جهش بزرگ در کابل هزینه های آرای انتخابات ریاست جمهوری دیده می شود


Viamedia می بیند افزایش از بلومبرگ ، Steyer

سیاسی هزینه تبلیغات توسط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در کابل سیستم های دارای بیش از تا کنون در این سال با توجه به Viamedia که نشان دهنده چند تصویری برنامه نویسی توزیع کنندگان (MVPDs) در 72 بازارها از جمله بسیاری از میدان نبرد متحده است.

Viamedia گفت که صرف افزایش است که رانده شده توسط میلیاردرهای در مسابقه با مایک بلومبرگ کمپین حسابداری 64 درصد از هزینه های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و تام Steyer انتخاباتی حسابداری برای حدود 16 درصد است.

سناتور ctq را صرف در حدود 6% به دنبال شهردار پیت Buttigieg در 4% رئیس جمهور تهمت سناتور برنی ساندرز و سناتور الیزابت وارن هر حال صرف کمتر از 3 درصد با سابق آمریکا در کمتر از 1٪.

پویایی مسابقه تغییر به طور ناگهانی در چند روز گذشته با Steyer, Klobuchar و Buttigieg انداختن بیرون.

حدود 10 میلیارد دلار است که انتظار می رود به صرف تبلیغات سیاسی در سال 2020 با توجه به تخمین می زند.

Viamedia گفت: سال 2020 آغاز شده بود خاموش متفاوت از کمپین 2016 زمانی که موضوع تبلیغات بيشترين سهم از هزینه های کابل در 40% به دنبال انتخاباتی در 26 درصد است. نامزد سنای آمریکا صرف 16% کنگره نامزدها صرف 18 درصد. نسبت مشابه در سال 2012 Viamedia گفت.

برای سال 2020 نامزد ریاست جمهوری به حساب 47% از مجموع با موضوع تبلیغات در مجموع 34 درصد. رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در زمان 10% و کنگره مسابقات شد 9 درصد.

“از آن استفاده می شود که در مورد مسائل مربوط به تبلیغات تا حد زیادی توسط PACs شد و در حال ظهور به عنوان غالب دسته از تبلیغات سیاسی — اما بلومبرگ هزینه های, ویژه, دارای بدبختانه اسکریپت حداقل برای این چرخه تا کنون گفت:” Viamedia مدیر عامل علامت لیبرمن.

“اینها اوایل اعداد و نزدیک به دو سوم از کابل TV سیاسی هزینه تبلیغات در انتخابات ریاست جمهوری-انتخابات سال بین سهامداران روز کارگر و روز انتخابات” لیبرمن اضافه شده است. “با این وجود ما روند داده ها نشان می دهد محلی, تلویزیون کابلی, صنعت تقویت شده توسط جذاب جغرافیایی هدف قرار دادن قابلیت ها و محبوب سرپرستی مطالب را یک بار دیگر ببینید یک سال سابقه برای تبلیغات سیاسی. با توجه شهردار بلومبرگ وعده به ادامه بدون در نظر گرفتن هزینه های خود را از نامزدی این سطح از رشد هزینه های باید نگه دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر