BirdDog اعلام NDI® Wallplates


ISE 2019, 11-14 فوریه پایه 10.K160 – BirdDog پیشرو تولید کننده NDI ابزار امروز اعلام کرد راه اندازی NDI Wallplates بیشتر گسترش رسیدن به NDI به دنیای حرفه ای AV. Debuting در ISE و حمل و نقل از دسامبر سال 2020

ISE 2019, 11-14 فوریه پایه 10.K160 – BirdDog پیشرو تولید کننده NDI ابزار امروز اعلام کرد راه اندازی NDI Wallplates بیشتر گسترش رسیدن به NDI به دنیای حرفه ای AV. Debuting در ISE و حمل و نقل از دسامبر 2020 BirdDog NDI wallplate ویژگی های عبارتند از:

  • NDI سخت افزار به صورت دائم نصب بر روی دیوار و جداول اتاق هیئت مدیره
  • دو مدل: Wallplate خروجی برای بازی کردن NDI به دو مقصد به طور همزمان مانند دو boardroom صفحه نمایش تلویزیون و Wallplate ورودی با EDID برای رمزگذاری دو منبع مانند لپ تاپ ها به NDI به ارسال به Wallplate خروجی برای نمایش
  • Crestron کنترل کتابخانه
  • RESTful API برای اتوماسیون
  • یک کابل اترنت برای قدرت (PoE) تصویری و صوتی
  • نرم تب و تاب بودن وضعیت است که قابل تغییر در رابط کاربری گرافیکی وب

Wallplates ساخته شده بر BirdDog سفارشی NDI تراشه و می تواند کاملا خودکار از طریق تازگی منتشر شده RESTful API قابلیت PoE برای یک کابل اترنت, قابلیت, ورودی میکروفون, بلندگو خروجی قابل تعویض faceplates نرم تب و تاب بودن, وضعیت شاخص و آسان به استفاده از وب کنسول مدیریت برای تغییر تنظیمات.

طراحی شده برای خیط و پیت کردن-نصب شده در داخل دیوار lecterns و boardroom جداول NDI Wallplates هستند راه حل کامل برای ساخت و مقاوم سازی در آموزش و پرورش دانشگاه ها و ساختمان های اداری و بیمارستان و ورزشگاه و مراکز کنفرانس و هتل ها و قمار خانه از عبادت دولتی و ساختمان های نظامی سوانح و هر گونه امکانات که در آن توزیع محتوای مورد نیاز است.

“بدو NDI شده است فروزان راه برای توزیع محتوا به عنوان یک جایگزین برای آسان به استقرار Gigabit Ethernet شبکه گفت:” دن Miall, BirdDog از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت. “در اینجا در BirdDog ما همیشه در حال هل دادن مرزهای این تکنولوژی و هیجان زده در مورد امکانات آن. با انتشار NDI Wallplates ما بر این باورند که چشم انداز NDI به عنوان یک واقعی توزیع شده به ثمر می آیند.”

NDI Wallplates یک طراحی مدولار اجازه می دهد نصب و راه اندازی پوسته در پیشبرد معنی AV نصب به سادگی با کلیک کردن در الکترونیک. NDI Wallplates هستند PoE پس از آن واقعا یک کابل نصب و راه اندازی با استفاده از اترنت برای قدرت تصویری و صوتی.

###

در مورد BirdDog:
BirdDog استرالیا Pty با مسئولیت محدود (BirdDog) تاسیس شد و در سال 2016 با یک ماموریت برای ایجاد جهان بهترین فیلم over IP محصولات و گردش. BirdDog توسعه جاسازی شده NDI® سخت افزار و اجرا به طیف وسیعی از کیفیت بالا و 4K پخش, مبدل ویدئو, رباتیک pan-tilt-zoom دوربین و یک مجموعه از محصولات نرم افزار به کراوات پایان برای پایان دادن به گردش با هم.

BirdDog محصولات در دسترس هستند در سراسر جهان از طریق شبکه ای از توزیع کنندگان و فروشندگان و استفاده شده توسط برخی از بزرگترین نامها در پخش, AV, عبادتگاه, Live Streaming, Esports و آموزش و پرورش. BirdDog دفتر مرکزی در شهر ملبورن استرالیا با, در کشور, حضور در ایالات متحده آمریکا و انگلستان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BirdDog لطفا http://www.bird-dog.tv/.

BirdDog تماس:
ایامون کشید
eamon@bird-dog.tv

رسانه های تماس:
لورا Westrope
مانور بازاریابی
laura@manormarketing.tv
تلفن: +44 (0) 7436 874 000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر