Blackmagic Design اعلام Blackmagic Camera Update 6.9

Fremont, CA, ایالات متحده آمریکا – جمعه, آوریل 3 سال 2020 – Blackmagic Design امروز اعلام کرد که بروز رسانی نرم افزار جدید برای محبوب خود Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K و 6K مدل که شامل قدرتمند استودیو ویژگی های دوربین. در حال حاضر مشتریان می توانند با اتصال به یک ATEM مینی سیستمهای دریافت و کنترل پارامترهای دوربین, لنز و شمارش نور است. ATEM مینی می توانید کنترل تا 4 دوربین های دیجیتال از طریق HDMI تصویری اتصال و اطمینان از تمام دوربین های کاملا همسان یک حرفه ای زندگی می کنند استودیو گردش کار. در حال حاضر همان Blackmagic Pocket Cinema Camera می تواند کار به عنوان یک فیلم دیجیتال دوربین و یک دوربین استودیو!

Blackmagic دوربین Update 6.9 برای دانلود در دسترس است در حال حاضر از Blackmagic طراحی وب سایت.

تصویری و کنترل از طریق اتصال HDMI است که در دسترس به عنوان به زودی به عنوان مشتریان پلاگین دوربین در. رکورد نور می شود شمارش بنابراین مشتریان می توانید ببینید که دوربین در هوا. این ATEM نرم افزار کنترل دوربین صفحه دارای یک دوربین کنترل واحد (CCU) سبک و رابط کاربری برای تنظیم و تطبیق دوربین های خود را. حرکت CCU کنترل عمودی برای جنس زنبق و سوسن و چپ به راست برای تنظیم سطح سیاه و سفید. این همان به عنوان یک پخش CCU. نیز وجود دارد که برای کنترل رنگ رنگ به تعادل دوربین و همچنین تمرکز بر به دست آوردن و سرعت شاتر. مشتریان حتی می توانید ISO رکورد Blackmagic RAW در دوربین برای ویرایش بعد.

طراحی زیبا از Blackmagic Pocket Cinema Camera بسته تعداد باور نکردنی از بالا پایان فیلم دیجیتال امکانات به یک کوچک دستی طراحی شده است. ساخته شده از کربن سبک وزن فیبر پلی کربنات و کامپوزیت دوربین ویژگی های چند منظوره جنگ دست به یقه با تمام کنترل برای ضبط ISO, WB و زاویه شاتر درست در نوک انگشتان خود را. به دلیل آن را پیشرفته دیجیتال, دوربین فیلم, سنسور طراحی شده است به منظور کاهش نویز حرارتی تمیز کننده اجازه می دهد سایه و ISO بالاتر. به علاوه بزرگ 5 اینچ ال سی دی باعث می شود آن را ممکن است برای بدست آوردن تمرکز کامل در 4K و 6K قطعنامه.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ویژگی های مدل 4/3 سنسور تصویر با 4096 x 2160 قطعنامه و یک MFT لنز اجازه می دهد مشتریان برای گرفتن طیف گسترده ای پویا و هالیوود با کیفیت دیجیتال تصاویر فیلم را در کف دست خود را. MFT سوار اجازه می دهد تا مشتریان با استفاده از فوق العاده جمع و جور و سبک وزن و مقرون به صرفه لنز بنابراین مشتریان می توانید دوربین را در هر نقطه حتی در مکان های که بیش از حد خصمانه برای بزرگتر دوربین.

این برنامه شامل یک بزرگتر 6144 x 3456 سوپر 35 سنسور و لنز EF mount, Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K مدل اجازه می دهد تا مشتریان با استفاده از بزرگتر EF لنزهای عکاسی برای ایجاد, سینمایی, تصاویر کم عمق با عمق میدان اجازه می دهد خلاق defocussed پس زمینه زرق و برق دار و اثرات بوکه. این به این معنی است که مشتریان می توانید شلیک در 6K و پس از آن در تولید پست زوم و دوباره قاب گسترده ای اجازه می دهد تا عکس ها و, نزدیک یو پی اس ایجاد می شود همه از یک دوربین تک و بدون از دست دادن کیفیت تصویر.

