توسط استیو مردم مگ Kinnard و لایحه بارو | آسوشیتد پرس

کلمبیا, S. C. — جو بایدن روز یکشنبه گفت که او می تواند “متحد این کشور, کل کشور” پس از به ثمر غرش پیروزی در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه است که می تواند نیروی وزش رقبای خارج از مسابقه و بی پرده افزایش روزافزون رهبر برنی ساندرز.

بایدن قول داد او را بهبود مبارزات انتخاباتی خود عمل خود را جمع آوری کمک مالی مسافت — و حتی خود عملکرد به عنوان مسابقه هل می دهد به سمت سوپر سهشنبه, ساخت مورد او نامزد است که می تواند به نفع خود بالا و پایین انتخابات و در متحده فراتر از کسانی که در رای گیری هفته آینده.

“من احساس می کنم خوب” بایدن گفت: در ABC “این هفته است.” “من می توانید برنده شوید و من می تواند به همراه آورد دموکراتیک پیروزی.”

بایدن فرمان امواج رادیو و تلویزیون با, بازگشت به عقب مصاحبه پس از چهار پیروزی که در قدرت از آفریقایی-آمریکایی حمایت و در لحظه های خطر ناک در سال 2020 پیشنهاد. او نیاز به تاکید دوباره بجای اول برگشتن پس از underwhelming اجرای این ماه در آیووا و نیوهمشایر و نوادا.

مسابقه در حال حاضر محور به 14 متحده از مین به کالیفرنیا که رای گیری روز سه شنبه در آنچه در اثر خواهد بود و ملی اولیه در یک مسابقه به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک مسابقه بین دو نیروگاهی به نمایندگی از مسیرهای متفاوت برای حزب.

ساندرز رهبری در جمع آوری کمک hauls یکشنبه اعلام کرد با چشم ظاهر $46.5 میلیون دلار برای ماه فوریه مبارزات انتخاباتی خود گفت. این سناتور گفت: این مبلغ که باید تحت تاثیر قرار دادن اما شور و شوق از مردم کار حفر را به جیب خود را برای نامزدی خود را.

“هیچ انتخاباتی در خارج وجود دارد یک قوی تر جنبش مردمی از ما,” ساندرز گفت: CBS “چهره ملت است.” “این است که چگونه شما ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

همکار مترقی الیزابت وارن در آورده 29 میلیون در ماه گذشته و بایدن trailed با 18 میلیون دلار اما معاون سابق رئیس جمهور گفت: افزایش 5 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته است که بیشتر از هر روز خود را پر از دست انداز مبارزات انتخاباتی.

هفت نامزد باقی می ماند در دموکراتها تلاش برای پیدا کردن قوی ترین امکان مهاجرت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

فشار نصب بر روی انتهایی نامزدها برای توجیه مبارزات انتخاباتی خود را و یا کنار پس بایدن می تواند در تعامل بیشتر با لينک مستقيم بازی کردن در برابر ساندرز که سر به هفته آینده مشتاق به پیش افتادن از رقبای خود را در گردآوری نمایندگان برای نامزدی.

“آن را برای من بگویید نامزد دیگری به خارج از مسابقه” بایدن گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”بایدن ساخته شده خود را حمله مستقیم ساندرز گفت: “مردم نیست به دنبال انقلاب است. آنها به دنبال نتیجه است.”

بایدن برنده در حدود سه بار به عنوان بسیاری از نمایندگان در کارولینای جنوبی به عنوان ساندرز خود را نزدیکترین رقیب دادن یک لحظه مهلت به اضطراب دموکرات ها که می ترسید که دموکراتیک سوسیالیستی خواهد پایان مارس با چهار متوالی بالا پس از اتمام که آن را دشوار است برای هر کسی که به او پیشی.

آسوشیتد پرس اعلام کرد بایدن برنده فقط پس از نظرسنجی بسته شده در کارولینای جنوبی است. AP بر اساس تماس اطلاعات از AP VoteCast یک نظرسنجی از رای دهندگان انجام شده برای AP توسط NORC در دانشگاه شیکاگو است. این بررسی نشان داد یک پیروزی قانع کننده برای بایدن.

حتی با پیروزی کاستی بایدن انتخاباتی باقی می ماند از جمله عدم قوی بودجه و سازمان و هفته آینده برای اولین بار او را مایک بلومبرگ میلیاردر که صرف بیش از 500 میلیون دلار تبلیغات در سه شنبه متحده است. بلومبرگ اعلام کرد طرح خود برای تحویل در سه دقیقه نخست وقت آدرس یکشنبه شب در دو شبکه های تلویزیونی. او نمی گویند چقدر به او پرداخت می شود برای هم هوایی که بی سابقه است در دهه های اخیر.

بایدن که به سختی در حال اجرا هر گونه تبلیغات تلویزیونی در سه شنبه متحده است. و هر دو ساندرز و بلومبرگ بسیاری از کارکنان و داوطلبان.

اما بایدن ساخت تهاجمی دور از رسانه ها ظاهر در روز یکشنبه در تلاش برای مقابله با بلومبرگ عظیم صرف. او همچنین در حال کار برای تضمین حمایت از برجسته دموکرات و مدت کوتاهی پس از شنبه نتایج بودند در او پشتوانه سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma.

