مراقب باشید از تعصب مذهبی در رسانه های تحکیم


اگر TBN شد برای خرید Tegna آن قادر خواهد بود به افزایش توزیع مذهبی برنامه نویسی

“روزنامه نگاری در معرض خطر مانند قبل از هرگز ما نیاز به شرکت هایی است که یا در حال حاضر خود این رسانه ها و یا برنامه ریزی برای گسترش رسیدن به خود را به صراحت خنثی—هر دو از لحاظ ایدئولوژیک و مذهبی و متعهد به دقت در گزارش خود.” -نیک ماهی جمهور آمریکا بیخدا

این COVID-19 همه گیر است و در عین حال دوباره ما نشان داده که دقیق راستگو اطلاعات بسیار مهم است و حتی می تواند زندگی را نجات دهد. برای اکثریت آمریکایی, تلویزیون راه اصلی آنها خود را دریافت اخبار محلی. برای این بینندگان این مهم است که ما محلی پخش اخبار قوی است و قادر به پوشش داستان در واقع و به طور کامل. هر سال در رسانه ها پخش می شود چشم انداز بیشتر و بیشتر تثبیت ترک پخش اخبار فقط در چند قدرتمند دست.

و در حال حاضر تثلیث Broadcasting Network (TBN) با حمایت این شرکت سهام خصوصی نجفی شرکت در تلاش است برای رسیدن به بازی. TBN اقدام به خرید Tegna یک شبکه در سراسر کشور از 65 ایستگاه های تلویزیونی در سراسر کشور است. تثلیث پخش از شبکه می گوید که ماموریت آن این است که “برای استفاده از هر وسیله در دسترس برای رسیدن به عنوان بسیاری از افراد و خانواده ها که ممکن است با زندگی در حال تغییر, انجیل عیسی مسیح.” آنها سودمند بوده است ارائه یک پلت فرم برای کسانی که موعظه به اصطلاح “رفاه انجیل.”

اما این فقط یک مورد از مذهبی پخش به دنبال به دست آوردن جای پایی در بیش از 50 بازارهای سراسر کشور—این یک مثال دیگر از سرمایه گذاران قرار دادن سود بالای عمومی خوب است. این را بیش از, پیشنهاد توسط TBN پشتیبانی شده توسط فعال صندوق های تامینی استاندارد کل و مدیر اجرایی Soohyung کیم.

قبلی تک ایستگاه خریداری توسط ترینیتی پخش شبکه منجر شده در اخبار ایستگاه تاریک رفتن به محتوای آن است که جایگزین برنامه نویسی از TBN. این محتمل است که اگر TBN باید به دست آوردن Tegna آنها خواهد خود را تعطیل, اخبار عملیات و استفاده از کانال به افزایش توزیع آن مسیحی و سیاسی و رسانه ای برنامه نویسی. بازار مثل توسان, Hartford و سیاتل می توانید ببینید واقعی اخبار برنامه نویسی با جایگزین TBN نشان می دهد مانند هاکبی, ستایشو عیسی تعویض بازی.

حتی بیشتر نگران کننده تثلیث شبکه رادیو و تلویزیون به سادگی می تواند تولید خود را مسیحی مبتنی بر اخبار بخش و قرار دادن این تبلیغ قطعه به موجود قابل اعتماد خبری.

محلی و بی طرفانه و دقیق اخبار بسیار مهم است. با روزنامه نگاری در معرض خطر مانند قبل از هرگز ما نیاز به شرکت هایی است که یا در حال حاضر خود این رسانه ها و یا برنامه ریزی برای گسترش رسیدن به خود را به صراحت خنثی—هر دو از لحاظ ایدئولوژیک و مذهبی و متعهد به دقت در گزارش خود. ما نمی توانیم اجازه دهید یکی از صندوق های تامینی درایو برای سود بالاتر از همه چیز در نتیجه گرایش راست مسیحی برنامه های تلویزیونی جایگزین 65 ایستگاه های خبری در سراسر کشور است.

من عمیقا ناراحتیم که فعال سرمایه گذاران مانند استاندارد کلی و کیم در حال قرار دادن تمایل خود را برای سود بیشتر جلوتر از کشور ما نیاز به کیفیت روزنامه نگاری محلی و ایستگاه های خبری. پخش اخبار در نقش یک تابع بسیار مهم در جوامع در سراسر کشور به خصوص در میان یک بحران در سراسر کشور مانند ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر.

ترینیتی پخش شبکه کسب Tegna خواهد باز کردن درب به رفاه انجیل به سبک تبلیغات اطلاعات غلط و تعصب در زمانی که جوامع ما به شدت نیاز به علم-بر اساس گزارش و اطلاعات در مورد سلامت محیط زیست و دولت است.

نیک ماهی است که رئیس جمهور از کلیسا/دولت جدایی ناظر سازمان بیخدایان آمریکایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>