Blackmagic Pocket Cinema دوربین های باور نکردنی 13 گام محدوده دینامیکی که به معنی آنها حفظ جزئیات بیشتر در سبک ترین و تاریک ترین مناطق یک تصویر از ساده دوربین های ویدئویی می تواند. این اجازه می دهد تا مشتریان برای تنظیم قرار گرفتن در معرض به صورت سرپوشیده صحنه و هنوز هم حفظ جزئیات در فضای باز روشن نور از طریق یک پنجره.

Blackmagic Pocket Cinema Camera ویژگی دوگانه افزایش ISO تا 25600 که بدان معنی است که هر دو 4K و 6K مدل بهینه سازی شده برای به حداقل رساندن دانه یا نویز در تصاویر, در حالی که حفظ کامل محدوده دینامیکی سنسور. بومی ISO 400 است ایده آل برای صحنه با تنظیم روشنایی. این دو به دست آوردن تغییر به طور خودکار پس از آن آسان است برای گرفتن تصاویر بزرگ هنگامی که مشتریان لازم نیست که زمان برای راه اندازی چراغ.

Blackmagic خام انقلابی جدید قالب طراحی شده را به تصرف و حفظ کیفیت سنسور اطلاعات را از دوربین خود را. فرمت های ویدیویی مانند H. 264 بسیار فشرده به علاوه اضافه کردن سر و صدا و مصنوعات باعث اصلی سنسور جزئیات برای همیشه گم شود. Blackmagic خام حذف این مشکل و مشتریان می دهد تصاویر خیره کننده با جزئیات باور نکردنی و رنگ در طول تولید خط لوله از دوربین برای ویرایش رنگ و مسترینگ. آن را نیز موجب صرفه جویی در تنظیمات دوربین به عنوان ابرداده بنابراین مشتریان می توانید ISO تعادل رنگ سفید و نوردهی در دوربین و یا نادیده گرفتن آنها بعد از آن در حالی که در حال ویرایش همه بدون از دست دادن کیفیت. Blackmagic فایل های RAW نیز کوچک و سریع به استفاده از آنها را آسان برای کار با.

Blackmagic Pocket Cinema Camera امکانات زیادی روشن 5 اینچ صفحه نمایش لمسی است که باعث می شود آن را آسان برای مشتریان به قاب عکس و با دقت و تمرکز. صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش اطلاعات حیاتی در حالی که کاربران در حال تیراندازی منوها برای راه اندازی دوربین های لمسی و بصری به تمرکز کنترل. بر روی صفحه نمایش پوشش نشان می دهد وضعیت یک هیستوگرام تمرکز و اوج شاخص سطح, قاب, راهنمای, کنترل پخش و بیشتر.

با پیشرفته Blackmagic OS مشتریان دریافت بصری و کاربر پسند دوربین سیستم عامل مبتنی بر آخرین فن آوری است. رابط کاربری با استفاده از ساده ضربه بزنید و کش رفتن حرکات برای تنظیم تنظیمات اضافه کردن ابرداده و مشاهده و ضبط وضعیت. مشتریان همچنین می توانید کنترل کامل بر دوربین های پیشرفته از جمله ویژگی بر روی صفحه نمایش تمرکز و قرار گرفتن در معرض ابزار 3D LUTs, HDR, فراداده, ورود, timecode, Blackmagic خام تنظیمات و بیشتر.

