Bexel کمک می کند تا ارائه فوتبال بزرگترین بازی برای مخاطبان زنده در HD HDR و HD SDR با آجا FS-HDR

مخاطبان 100 میلیون کوک در سال 2020 آمریکای شمالی در مسابقات فوتبال پخش برگزار شد در فوریه سال 2020 بر روی طیف وسیعی از سیستم عامل ها و انواع دستگاه. برای اولین بار, پخش زنده رویداد های ساخته شده در دسترس در هر دو UltraHD و HD-محدوده دینامیکی بالا (HDR) هر چند اکثر کسب شد و در 1080p و مخاطبان بسیاری مشاهده شده این بازی در HD-SDR. برای کمک به تسهیل همزمان تولید زنده در سراسر HD-HDR و HD-SDR فرمت Bexel یک NEP پخش خدمات شرکت جهانی پیشرو در ارائه دهنده برون سپاری پخش و راه حل های تولید تجهیزات اجاره در آورده بود. این شرکت وارد سایت مسلح با بیش از 70 آجا FS-HDR مبدل و قاب synchronizers به رسیدگی به بیش از 200 تبدیل بین منابع متعدد پوشا دوربین زنده خوردها, گرافیک, تجاری, محتوا, فیلم های تاریخی و بیشتر.

استقبال از یک استاد HDR گردش Bexel راه اندازی FS-HDRs برای تبدیل و ترکیب طیف وسیعی از خارجی SDR منابع به یک استاد 1080p, HDR, خوراک. در حالی که تخصص و فیلم های گرفته شده در UltraHD بود-تبدیل به 1080p در CCU FS-HDR, پشتیبانی از تبدیل به صورت همزمان از استاد 1080p HDR خوراک به HD-SDR برای توزیع به نمایش و بدون HDR قابلیت های. در طول های مختلف HD-SDR به HD-HDR, HD-HDR به HD-SDR و 720p HD به HD 1080p-SDR تبدیل نیاز FS-HDRs تضمین تصویر درستی از هر منبع در حالی که کاهش تولید کلی پیچیدگی است.

“FS-HDR پل فاصله بین مدرن SDR و HDR زنده تولید گردش,” به اشتراک گذاشته جانی کشیش معاون خدمات فنی Bexel. “انعطاف پذیری را فراهم می کند برای نقطه قیمت است که واقعا بی نظیر و ساخته شده است آن را ما رفتن به برای رویدادهای مانند این. برای همه است که آن را نشانی از آن را نیز فوق العاده جمع و جور; ما به راحتی می توانید ادغام آن را به ما flypacks بدون رانندگی کردن وزن, بنابراین ما می توانید صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل.”

تام Dickinson, معاون رئیس جمهور, تکنولوژی, Bexel, اضافه شده, تولید زنده HDR پخش در حالی که مشغول به کار در یک SDR محیط خارجی می تواند چالش به حداقل می گویند که شما در حال کار با چند منبع مختلف و باید مطمئن شوید که کیفیت مصالحه است که به عنوان سیگنال تبدیل شده و منتقل شده در طول زنجیره. ما FS-HDRs آن را آسان تر برای رفتن بین هر دو جهان را به دیدار با خواسته های SDR یکپارچگی در حالی که همچنین جلب مخاطبان موثر HDR خوراک و در مورد دیگر مشتری محصولات UltraHD-HDR خوردها.”

به عنوان Bexel در ادامه به خدمات بالا مشخصات مشتریان در سراسر جهان از آن انتظار آجا به باقی می ماند یک جزء اصلی در آن گردش کار به خصوص به عنوان انتقال از SDR به HDR و HD به UltraHD پیشبرد. پاستور نتیجه گرفت: “ما در یک نگاه تعداد HDR, مبدل, اما FS-HDR در نهایت ایستاده بود و ما شده ایم آن را جامد عملکرد در این زمینه است. ما هم واقعا لذت بردن از کار با آجا تیم شده اند که به کلام در آوردن ویژگی های جدید به دستگاه است که به ما کمک پشتیبانی بهتر مشتریان به عنوان HDR همچنان به تکامل است.”

در مورد FS-HDR

FS-HDR همه کاره است 1RU rack-mount جهانی مبدل/قاب synchronizer برای زمان واقعی HDR تبدیل و همچنین 4K/HD بالا/پایین/صلیب تبدیل. ترکیب آجا تولید-ثابت FS قاب هماهنگ سازی و تکنولوژی تبدیل شده و به رنگ فضای پردازش الگوریتم های از برنده جایزه موتور, FS-HDR مسابقات زمان واقعی با زمان تاخیر کم پردازش و وفاداری رنگ خواسته است که, پخش, OTT, پست, تولید و ProAV محیط نیاز است. FS-HDR را ارائه می دهد جامع سیگنال تبدیل و اجازه می دهد تا کاربران را به هم تبدیل طیف وسیعی از دوربین های ورود به سیستم به فرمت های HDR, پخش با استانداردها و همچنین به/از BT.2020/BT.709.

در مورد AJA Video Systems, Inc.

از سال 1993 آجا تصویری شده است پیشرو تولید کننده ویدیویی رابط فن آوری های دیجیتال ضبط ویدئو و راه حل های دوربین های حرفه ای, آوردن کیفیت محصولات مقرون به صرفه برای حرفه ای پخش ویدئو و تولید پست بازار. آجا محصولات طراحی و ساخته شده در امکانات ما در چمن دره کالیفرنیا به فروش می رسد و از طریق گسترده فروش کانال از نمایندگان فروش و سیستم های integrators در سراسر جهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا ببینید وب سایت ما را در .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>