شراب خواری گزارش: Epix را “جنگ دنیاها” است در یکی از تعطیلات آخر هفته 5 بالا ترین Binged زمان منتقل نشان می دهد


به عنوان آمریکایی ها بیشتر از پناهگاه در محل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ما به طور فزاینده ای تبدیل به تلویزیون, برای راحتی و فرار. و با ساعت برای کشتن به خصوص در خانه محدود تعطیلات آخر هفته آن را هیچ جای تعجب است که بسیاری از بینندگان در حال لگد زدن به پشت برای شراب خواری-مشاهده جلسات.

با توجه به Inscape.tv تلویزیون اطلاعات شرکت با در شیشه ای-سطح بینش از یک پانل از بیش از 14 میلیون از تلویزیون های هوشمند در طول تعطیلات آخر هفته از آوریل 3-5 ترین شراب خواری-تماشا نشان می دهد (بر اساس دقیقه binged به عنوان یک درصد از تمام binged نشان می دهد که Inscape اندازه گیری) بودند NCIS: Los Angeles, Law & Order: Special Victims Unit, دفتر, جنگ دنیاها و Chicago P. D در آن منظور. شایان ذکر است که در 10 صفحه دو بچه را نشان می دهد Peppa خوک و سگ توله سگ بگیرید و یاد دهید,را کاهش دهد.

آن را تعجب آور نیست برای دیدن رویه درام را در لیست. با توجه به این که آنها اغلب هوا در همزمان ماراتن آنها مناسب برای DVRing و بعد از binging. ظاهر جنگ دنیاها قابل توجه است چرا که آن را تنها به تازگی برای اولین بار در ایالات متحده در Epix (Feb. 16). آن را در اصل برای اولین بار در فرانسه در اکتبر. 2019.

مرتبط: استفاده از تلویزیون همچنان به افزایش, به گفته نیلسن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>