بیانسه, دل شکسته امید در all-star رویداد مبارزه با COVID-19

نیویورک (AP) — Lady Gaga, Stevie Wonder, Lizzo, Shawn Mendes و دیگران خواند آهنگ های کلاسیک حصيري با پیام امید و تغییر در طول یک تلویزیون ویژه ای با هدف مبارزه با کروناویروس در حالی که بیانسه و آلیشا کیز صحبت های عاشقانه در مورد چگونه به آن را حذف به طور نامتناسبی تحت تاثیر آمریکایی های سیاه و سفید.

Beyoncé ساخته شده تعجب ظاهر در روز شنبه تلویزیون ویژه “یک جهان: با هم در خانه” تشکر “تحویل کارگران پست الکترونیکی حمل و بهداشت کارکنان” برای کار سخت خود را در طول بیماری همه گیر.

“آمریکایی های سیاه و سفید به طور نامتناسبی متعلق به این ضروری بخش از نیروی کار که لازم نیست کار از خانه. و آفریقایی در جوامع بزرگ شده اند به شدت تحت تاثیر این بحران است. کسانی که با شرایط از پیش موجود هستند و حتی خطر بالاتر است. این ویروس که در کشتار مردم سیاه و سفید در یک برانگیزتر نرخ بالا در اینجا در امریکا” Beyoncé گفت.

آمریکایی های آفریقایی تبار حساب برای بیش از یک سوم از COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده که در آن مسابقه از قربانیان شده است ساخته شده است. داده ها از کشورهای شهرها و استان ها نشان می دهد مردم به طور منظم در مقایسه با نسبت جمعیتی در مقایسه با سهم خود را از جمعیت.

“لطفا برای محافظت از خودتان” Beyoncé ادامه داد. “ما یک خانواده است. ما به شما نیاز دارند. ما باید خود را در صدای خود را و توانایی و قدرت خود را بیش از همه به این کلمه. من می دانم که آن را بسیار سخت اما لطفا صبور ماندن تشویق نگه داشتن ایمان, مثبت باقی بماند و همچنان به دعا برای قهرمانان ما است.”

یک خبر مربوط به تجزیه و تحلیل بر اساس داده ها از طریق پنج شنبه نشان داد که از بیش از 21,500 قربانیان که اطلاعات فردی شناخته شده بود و افشا شده توسط مقامات بیش از 6,350 شد سیاه به میزان نزدیک به 30٪. آمریکایی های آفریقایی تبار به حساب 14.2 درصد از 241 میلیون نفر زندگی می کنند که در مناطق تحت پوشش و تحلیل. این کشور تا به حال ثبت بیش از 33 ، 000 مرگ و میر ناشی از شنبه.

Beyoncé شگفتی دیزنی طرفداران و دوستداران موسیقی در همه جا روز شنبه هنگامی که او کاهش یافته است به ABC “دیزنی خانواده Singalong” به انجام رویایی تفسیر “When You Wish Upon a Star” از سال 1940 انیمیشن کلاسیک “پینوکیو.”

کلید های ارائه شده مشابه داده زمانی که او صحبت می کرد در طول ویژه پایان با: “نگه داشتن خود را در فرکانس بالا و من به شما ارسال تمام عشق من است.”

دل شکسته که سرپرستی این همه ستاره تلویزیون, رویداد, لگد کردن آن با اصرار مردم هوازدگی coronavirus همه گیر برای پیدا کردن یک راه برای لبخند طریق درد با عملکرد Nat King Cole نسخه از آهنگ “لبخند.”

او در طول انجام بخش دوم از هشت ساعت رویداد حمایت سازمان بهداشت جهانی در کنار حمایت سازمان شهروند جهانی.

“من خیلی در مورد پزشکی کارگران که در حال قرار دادن زندگی خود را در خطر ابتلا به ما” دل شکسته گفت.

تعجب می کنم که انجام شده “به من تکیه کن” توسط Bill Withers — که درگذشت در تاریخ 30 مارس — در حالی که بازی پیانو. او گفت: بینندگان: “در طول سختی مانند این که ما باید به تکیه بر روی هر یک از دیگر کمک کند.” John Legend and Sam Smith هر یک از خانه های خود duetted در “Stand by Me”; Lizzo سنگ “تغییر خواهی آمد” با شور و Shawn Mendes و Camila Cabello, نشسته, هم, انجام, “What a Wonderful World.”

Paul McCartney سنگ بیتلز “بانوی مدونا” و صحبت در مورد کار مادرش را به عنوان یک پرستار است. اعضای رولینگ استونز — از چهار مکان های مختلف — پیوست نیروهای خود را برای انجام “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید.” و تیلور سویفت سنگ “به زودی شما بهتر است” در حالی که بازی پیانو.

سابق بانوان اول میشل اوباما و لورا بوش, اپرا وینفری, بیل و ملیندا گیتس, Ellen DeGeneres, Pharrell Williams, Kerry Washington, Lupita Nyong زن نما, زن کیردار و هنری گولدینگ ارائه کلمات مثبت در حالی که عکس هایی از مراقبت های بهداشتی کارگران و روزمره مردم نشان داده شده بر روی صفحه نمایش. Reggaeton ستاره J Balvin حتی ارائه نکاتی در شستن دست ها, در حالی که پزشکان و سایر کارکنان پزشکی صحبت در مورد اجتماعی فاصله و تلاش های امدادی.

“یک جهان: با هم در خانه” ویژه, ستاره ظاهر صمیمی تنظیمات مخابره عملا به جهان است. این پخش به طور همزمان در ABC, NBC, CBS, iHeartMedia, و بل, شبکه های رسانه و میزبانی توسط Stephen Colbert, جیمی فالون و جیمی کیمل.

میشل گفت: به بینندگان “را از کیف پول خود را قرار داده و آنها را دور.” کیمل اضافه شده است که بیش از 50 میلیون دلار در حال حاضر مطرح شده است برای کمک به کسانی که در طول دنیوی بحران است.

نوازندگان شامل Billie Eilish و تولید-برادر Finneas التون جان, جنیفر لوپز روز سبز را Billie Joe Armstrong, Kacey Musgraves Maluma و Keith Urban. دل شکسته, افسانه, Celine Dion, Andrea Bocelli و Lang Lang بسته های ویژه با یک مشترک عملکرد “نماز است.”

پیش از آن در روز شش ساعت در جریان رویداد های Andra روز, Niall Horan, همراهی Kesha, جک, سیاه, Matthew McConaughey, هایدی کلوم و جیسون سیگل پخش در سیستم عامل های دیجیتال به عنوان بخشی از “یک جهان: با هم در خانه” رویداد.

“این Kesha از قرنطینه بعد 500. من از دست من طرفداران بسیار” Kesha گفت: نشستن در شومینه به عنوان گربه ساخته شده سر و صدا در پس زمینه. “من می دانم که بسیاری از مردم کار و خواب نیست و به خطر انداختن خیلی به کمک این رقم را برای همه و من فقط فکر می کنم آسیب پذیری ما همه به عنوان انسان در حال حاضر است که واقعا نشان دادن واقعا زیبا کنار به بشریت است.”

خواننده کشور Maren موریس سنگ مجری Hozier, انگلیسی, ستاره ریتا اورا و اماراتی خواننده حسین آل Jassmi نیز انجام می شود در اوایل ویژه که شامل ویدئوها با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم مبارزه با گسترش coronavirus. همچنین پخش یک بسته از افراد در ازدواج — برخی در مقابل خانه های خود را با دیگران در داخل — در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>