بایدن به MSNBC: اتهام تجاوز جنسی اتفاق نمی افتد


گفت که او نگران است در مورد اتهام به دلیل آن است که درست نیست

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفت که او تا به شده است به دروغ متهم به تجاوز جنسی. دوره.

معاون سابق رئیس جمهور به نظر می رسد از خانه در MSNBC را صبح و جو برای پاسخ به اتهام سابق سنا کمک تارا Reade. “نه این درست نیست. من میگم به صراحت آن اتفاق نمی افتد” بایدن گفت: میکا برژینسکی که در انجام این مصاحبه. زودتر بایدن منتشر شد بیانیه حاوی خود را انکار اتهام.

او گفت که او می کند به یاد داشته باشید هر گونه شکایت و نمی دانم چرا “ناگهان” بعد از 27 سال است که مطرح شده است. بایدن گفت که او نمی رسید به او.

بایدن با اعتماد به نفس بود هیچ شکایت کرده بود تا کنون واصل شده در آرشیو ملی ادعا برخورد او گفت:, و نام برای جستجو از این پرونده است. “من نگران آن [به ادعا] در همه,” او گفت:.

او نمی خواست مقالات خود را در دانشگاه دلاور به جستجو برای هر رکورد یک شکایت به دلیل این شامل اطلاعات در مورد گفتگو با رئیس جمهور این است که او فکر نمی کنم باید ساخته شده در حالی که او در دفتر و یا به دنبال آن است.

به بهترین دانش خود را بدون شکایت تا کنون واصل شده علیه او توسط هر کسی. “وجود دارد هیچ چیز برای من به پنهان کردن” او گفت:.

میکا برژینسکی که در انجام این مصاحبه اشاره کرد که بایدن گفته بود در مورد اتهامات علیه و سپس دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh که این فرض در مورد ماهیت آنچه که یک متهم گفت: باید این باشد که آن را واقعی و اینکه آیا او فکر نمی کنم که باید در اینجا نیز اعمال می شود.

او گفت که به اعتقاد او یک متهم را از اتهامات باید بررسی شود اما وجود دارد هیچ چیز برای پیدا کردن در مورد.

برژینسکی در ادامه به او یادآوری اظهارات او در مورد Kavanaugh اتهامات و نیاز به درمان آنها را به عنوان درست است.

بایدن گفت: زنان باید با توجه به نفع شک و فرض این اتهام درست است “اما پس از آن شما باید برای نگاه در حقایق است.” در واقع, او گفت که این اتفاق رخ نداد ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>