شراب خواری گزارش: ESPN “آخرین رقص” است که در میان 5 بالا ترین Binged زمان منتقل نشان می دهد


‘NCIS: Los Angeles’ رتبه اول توسط “Law & Order: SVU’ برای آخر هفته گذشته

به عنوان آمریکایی ها شده اند پناه در محل در coronavirus گیر ما شده است تبدیل به تلویزیون, برای راحتی و فرار. و با ساعت برای کشتن به خصوص در خانه محدود تعطیلات آخر هفته آن را هیچ جای تعجب است که بسیاری از بینندگان در حال لگد زدن به پشت برای شراب خواری-مشاهده جلسات.

با توجه به Inscape.tv تلویزیون اطلاعات شرکت با در شیشه ای-سطح بینش از یک پانل از بیش از 14 میلیون از تلویزیون های هوشمند در طول تعطیلات آخر هفته از آوریل 24-26 ترین شراب خواری-تماشا-زمان منتقل شده را نشان می دهد (بر اساس دقیقه binged به عنوان یک درصد از تمام binged نشان می دهد که Inscape اندازه گیری) بودند NCIS: Los Angeles, Law & Order: SVU, آخرین رقص, دفتر و Chicago P. D., در آن منظور.

آن را تعجب آور نیست برای دیدن رویه درام را از لیست داده شده است که آنها اغلب هوا در همزمان ماراتن آنها مناسب برای DVRing و بعد از binging. آن را نیز حس می کند برای دیدن آخرین رقص در بالا پنج. با توجه به عدم وجود زندگی ورزشی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ESPN نقل مکان کرد تا والاتر از این شبکه تلویزیونی در مورد مایکل جردن و 1997-98 شیکاگو بولز (در اصل قرار است در ماه ژوئن) به اوایل این ماه. بسیاری از بینندگان را به گوش اولین قسمت زندگی می کنند اما برای هر کسی که آن را از دست رفته — و یا فقط با یک اشتها بسیار گرسنه برای تازه ورزشی-مطالب مرتبط — یک آخر هفته binge/rewatch جلسه ظاهرا بلیط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>