بایدن عنوان عدم حمایت از رئیس جمهور سابق باراک اوباما که نام او اغلب با فراخوانی در مبارزات انتخاباتی رای دهندگان دلتنگ برای دولت او. بایدن گفت: ABC او برای به دست آوردن این “خود من.”

کارولینای جنوبی اولیه نخستین آزمون بزرگ از نامزدها تجدید نظر در میان رای دهندگان سیاه.

که معاشقه ادامه خواهد داد و در روز یکشنبه زمانی که بسیاری از کاخ سفید امیدوار سفر به شهر سلما در آلاباما برای شرکت در مراسم بزرگداشت حقوق مدنی قهرمانی.

تعدادی از کشورهایی که رای در روز سه شنبه از جمله آلاباما, تنسی, کارولینای شمالی و ویرجینیا قابل توجهی سیاه, جمعیت.

یکی از نامزدها که صرف هفته های اخیر wooing, سیاه, رای دهندگان, میلیاردر فعال تام Steyer به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود در روز شنبه پس از ناامید کننده مقام سوم به پایان برسد. او صرف بیش از 24 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیونی در کارولینای جنوبی — بیش از همه رقبای خود را در ترکیب — اما هیچوقت پاک کردن خط در شلوغ مسابقه.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در توییتر (یکشنبه متلک بلومبرگ — به عنوان او اغلب رقبای بالقوه. رئیس جمهور پیشنهاد میلیاردر مشاوران به سادگی بر روی “gravy train” پیشرو او را یک “تاریک و تنها مسیر” بدون امید برنده شدن در نامزدی.

دستیاران به بلومبرگ به کمپین گفت که آنها هنوز هم بر این باورند سابق شهردار نیویورک می تواند برنده شدن در یک تعداد انگشت شماری از کشورهایی که رای در روز سه شنبه از جمله آرکانزاس, آلاباما, اوکلاهما, ویرجینیا و کارولینای شمالی است.

پایین تر انجام نامزدها از جمله سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq و وارن سناتور ماساچوست در حال نشان دادن هیچ نشانه ای آنها را قبل از خروج سه شنبه.

Buttigieg گفت: مبارزات انتخاباتی خود را “ارزیابی در هر نوبت” نه تنها خود ایستاده اما بهترین گام برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. “کشور ما نمی تواند چهار سال بیشتر از این او گفت:” در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

از طریق چهار مسابقات ساندرز سالم در, اما کاهش, نماینده منجر شود.

AP اختصاص داده است حداقل 56 نمایندگان به ساندرز با چند انتظار می رود به عنوان کارولینای جنوبی باقی مانده رای دریبل در. بایدن طاقی گذشته Buttigieg به مقام دوم با حداقل 48 نمایندگان و او به احتمال زیاد به دریافت چندین. Buttigieg وارن و Klobuchar باقی می ماند گیر در 26 هشت و هفت بود.

تهمت بود با توجه به دموکراتیک مسابقه.

“چگونه می تواند شما را آسان تر به ضرب و شتم از جو ؟ که مرد نمی تواند با قرار دادن دو جمله با هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شرکت کنندگان در چهار شنبه از محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس در حومه واشنگتن. “اما شما می دانید که او بیشتر پایین وسط. هر کس می داند که او یک کمونیست و با برنی وجود دارد یک سوال در مورد آن.”

بایدن برنده 63 درصد از آرا توسط آمریکایی های آفریقایی تبار. او همچنین به خوبی با رای دهندگان زنان میانه رو و محافظه کاران و به طور منظم churchgoers با توجه به AP VoteCast.

ساندرز به دست آورده پشتیبانی از تقریبا 14 درصد از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی در حالی که تاجر میلیاردر تام Steyer برنده 15 درصد است.

همچنین شواهدی وجود دارد که بایدن وضعیت به اوباما در دو دوره معاون رئیس جمهور به او کمک کرد تا برنده بیش از آفریقایی-آمریکایی است.

VoteCast یافت می شود که 45 درصد از رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی می خواستم به بازگشت به سیاست های گذشته در مقایسه با حدود یک سوم در آیووا و نیوهمشایر. که شامل 51 درصد از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی که گفت: آنها می خواهند یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری که تقلید از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری.

کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز هشدار دموکرات ها که آن را هنوز هم در اوایل ریاست جمهوری خود را اولیه.

صحبت در کارولینای شمالی حزب دموکرات جمع آوری کمک های مردمی جشن پرز اشاره کرد که به نفع نامزدی حزب دموکرات باید برنده 1,991 نمایندگان — و تنها بخشی از آن اختصاص داده شده است در این حزب برای اولین بار چهار مقدماتی.

“ما باید یک راه طولانی برای رفتن” او گفت:.


مردم از واشنگتن گزارش داد. آسوشیتد پرس نویسندگان لیزا Mascaro, Darlene Superville امید ین برایان Slodysko خواهد Weissert و ست Borenstein در واشنگتن توماس Beaumont در کلمبیا و Charleston, کارولینای جنوبی و الکساندرا Jaffe در شارلوت کارولینای شمالی, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im