معیارهای افتخار است که بر اساس صداقت و استانداردهای بالای اخلاقی یک حراج موفق, کسب و کار, کمک به حراج حرفه ای خدمات به ایالتی مینه سوتا فروش های فوق العاده انجمن دخالت در امور جامعه و خانواده است.

“جلال می رود به خدا فرصت آمد از مشتریان ما و بقیه جامد بود مخلوط از کار سخت و موفق باشید” Biliske گفت: در مورد افتخار است.

Biliske و همسرش, شکایت خود را و عمل منابع حراج های منطقه ای حراج شرکت است که انجام کسب و کار در شش ایالت از سال 2010. این شرکت در چنگال بزرگ و Biliskes زندگی خود را در مزرعه ای در نزدیکی Hensel, N. D.

Biliske خود را آغاز حراج حرفه ای در سال 1985 با حضور در حراج کالج در شهرستان ماسون, آیووا, در حالی که هنوز یک دبیرستان ارشد در Cavalier, N. D. علاقه خود را در مزایده آغاز شده است.

“پدرم یک حراج طرفدار” Biliske توضیح داد. “او هرگز از دست رفته حراج هرگز از دست رفته یک هفته در فروش انبار.”

Biliske خواهد سفر خود را با پدر و یادگیری فهم و outs از مزایده.

“من فقط واقعا قلاب کردم در کسب و کار حراج در سنین,” او گفت:.

Biliske کسب و کار با تمرکز بر تجهیزات کشاورزی ماشین آلات ساخت و ساز و خرید و فروش زمین. او تا به حال نامی حرفه ای انجام بیش از 2000 مزایده در نه ایالت آمریکا تبدیل شدن به یک شریک مدیریت در متعدد کانادا حراج و خدمت به عنوان رهبری حراج برای آسیا بین المللی فروش های فوق العاده در خلیج سوبیک فیلیپین به مدت هفت سال. Biliske القاء شد به داکوتای شمالی فروش های فوق العاده انجمن Hall of Fame در سال 2015.

به عنوان او همچنان در حراج کسب و کار Biliske گفت: او را ادامه خواهد داد به انجام بهترین خود را برای خریداران و فروشندگان و ترکیب ابزار مانند مناقصه آنلاین و بازاریابی انبوه است که در دسترس نیست در گذشته است.

“من فقط رفتن به نگه داشتن انجام آنچه که من انجام دهید و به طور مداوم بهتر از آن را,” او گفت:.

اگر شما می خواهم به نشان می دهد کسی که به ویژه در Agweek مردم یا Agweek پادکست تماس جنی Schlecht در jschlecht@agweek.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im