اسقف o’dowd قرار می دهد در نمایش ضربان Mitty برای رسیدن به CIF NorCal باز نهایی

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس یا ویدئو در یک دستگاه تلفن همراه.

سن خوزه — در این بی سابقه بار, اسقف o’dowd پسران بسکتبال مربی لو ریچی به حال بی سابقه pregame پیام برای تیم خود را قبل از آن شمال کالیفرنیا باز بخش نیمه نهایی شنبه شب در اسقف اعظم Mitty:

“این است که دولت خود را قهرمانی بازی گفت:” بازیکنان خود را.

هیچ کس نمی داند که بعد کفش را رها دولت مسابقات به عنوان مدیران نظارت بر آخرین coronavirus به روز رسانی. اگر این شد آن را برای o’dowd اژدها رفت برق در سبک قرار دادن در غوطه دادن و 3 نقطه نشان می دهد غالب 73-60 یک نتیجه است که توسعه یافته طبقه اوکلند برنامه win streak به 18 بازی.

هنگامی که آن به پایان رسید اژدها مطرح شده به صورت یک تصویر در دادگاه فقط به عنوان تیم انجام زمانی که آنها گرفتن یک دولت تاج.

“تا آنجا که به من مربوط می شود ما این بود آخرین بازی” ریچی گفت: چند دقیقه بعد در اتاق قفل است. “فردا است و وعده داده و در منطقه خلیج قطعا وعده داده شده است. چه اتفاقی می افتد بیش از 48 ساعت آینده? تمام طول می کشد یک فرد را به یک تماس تلفنی.”

آن را در حال حاضر بی سابقه 24 ساعت برای کالیفرنیا Interscholastic مقامات فدراسیون.

جمعه منلو دختران خارج از بخش پلی آف به دلیل coronavirus shutdown در محوطه دانشگاه.

بعد از ظهر شنبه, Sheldon بالا دانه در پسران باز بدست آورد و دو بار از NorCal قهرمان شد حذف از مسابقات به دلیل آن منطقه مدرسه تعطیل برای هفته آینده و لغو تمام رویدادهای ورزشی در میان coronavirus نگرانی.

شنبه شب اسقف اعظم Riordan را من بخش نیمه نهایی در خانه در برابر De La Salle به تعویق افتاد تا دوشنبه به عنوان Riordan انتظار برای نتایج حاصل از coronavirus تست برای یکی از دانش آموزان خود را.

“تسلیت به شلدون را سالمندان” گفت: Mitty standout مارکوس سبز که تا به حال 12 امتیاز نهایی خود را در مدرسه بالا بازی ها. “من تا به حال این فرصت را به از دست دادن بازی قلب من. آنها نمی باید از این فرصت به نفع خود و یا از دست دادن امشب. ما باید برای رفتن از طریق این به عنوان یک جهان و به عنوان مردم است. تسلیت من به آنها.”

این Mitty ورزشگاه بسته بندی شده بود و رنگارنگ شنبه به عنوان o’dowd بالای تیم از سواحل شمال, در بخش, در زمان شماره 1 تیم در ساحل مرکزی بخش است.

خانه تیم استراتژی برای بسته بندی اجسام در رنگ اطراف o’dowd 6-پا-8 دانشجوی سال اول Jalen Lewis. اما این تفکر به سرعت رفت و چپ چپ به عنوان بازدید کننده غرق چهار سه ماهه اول 3-اشاره گر به چنگ نه نقطه مزیت است.

“من به بچه ها گزارش ارزیابی شد و بر من حق دارد” Mitty مربی تیم کندی گفت. “این نوع از ما را در یک سوراخ کوچک برای شروع و سپس ما به نوعی حل و فصل و گرفتن عکس ما می خواستیم اما ما نمی ساقه آن به ویژه در نیمه اول.”

O’dowd نه تنها به خوبی شات از راه دور, اما آن را نیز مارسیاس رابرتسون شل در سه لبه تند dunks قبل از حاصل کار دو تیم.

هنوز Mitty trailed هفت در استراحت و هشت رفتن به سه ماهه چهارم.

سپس o’dowd قرار داده و بازی را با یک 13-5 اجرا به مونتی Bowser خود میخ 3-اشاره گر و سپس سوار به حلقه برای یک و یک سه نقطه بازی.

لوئیس به دنبال با یک 3-اشاره گر — این مرد بزرگ می تواند شلیک — و تاج فیلیپس گل بر اشک در خط.

“هنگامی که ما شروع به چیدن سرعت مانند آن و گرفتن lobs در معافیت های سریع ما در حال سخت برای متوقف کردن” لوییس گفت. “ما باید تمام انرژی در جریان است. ما طرفداران ما نیمکت.”

چهار o’dowd استارت به ثمر رساند در دو چهره است. فیلیپس چراغ راه با 19 امتیاز از جمله سه 3-اشاره گر. لوئیس به پایان رسید و با 18 امتیاز و هشت ریباند. Bowser خود اضافه 15 امتیاز و رابرتسون سون با 12 امتیاز از جمله اژدها’ دو بر تو آن غوطه دادن.

“آنها مقدار زیادی از سلاح و آنها در سراشیبی بسیاری از شب” کندی گفت.

اگر این مسابقات ادامه o’dowd بازی خواهد کرد دوبلین در سه شنبه شب (سایت تعیین می شود) برای NorCal باز قهرمانی و یک نقطه در آخر هفته آینده باز دولت عنوان بازی. O’dowd ضرب و شتم دوبلین 75-72 برای سواحل شمال بخش باز بخش عنوان Feb. 28.

دوبلین مربی تام Costello و دستیاران او بودند که در حضور و غیاب شنبه پس از بازی خود را در برابر شلدون لغو شد.

“من فکر می کنم از آن خواهد شد حتی بیشتر شدید” گفت: ریچی که آورده Purell و دستمال مرطوب را به گلزن جدول شنبه ، “ما اگر این بازی ایفا کرده است.”

و اگر آن نمی باشد?

“هدف این است که برای پیروزی در آخرین بازی” ریچی گفت. “اگر وجود دارد این است که بیشتر ما انجام داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>