بیل بیکر, مذاکرات در مورد ملاقات با معاون رئیس جمهور پس از یک هدف بزرگ بازی در 3 سطح تحت گیاه بروکس

BRAINERD, Minn. — هنگامی که شما راه رفتن را به بیل بیکر اتاق طبقه بالا در خانه خود را یکی از اولین چیزهایی که شما متوجه است که غرور خود را در هاکی دستاوردهای.

بر در و دیوار وجود دارد عکس بیکر بازی دفاعی برای دانشگاه مینه سوتا, قاب پوستر و 1980 المپیک نیوجرسی است که در یک قاب در یک دیوار در نزدیکی یک قاب نسخه از ورزش نشان داده شده است که ویژگی های این تیم است.

قبل از همه که بیکر کمک گرند رپیدز دبیرستان (Minn.) رسیدن به سه دولت هاکی مسابقات و به آن حالت اول که به عنوان ارشد در سال 1975. بیکر رفت و به پیروزی دو NCAA بخش عناوین زیر سر مربی گیاه بروکس در سال 1976 و 1979. او فصل گذشته با Gophers او کاپیتان تیم و یک تیم آمریکایی.

بعد از ارشد خود را در فصل نانوایی اعمال می شود برای رفتن به دانشکده دندانپزشکی هنگامی که او را دعوت به سعی کنید برای المپیک 1980 تیم هاکی. بیکر می گوید داستان از چگونه او تا به حال یک جلسه با بروکس قبل از المپیک جشنواره به ارزیابی آنچه که به دانشکده دندانپزشکی در مورد شانس خود را برای این تیم.

در این ویدئو زیر بیکر مورد بحث چندین لحظات کلیدی برای تیم المپیک از جمله جوانان اسکیت در نروژ پس از آمریکایی ها یک بازی با یک نروژی تیم باشگاهی. بیکر همچنین در مورد تیم سطح اعتماد به نفس از رفتن به بازی های المپیک, بازی خود را-گره زدن هدف در مقابل سوئد در دور اول رابین بازی از مسابقات و آنچه در آن بود در تلاش برای بازی در هاکی طرفدار چند هفته پس از برنده مدال طلا.

بیکر, 63, تا به حال یک نقطه در هفت بازی های المپیک است. پس از بازی های المپیک او در ادامه به بازی 143 بازی NHL برای Montreal Canadiens, Colorado Rockies, St. Louis Blues و نیویورک رنجرز. در 1982-83 بیکر پیوست شد با هم تیمی های سابق المپیک علامت Pavelich و غارت McClanahan تحت بروکس. بیکر در مورد تفاوت او را دیدم در بروکس در هر سطح او مربی او را در.

پس از بازنشستگی از طرفدار هاکی بیکر شد یک جراح دهان و دندان. او بازنشسته بوده و برای سه سال گذشته است.

ادامه مطلب معجزه در یخ پوشش بازی زندگی می کنند, یک انجمن ارتباطات وب سایت اختصاص داده شده به کار هاکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید