Big3, Endemol تیم برای واقعیت Hoops مسابقه


نشان می دهد انتظار می رود به هوا در مه

این Big3 بسکتبال لیگ تیمی با Endemol برای تولید یک واقعیت نشان می دهد مسابقات بسکتبال طراحی شده برای نگه داشتن بازیکنان امن در طول Coronavirus بحران است.

مرتبط با: Big3 بسکتبال بازده این تابستان به CBS

“ما شماره 1 از نگرانی های ایمنی است. گذشته از اینکه قادر به کار با برخی از بهترین تولید کنندگان ممکن است برای این نوع از نمایش آنها نیز حق مردم برای اطمینان از ایمنی و سلامت چرا که آنها انجام داده ام این کار را برای بیش از 20 سال در صدها کشور گفت:” جف Kwatinetz از بنیانگذاران Big3. “آنها تخصصی در نگه داشتن مردم در شرایط قرنطینه. اگر کسی می داند آنچه که آنها در حال انجام آن است ،

چند جزئیات در دسترس بود در مورد نشان می دهد از جمله آنچه در شبکه ممکن است درجه آن است.

پس از بحران فوران تقریبا تمام رویدادهای ورزشی زندگی می کنند شده است لغو و یا به تعویق افتاد, ترک یک سوراخ بزرگ در برنامه های تلویزیون شبکه برای آینده قابل پیش بینی.

این Big3 به تازگی اعلام کرد توافق به انجام بازی در طول لیگ فصل به طور منظم. فردا نیز حامل برادر بزرگاست که تولید شده توسط Endemol.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>