Fremont, CA, ایالات متحده آمریکا – جمعه, 6 مارس سال 2020 – Blackmagic Design امروز اعلام کرد Blackmagic تصویری کمک به 3.1 و Blackmagic خام 1.7 که اضافه کردن پشتیبانی برای Blackmagic خام ضبط پاناسونیک EVA1 و Canon C300 MK II دوربین جدید Blackmagic تصویری کمک 12G مدل. این به روز رسانی اجازه می دهد تا مشتریان را به استفاده از Blackmagic خام گردش و اجازه می دهد تا به طور چشمگیری بهبود کیفیت و خلاقیت در این پست و فرایند تولید. Blackmagic تصویری کمک 3.1 همچنین می افزاید: پشتیبانی از فراداده ورود اجازه می دهد عکس های خود به سیستم وارد می شود و برچسب روی مجموعه ای برای مدیریت بهتر از رسانه بزرگ محصولات.

Blackmagic تصویری کمک به 3.1 و Blackmagic خام 1.7 برای دانلود در دسترس است در حال حاضر از Blackmagic طراحی وب سایت.

جدید Blackmagic تصویری کمک 12G HDR حرفه ای می افزاید: نظارت و ضبط به هر SDI یا HDMI دوربین در تمام HD, Ultra HD, 2K و 4K فرمت DCI. جدید طراحی بهبود یافته شامل نوآوری هایی مانند صفحه نمایش روشن تر برای HDR کار شمارش شاخص 4 ساخته شده در حوزه افزایش تمرکز کمک امکانات 3D LUTs و بومی Blackmagic خام ضبط از دوربین های پشتیبانی شده. با 12G-SDI و HDMI 2.0 در هر دو 5″ و 7″ مدل های مشتریان دریافت پشتیبانی برای ضبط از تقریبا هر دستگاه در تمام فرمت های از بالا به 2160p60.

یک صفحه نمایش لمسی روشن تر را تضمین می کند بهتر است نظر خود را ضبط در هنگام عکسبرداری HDR, دیجیتال, فیلم, و یا در هنگام عکسبرداری در خارج از منزل در نور خورشید. طراحی جدید نیز از ویژگی های به روز رسانی باتری و پشتیبانی از دو استاندارد سونی L-Series باتری است. این به این معنی Blackmagic تصویری کمک 12G فوق العاده همه کاره و راه حل مناسبی برای نسل بعدی سینمای دیجیتال شاخه های تولید زنده تسلط, پخش, تست و اندازه گیری.

برخی از دوربین های دیجیتال می تواند خروجی لگاریتمی colorspace به حفظ محدوده دینامیکی است که برای پست بعد تولید با این حال هنگامی که این فایل ها بر روی یک مانیتور می توانید آنها را نگاه صاف و شسته. 3D LUTs این مشکل را حل کند چرا که آنها اجازه می دهد مشتریان به درخواست یک “نگاه” به مانیتور بنابراین مشتریان دریافت یک ایده چگونه به پایان رسید تصاویر را مانند زمانی که در حال ویرایش است. LUTs را می توان به طور موقت برای نظارت بر تنها و یا می توان آنها را سوزانده شده به فایلهای قابل استفاده در ویرایش هنگام گرفتن Blackmagic خام است. ویدئو کمک این نسخهها کار با استاندارد صنعت 17 و 33 نقطه 3D LUT فایل ها و یا مشتریان می توانند کار با ساخته شده است در LUTs مانند تمدید ویدئو, فیلم, ویدئو, فیلم Rec.2020 و بیشتر.

تصویری کمک به سوابق با استفاده از استاندارد باز کردن فرمت های فایل های که مشتریان لازم نیست که به اتلاف وقت transcoding رسانه ها. ضبط آثار در صنعت استاندارد 10-بیت ProRes یا DNx فایل در همه فرمت ها و از همه HDMI یا SDI دوربین های دیجیتال و همچنین 12-بیت Blackmagic خام هنگامی که متصل به پشتیبانی از دوربین های دیجیتال. بهترین از همه فایل های رسانه ای کار بر روی تمام سیستم عامل.

Blackmagic خام انقلابی جدید قالب طراحی شده را به تصرف و حفظ کیفیت سنسور اطلاعات را از دوربین های دیجیتال. تصویری کمک به پشتیبانی از Blackmagic خام ضبط از دوربین های محبوب مانند پاناسونیک EVA1 و Canon C300 MK II. این حذف مشکلات با محبوب دوربین با فرمت H. 264 که بسیار فشرده و در نتیجه نویز و پردازش آثار. آن را نیز موجب صرفه جویی در تنظیمات دوربین دیجیتال و تخته سنگ اطلاعات به عنوان ابرداده به مشتریان کنترل بیشتر رنگ و قرار گرفتن در معرض در حال ویرایش همه بدون از دست دادن کیفیت. Blackmagic فایل های RAW نیز کوچک و سریع به استفاده از آنها را آسان برای کار با. تنها Blackmagic خام به مشتریان با بالاترین کیفیت کوچکترین فایل ها و سریعترین عملکرد.

“جدید Blackmagic تصویری کمک 12G مانیتور و ضبط بسیار محبوب تبدیل شده اند و یک راه عالی برای ارتقاء نظارت و ضبط با کیفیت از طیف گسترده ای از دوربین های دیجیتال” گفت: اعطای خرده, Blackmagic Design مدیر عامل شرکت. “این جدید Blackmagic خام قابلیت ضبط خواهد شد مورد استقبال مشتریان و به طور چشمگیری بهبود کیفیت این دوربین است. ما فکر می کنیم آن را نیز تا حد زیادی کمک پس از تولید لوله استفاده می شود که با ویرایش و اصلاح رنگ ها در DaVinci Resolve.”

Blackmagic تصویری کمک به 3.1 و Blackmagic خام 1.7 امکانات

  • 3D LUTs می توان برای نظارت و ضبط شده است.
  • استاندارد باز کردن فرمت های فایل های سازگار با نرم افزار محبوب.
  • سوابق Blackmagic خام از پشتیبانی دوربین های شخص ثالث.

در دسترس بودن و قیمت

Blackmagic تصویری کمک به 3.1 و Blackmagic خام 1.7 است در حال حاضر در دسترس برای دانلود از Blackmagic طراحی وب سایت.

مطبوعات عکاسی

محصول عکس های Blackmagic تصویری کمک به, به عنوان به خوبی به عنوان دیگر Blackmagic طراحی محصولات در دسترس هستند www.blackmagicdesign.com/media/images.

در مورد Blackmagic Design

Blackmagic طراحی ایجاد جهان را با بالاترین کیفیت ویرایش ویدئو, محصولات, دیجیتال, فیلم, دوربین, رنگ, کجا, مبدل ویدئو, مبدل تصویری, نظارت, روتر, زندگی سیستمهای تولید دیسک ضبط موج مانیتور و زمان واقعی اسکنر فیلم, برای فیلم سینمایی, پست, تولید و پخش تلویزیونی صنایع. Blackmagic طراحی DeckLink ضبط کارت راه اندازی یک انقلاب در کیفیت و قیمت در پست تولید در حالی که این شرکت امی™ برنده جایزه داوینچی تصحیح رنگ محصولات را تحت سلطه تلویزیون و سینما از سال 1984.Blackmagic Design همچنان شکستن زمین نوآوری از جمله 6G-SDI و 12G-SDI محصولات و stereoscopic 3D و Ultra HD گردش. دهکده جهانی پیشرو در تولید پست سردبیران و مهندسین Blackmagic طراحی دفاتر در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن, سنگاپور و استرالیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.blackmagicdesign.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر