردن آنها برای اولین بار توسط دسته و سپس توسط مادری یا پلاگین شخص ثالث. اثرات نیز می توان مشخص شده به عنوان مورد علاقه به طوری که آنها حرکت به بالای لیست ساخت ناوبری راحت تر از همیشه.

MPEG-H 3D همهجانبه surround sound audio سیم کشی و نظارت بر گردش کار در حال حاضر پشتیبانی می کند. علاوه بر این بهبود حرکت و تعادل رفتار شامل توانایی محدود سوژه متحرک از روبرو.

گسترده Fairlight ویرایش فایل های صوتی نیز شاخص بهبود. ویرایش شاخص در حال حاضر در دسترس در Fairlight صفحه و با این نسخهها کار به عنوان آن را در صفحات دیگر نمایش یک لیست از تمام رسانه ها استفاده می شود به سادگی با کلیک بر روی یک کلیپ به حرکت به طور مستقیم به محل آن را در جدول زمانی. آهنگ شاخص در حال حاضر پشتیبانی از کشیدن انتخاب برای لال, خود ارضایی, رکورد فعال و قفل و همچنین دید کنترل بنابراین مشتریان می تواند به سرعت کش رفتن را از طریق یک پشته از آهنگ های بدون نیاز به کلیک بر روی هر یک به صورت جداگانه. آهنگ های صوتی نیز می شود بخواهند صفحاتی دوباره مرتب با کلیک و کشیدن یک آهنگ و یا یک گروه از آهنگ در مسیر شاخص.

این نسخه جدید همچنین شامل بهبود در AAF واردات و صادرات است. AAF حمایت تصفیه شده به طوری AAF توالی را می توان به طور مستقیم به جدول زمانی در حال استفاده است. علاوه بر این اگر پروژه دارای یک مقیاس زمانی متفاوت ابوالفضل داده ها نیز می تواند وارد شود با افست ارزش برای مطابقت با. AAF فایل که حاوی چند کانال را نیز به رسمیت شناخته شده به عنوان گروههای مرتبط به صورت خودکار. ابوالفضل صادرات نیز به روز شده است و در حال حاضر با پشتیبانی از استاندارد صنعت پخش فایل های موج. صوتی صلیب محو و محو شدن دسته در حال حاضر اضافه شده به AAF فایل های صادر شده از Fairlight و به رسمیت شناخته خواهد شد در برنامه های کاربردی دیگر.

به صورت سنتی Fairlight با استفاده از این به روز رسانی باعث می شود پیشرفت های عمده در واردات میراث قدیمی Fairlight پروژه ها. این شامل بهبود سرعت در هنگام باز کردن پروژه های با بیش از 1000 فایل های رسانه ای به این معنی که پروژه وارد می شوند سریع تر از قبل.

این نرم افزار جدید را بهبود می بخشد همچنین مخلوط های صوتی. جدید منحنی اکولایزر از پیش تعیین شده برای کلیپ EQ در بازرس اجازه می دهد تا حذف فرکانس های مزاحم. جدید FairlightFX شامل فیلترهای جدید متر پلاگین در می افزاید که یک شناور متر برای هر آهنگ و یا اتوبوس به نگه داشتن چشم در سطح حتی اگر نظارت پنل یا میکسر بسته شده است. نیز وجود دارد یک جدید LFE فیلتر طراحی شده به آرامی رول کردن فرکانس های بالاتر در هنگام مخلوط کردن فرکانس پایین اثر را احاطه کرده است.

کار با صدای همهجانبه گردش کار با استفاده از Fairlight ویرایشگر صوتی به روز شده است و در حال حاضر شامل کنترل های اختصاص داده شده برای حرکت بالا و پایین. علاوه بر این, کلیپ, EQ می تواند در حال حاضر تغییر در بازرس در ویرایشگر پنل. کپی و چسباندن توابع به روز شده اند و در حال حاضر تمام ویژگی های در حال کپی شده از جمله EQ, اتوماسیون و کلیپ به دست آوردن. مهندسین صدا می توانید راه اندازی خود را ترجیح گردش کار از جمله ایجاد و استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم خود را برای کلیپ EQ. پارامترهای پلاگین همچنین می توانید سفارشی و یا اضافه شده تا کاربران دارای دسترسی سریع به مجموعه ابزارهای مورد نظر خود را.

