تلخ و شیرین مراسم خانواده: قرنطینه خانه سالمندان ساکن علائم و نشانه های 108th تولد

Estela Orue فرناندز بود زمانی که شش مرگبار “آنفلوآنزای اسپانیایی” از سال 1918 دور جهان است. یک قرن بعد از او زندگی می کنند از طریق یکی دیگر از بیماری همه گیر ویرانگر – این یکی خیلی تنهاتر.

چهار شنبه, آوریل 22 فرناندز تبدیل 108 سال است. خانواده او مشخص شده فوق العاده نقطه عطف باد بوسه در خود را از طریق یک پنجره.

مانند هزاران نفر دیگر آمریکایی فرناندز در “مستند” درون او کمک مرکز مراقبت. عزیزان می توانید وارد ساختمان و او نمی تواند آن را ترک کند.

خانه های پرستاری شده اند به خصوص ضربه توسط coronavirus موارد و افراد مسن بیشتر در معرض اثرات آن است. در اورنج کانتی افراد 65 ساله و بیش حساب برای 60 درصد مرگ و میر نسبت به این ویروس است.

فرناندز دختر, دو پسر و دو از او شش نوه همگرا در دریا صخره بهداشت و درمان در هانتینگتون بیچ برای تلخ و شیرین جشن.

“من نمی دانم اگر او به رسمیت شناخته شده اما او خوشحال به نظر می رسید گفت:” دختر خود را نیز به نام استلا فرناندز. “این سخت است برای گفتن که اگر او می داند که ما بدون صحبت کردن با او چهره به چهره است.”

اگر چه قابل ملاحظه ای سالم فرناندز شروع به نشان دادن نشانه هایی از زوال عقل حدود پنج سال پیش. “وجود دارد هیچ کار اشتباهی با بدن” او دختر گفت. “او حتی نمی گرفتن هر گونه داروها.”

Estela Orue رشد در هاوانا ، وجود دارد از اسپانیا در یک سفر کسب و کار, آلوارو فرناندز سقوط در عشق در نگاه اول با زیبا زن جوان او یک روز خود را بگویید بچه ها. پس از ازدواج زن و شوهر حل و فصل در اسپانیا.

“من مادر از دست رفته کوبا و متقاعد پدرم به حرکت به عقب در سال 1947” جوان Estela فرناندز گفت. اما چند سال بعد فیدل کاسترو به قدرت رسید در انقلاب کوبا.

در نهایت زن و شوهر تصمیم به پیوستن به کودکان بالغ در ایالات متحده انتخاب لا میردا به عنوان صفحه اصلی خود. آلوارو فرناندز در سال 1974 درگذشت.

“من تا به حال یک زندگی” دخترش گفت. “این بسیار غم انگیز است که ما واقعا نمی تواند صرف تولد خود را با او. اما وجود دارد هیچ چیز ما می توانید انجام دهید اما بهترین وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>