شراب خواری گزارش: HBO را “ناامن” است در یکی از تعطیلات آخر هفته 5 بالا ترین Binged زمان منتقل نشان می دهد


‘NCIS: Los Angeles’ رتبه اول توسط “Law & Order: SVU’ و ‘دفتر’

به عنوان آمریکایی ها بیشتر از پناهگاه در محل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ما به طور فزاینده ای تبدیل به تلویزیون, برای راحتی و فرار. و با ساعت برای کشتن به خصوص در خانه محدود تعطیلات آخر هفته آن را هیچ جای تعجب است که بسیاری از بینندگان در حال لگد زدن به پشت برای شراب خواری-مشاهده جلسات.

با توجه به Inscape.tv تلویزیون اطلاعات شرکت با در شیشه ای-سطح بینش از یک پانل از بیش از 14 میلیون از تلویزیون های هوشمند در طول تعطیلات آخر هفته از 10-12 آوریل ترین شراب خواری-تماشا-زمان منتقل شده را نشان می دهد (بر اساس دقیقه binged به عنوان یک درصد از تمام binged نشان می دهد که Inscape اندازه گیری) بودند NCIS: Los Angeles, Law & Order: SVU, دفتر, نا امنی و Peppa خوک, در آن منظور. شایان ذکر است که در 10 صفحه دو اضافی بچه ها را نشان می دهد را قطع: SpongeBob SquarePants و سگ توله سگ بگیرید و یاد دهید.

مرتبط با: اواخر شب نشان می دهد با ‘WFH’ فرمت های

آن را تعجب آور نیست برای دیدن رویه درام بالا لیست; داده شده است که آنها اغلب هوا در همزمان ماراتن آنها مناسب برای DVRing و بعد از binging. ظاهر نا امنی قابل توجه است چرا که فصل چهار نمایش در روز شنبه, مارس 12 تا بینندگان ممکن است binging فصل قبل که آخر هفته برای رسیدن به سرعت قبل از والاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>