کلیپ سطوح در حال حاضر می تواند تغییر نسبتا این اجازه می دهد تا به کاربران برای تنظیم به طور کلی به دست آوردن در حالی که احترام موجود در تنظیمات. کلیپ سطوح نیز می تواند تنظیم مجدد به وحدت به راحتی از بین بردن هر گونه تنظیم سطح که ممکن است قبلا ساخته شده است. محو همچنین می تواند حذف به طور مستقیم از Fairlight, ویرایشگر ساخت آن را سریع تر انجام دهید از قبل. مهندسین صدا نیز می تواند در حال حاضر صرفه جویی مورد نظر خود را پیگیری نمایش به طوری که آنها مشاهده آنها می خواهند بدون نیاز به ایجاد آن در هر زمان. بیشتر توابع که قبلا فقط در دسترس از طریق صفحه کلید در حال حاضر در دسترس با استفاده از پانل از جمله لایه ویرایش. این همچنین بدان معنی است که اتوماسیون منحنی همچنین می توانید در حال حاضر انتخاب شده از طریق صفحه کلید و یا پنل های صوتی.

در ادامه با پیشرفت های گسترده به Fairlight صوتی وجود دارد نیز به روز رسانی عمده به ویرایشگر صوتی کنترل حمل و نقل. مسیر ناوبری در حال حاضر بهبود یافته و حتی کار می کند زمانی که هیچ چیز انتخاب شده است. کاربران می توانند با حرکت به طور مستقیم به تعداد timecode ورود پنجره در بالای جدول زمانی از ویرایشگر صوتی پنل اضافه شده است وجود دارد پشتیبانی از فریم بالا timecodes. Timecode ورود در حال حاضر پشتیبانی از ارزش های نسبی به زمان CTI محل پس از playhead می توانید در طول جدول زمانی نسبت به این موقعیت به جای یک مجموعه timecode.

پشتیبانی نیز اضافه شده است به طوری روده بزرگ کلید را می توان در محل کاربر تایپ 00. استاد نشت بر روی کنسول faders در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران نشت کردن تمام آهنگ ها به یک اتوبوس فیدر برای تنظیمات سریع در مخلوط. همچنین دقت بیشتر با روتاری کنترل پنل و هنگامی که با استفاده از یک ماوس با استفاده از یک کلید اصلاح. کاربران همچنین می توانید طرح بندی را انتخاب کنید و یا آیکون یا متن فقط برچسب روی Fairlight ویرایشگر. برای میراث Fairlight کاربران آنها می توانند در حال حاضر با استفاده از سنتی Fairlight طرح آنها ممکن است بیشتر با آن آشنا باشد. در حال حرکت در اطراف جدول است و حتی سریعتر با اضافه شدن پشتیبانی رسانه های چپ و رسانه ها حق انتخاب کلید به پرش playhead به جلو و عقب.

این به روز رسانی را بهبود می بخشد همچنین ویرایش در DaVinci Resolve. بارگیری و تعویض جدول زمانی در ویرایش صفحه در حال حاضر سریع تر و بهبود عملکرد در هنگام کار با تعداد زیادی از آهنگ های صوتی. کلیپ های مرکب در حال حاضر می تواند از ساخته شده و از نقاط به طوری ویراستاران می تواند انتخابی با آنچه که رسانه های آنها می خواهند به طور مستقیم در صفحه ویرایش. نیز وجود دارد پشتیبانی از پیش نمایش جدول زمانی صدا در هنگام اجرای زنده رونویسی از ویدئو تنها ویرایشهای. در حال حاضر زمانی که پیرایش این مدت را منعکس کلیپ مدت به عنوان مشتریان به طور فعال تر و تمیز و بنابراین مشتریان می توانید یک کلیپ خاص از ظهر. پشتیبانی برای تغییر انتقال مدت گفت و گو.

