تولد کودک نمایشگاه سوئیچ دنده به رویداد مجازی

حوادث در سراسر Northland در حال به تعویق افتاد و در طول COVID-19 بحران اما خانواده ها با بچه ها در راه can’t put تولد خود را در خود نگه دارد.

در این راستا شش ماهه تولد کودک عادلانه آن تغییر کرده است رویکرد این هفته آینده با رفتن مجازی گفت: رویداد بنیانگذار Stacy هولدن. رایگان رویداد جامعه را شامل 21 کارگاه های آموزشی از مارس 4-10.

محلی مراقبت های بهداشتی حرفه ای و کسب و کار را با ارائه اطلاعات در مورد موضوعات از جمله تغذیه با شیر مادر پس از زایمان, افسردگی COVID-19, مامايي, دوران بارداری, سلامتی و بیشتر. مجریان از Essentia St. luke’s نقشه های رفتاری مرکز بهداشت و تر را تدریس کارگاه های آموزشی بسیاری از آن خواهد شد به صورت زنده و ضبط شده را برای بعد مشاهده.

هولدن که او نیز می آموزد خانواده و دوران بارداری و یوگا در آغاز تولد عادلانه در سال 2007. آن آغاز شده و با فروشندگان از جایگزین تولد جامعه اما به زودی تغییر شامل بیشتر جریان اصلی گزینه های.

“من به سرعت متوجه شدم که ما همه در خدمت همان هدف و همان جامعه” هولدن گفت. “این احساس وجود دارد که نیاز به ایجاد یک جامعه یکپارچه. شما نیاز به ارائه یک دسته کامل از گزینه های چون همه رفتن برای پیدا کردن خود را در یک راه متفاوت است.”

هولدن و تعدادی از داوطلبان تبدیل نمایشگاه به یک رویداد آنلاین در حدود یک هفته است.

“آن شده است طولانی” هولدن گفت. “شاید پس از چهارشنبه گذشته.”

ثبت نام در birthandbabyfairduluth.com برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده برنامه. بازدید از صفحه رویداد on Facebook, “رایگان آنلاین نشست: Pregnancy, Birth & Parenting در طول covid-19” به ارسال سوالات در طول ارائه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>