بوتان معاملات با آن COVID-19 مورد به طور موقت تعطیل مرزهای

Image by iXimus from Pixabay .

تصویر iXimus از Pixabay.

در تاریخ 6 مارس سال 2020 آزادی مطبوعات از دفتر نخست وزیر در بوتان اعلام کرد که یک مورد مثبت از COVID-19 در بوتان تایید شد در ساعت 11 شب از شب قبل. دولت بلافاصله قرار داده و ممنوعیت تمام تماسهای ورودی گردشگران بین المللی برای 14 روز.

اولین COVID-19 مورد

با توجه به آزادی مطبوعات ارسال شده در Facebook صفحه از دفتر نخست وزیر:

بیمار 76 ساله از ایالات متحده امریکا که تا به حال به بوتان به عنوان یک توریست. او تا به حال وارد این کشور از پارو فرودگاه بین المللی پس از گام گذاشتن Drukair پرواز KB241 از گواتی هند در مارس 2.

در پارو فرودگاه بین المللی سلامت بیمار فرم اظهارنامه مورد بررسی قرار گرفت. او نشان داد “منفی” در برابر همه شرایط. او نیست که نشانه ای از تب.

در مارس 2, پس از ورود در تهیمفو بیمار بازدید های پزشکی سرپایی در بخش ملی ارجاع بیمارستان (JDWNRH) اصلی بیمارستان در بوتان شکایت از علائم سوءهاضمه و تهوع. اما او نمی باید آنفولانزا علائم و منتشر شد با داروها. بیمار سفر به Punakha یک هیمالیا شهر مورد 85kms از تهیمفو ماند و در یک بوتیک رفت و آمد مکرر.

هنگامی که او بازگشت به تهیمفو در مارس 5, دیدار ملی ارجاع بیمارستان دوباره با علائم آنفلوانزا و بستری شد برای مشاهده. او نمونه جمع آوری شد و سلطنتی فرستاده مرکز کنترل بیماری ها (RCDC) و تایید شد به آلوده رمان coronavirus. بیمار شریک راننده راهنمای و هشت هندی مسافران که با او بودند نیز قرنطینه.

آزادی مطبوعات نیز ذکر شده است که بوتان است پیوستن به ملی آمادگی و پاسخ طرح و اعلیحضرت پادشاه Jigme Khesar Namgyel Wangchuk شخصا نظارت پاسخ و اجرای استراتژی است. در اوایل دولت ذکر شده است که آن را به طور کامل آماده برای مقابله با این بیماری همه گیر.

بیش از 90 تماس با بیمار باید پیش بینی شده است که تا کنون توسط مقامات بهداشتی.

در مارس 6, دولت اعلام کرد که بسته شدن مدارس و موسسات در Thimphu پارو و Punakha مناطق به مدت دو هفته. تمام کنفرانس های بین المللی و سمینارها برنامه ریزی شده در کشور نیز به تعویق افتاد برای بعد از 14 روز.

Tshering Zang, Mo, یک دیدگاه در Facebook پست توسط دفتر نخست وزیر هشدار داد که بوتان ممکن است باید امکانات مناسب برای مقابله با COVID-19 شیوع:

این فرودگاه پس از شکست دولت شکست خورده و در حال حاضر مردم روبرو خواهد شد که عواقب. بوتان ندارد پیشرفته تجهیزات پزشکی در کشورهای دیگر حتی کشورهای دیگر در حال از دست دادن خود مردم در یک دیوانه رای با وجود داشتن امکانات پیشرفته.

یکی دیگر از دیدگاه ویک نقدی Rai گفت:

حالا سوال اینجا است که چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر آلوده شده است???? دولت ما گفته اند که آنها به خوبی آماده شده در حال حاضر اجازه دهید خود را آماده است. مردم فقیر از بوتان عواقب چون دولت جهل است.

Sangay Thinley نظرات:

امیدوارم جداسازی و قرنطینه نگهداری شده… پزشکان و کارکنان بهداشت لطفا نمی شود دست و پا چلفتی در حالی که درمان آنها… من سلام هر بهداشتی کارگران برخورد این وضعیت در حال حاضر..ایمن ماندن.

یان دیده Gazmer نظر:

در حال حاضر کشور ما قدر است به سقوط است. ما ارسال شده بود که هر دو غیر خودی و یا بوتانی شهروند نباید تبدیل به یک دلیل برای کسی مرگ است. در حال حاضر زمان آن فرا رسیده است. ما از بوتان نوشت که نه اجازه می دهد تا جریان غیر خودی برای چند ماه تا زمانی که مورد coronavirus می شود حل و فصل کردن.

در حال حاضر ما باید به هر حال.

اما نمایندگان بخش خصوصی از دولت خواسته چگونه آنها می توانند کمک و ارائه مواد غذایی و تدارکات در قرنطینه زمان.

روزنامه نگار Namgay Zam خواسته بوتانی مردم را به آرامش:

بهترین روش برای آرام باقی می ماند در این نقطه است. لطفا همین حالا ذخیره کردن دست sanitisers و ماسک. ما متخصصان پزشکی و افراد بیمار به آن نیاز دارید بیشتر! 🙏🏼

و دستهای خود را اغلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>