رسانه های استخر در حال حاضر شامل ابرداده پشتیبانی از فایل های صوتی با 24 کانال های تعبیه شده. کاربران همچنین می توانند تکراری کلیپ ها و جدول زمانی به همان bin با استفاده از کپی و چسباندن دستورات.

مشتریان با استفاده از مشترک گردش در رنگ صفحه: در حال حاضر ثبات بیشتر برای گردش. پشتیبانی از در حال اجرا اولیه DaVinci Resolve صفحه نمایش به عنوان یک پنجره زمانی که دو حالت صفحه نمایش فعال است

فیلترهای هوشمند در حال حاضر به کاربران اجازه مرتب سازی بر اساس رسانه ها بر اساس زمینه های ابرداده شامل کلمات کلیدی: مردم, بنابراین کاربران می توانید این کلیپ نیاز آنها سریع تر است.

“ما هیجان زده در مورد این به روز رسانی آن را به عنوان ویژگی های جدید تر به صورت صوتی تولید پست” گفت: اعطای خرده, Blackmagic Design مدیر عامل شرکت. “این ویژگی های جدید اجازه می دهد تا مجموعه صوتی پس از تولید کار در Fairlight صفحه با استفاده از یک روش ساده ماوس و صفحه کلید است. که اجازه می دهد تا بسیاری از افراد برای اضافه کردن حرفه ای صدا با کیفیت به کار خود را به دلیل DaVinci Resolve دانلود رایگان است. که بسیار هیجان انگیز است.

DaVinci Resolve 16.2 امکانات

 • بهبود قابلیت استفاده در Fairlight جدول زمانی در حال ویرایش.
 • بهبود Blackmagic Fairlight کتابخانه صوتی.
 • جدید مرتب سازی خودکار از افکت ها و پلاگین ها.
 • بهبود همهجانبه 3D صدای فراگیر سیم کشی و نظارت است.
 • Fairlight ویرایش فایل های صوتی آهنگ شاخص بهبود.
 • بهبود AAF واردات و صادرات است.
 • بهبود واردات از میراث Fairlight پروژه ها.
 • چند بهبود در مخلوط های صوتی و FairlightFX فیلتر.
 • پیشرفت های عمده در Fairlight کنسول ویرایشگر صوتی.
 • بهبود کنترل حمل و نقل در Fairlight کنسول ویرایشگر صوتی.
 • ویرایش جدید از جمله ویژگی های بارگذاری و تعویض جدول زمانی.
 • رسانه ها بهبود یافته استخر با سریع تر کپی و چسباندن از کلیپ.
 • جدید درجه بندی رنگ از جمله ویژگی های فیلترهای هوشمند و بیشتر.
 • بهبود فرمت فایل پشتیبانی از دوربین های جدید و استاندارد.

در دسترس بودن و قیمت

DaVinci Resolve 16.2 است که در حال حاضر در دسترس برای دانلود از Blackmagic طراحی وب سایت.

مطبوعات عکاسی

عکس محصول از DaVinci Resolve 16.2 و همچنین سایر Blackmagic طراحی محصولات در دسترس هستند www.blackmagicdesign.com/media/images.

در مورد Blackmagic Design

Blackmagic طراحی ایجاد جهان را با بالاترین کیفیت ویرایش ویدئو, محصولات, دیجیتال, فیلم, دوربین, رنگ, کجا, مبدل ویدئو, مبدل تصویری, نظارت, روتر, زندگی سیستمهای تولید دیسک ضبط موج مانیتور و زمان واقعی اسکنر فیلم, برای فیلم سینمایی, پست, تولید و پخش تلویزیونی صنایع. Blackmagic طراحی DeckLink ضبط کارت راه اندازی یک انقلاب در کیفیت و قیمت در پست تولید در حالی که این شرکت امی™ برنده جایزه داوینچی تصحیح رنگ محصولات را تحت سلطه تلویزیون و سینما از سال 1984. Blackmagic Design همچنان شکستن زمین نوآوری از جمله 6G-SDI و 12G-SDI محصولات و stereoscopic 3D و Ultra HD گردش. دهکده جهانی پیشرو در تولید پست سردبیران و مهندسین Blackmagic طراحی دفاتر در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن, سنگاپور و استرالیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.blackmagicdesign.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>