جدید ATEM کوتاه باعث می شود آن را آسان برای ایجاد حرفه ای چند دوربین productions برای زنده جریان به یوتیوب و نوآورانه ارائه کسب و کار با استفاده از اسکایپ. به سادگی با اتصال یک جیب دوربین سینما به ATEM مینی برای به طور چشمگیری کیفیت بهتر تصاویر. به علاوه اتصال یک کامپیوتر به صورت اسلاید پاورپوینت و یا کنسول های بازی است. حتی وجود دارد یک دوه است که اجازه می دهد تا تصویر در تصویر اثر به علاوه بسیاری از افکت های تصویری و انتقال. همه ATEM مینی مدل USB که با این نسخهها کار مانند یک وب کم, بنابراین مشتریان می توانند با استفاده از هر جریان نرم افزار در حالی که ATEM Mini Pro مدل می افزاید: زنده جریان از طریق اترنت و ضبط دیسک های یواس بی. ATEM مینی همچنین دارای پیشرفته پخش ویژگی های پایان بالا کار می کنند.

“این یک بازی بسیار هیجان انگیز به روز رسانی نرم افزار به دلیل آن اجازه می دهد تا Blackmagic Pocket Cinema دوربین برای تبدیل شدن به حتی بیشتر مفید به عنوان آنها در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هر دو فیلم دیجیتال تولید و یا تولید زنده برای جریان” گفت: اعطای خرده, Blackmagic Design مدیر عامل شرکت. “ما دیده ایم بسیاری از مشتریان با استفاده از Blackmagic Pocket Cinema دوربین با ATEM مینی برای زنده جریان به دلیل فوق العاده, تصاویر, بزرگ نور کم قابلیت و بسیار خلاقانه به نظر می رسد که با استفاده از 3D LUTS. در حال حاضر مشتریان جدید را دریافت کنید studio دوربین کنترل از راه دور علاوه قدرتمند ساخته شده در DaVinci اصلاح رنگ وجود دارد حتی بیشتر از گزینه های خلاق برای تولید زندگی می کنند!”

Blackmagic دوربین Update 6.9 امکانات

  • با این نسخهها کار به عنوان یک استودیو دوربین هنگامی که متصل به ATEM مینی.
  • طراحی شده از فیبر کربن کامپوزیت پلی کربنات.
  • گسترده 13 گام محدوده دینامیکی برای فیلم به نظر می رسد.
  • تا ISO 25600 باور نکردنی نور کم عملکرد.
  • ویژگی های باور نکردنی با کیفیت Blackmagic خام ضبط کنید.
  • ساخته شده در 5″ صفحه نمایش لمسی اجازه می دهد تا دقیق تمرکز در هنگام عکسبرداری 6K.
  • Blackmagic سیستم عامل مورد استفاده در URSA Mini و URSA پخش دوربین.
  • پشتیبانی از راه دور شمارش لنز و اصلاح رنگ با ATEM مینی.

در دسترس بودن و قیمت

Blackmagic دوربین Update 6.9 است که در حال حاضر در دسترس برای دانلود از Blackmagic طراحی وب سایت.

مطبوعات عکاسی

محصول عکس های Blackmagic Pocket Cinema Camera, و همچنین دیگر Blackmagic طراحی محصولات در دسترس هستند www.blackmagicdesign.com/media/images.

در مورد Blackmagic Design

Blackmagic طراحی ایجاد جهان را با بالاترین کیفیت ویرایش ویدئو, محصولات, دیجیتال, فیلم, دوربین, رنگ, کجا, مبدل ویدئو, مبدل تصویری, نظارت, روتر, زندگی سیستمهای تولید دیسک ضبط موج مانیتور و زمان واقعی اسکنر فیلم, برای فیلم سینمایی, پست, تولید و پخش تلویزیونی صنایع. Blackmagic طراحی DeckLink ضبط کارت راه اندازی یک انقلاب در کیفیت و قیمت در پست تولید در حالی که این شرکت امی™ برنده جایزه داوینچی تصحیح رنگ محصولات را تحت سلطه تلویزیون و سینما از سال 1984. Blackmagic Design همچنان شکستن زمین نوآوری از جمله 6G-SDI و 12G-SDI محصولات و stereoscopic 3D و Ultra HD گردش. دهکده جهانی پیشرو در تولید پست سردبیران و مهندسین Blackmagic طراحی دفاتر در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن, سنگاپور و استرالیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.blackmagicdesign.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>