“با توجه به متی شپرد” است که در سه بخش ارتریو توسط مینه سوتا آهنگساز کریگ Hella جانسون است که می گوید داستان از یک زن جوان گی مرد بود که ربوده و شکنجه و سمت چپ برای مرده در یک حصار چوبی در سال 1998 در Laramie, وایومینگ.

Twin Ports Choral Project will perform "Considering Matthew Shepard" again this weekend. (File / News Tribune)

پورت دوقلو کرال پروژه انجام خواهد شد “با توجه به متی شپرد” دوباره این آخر هفته. (فایل / News Tribune)

پورت دوقلو کرال پروژه برای اولین بار 90 دقیقه قطعه است که مخلوط سبک های موسیقی, چشم انداز و رسانه در ماه نوامبر. این گروه با ارائه دو encore اجرای برنامه به کارگردانی برت Amundson این آخر هفته در NorShor تئاتر.
پورت دوقلو کرال پروژه “با توجه به متی شپرد” است که در 7:30 p. m. Feb. 21-22 در NorShor تئاتر 211 E. برتر سنت بلیط: $25 در norshortheatre.com.

J. Holiday (photo from Facebook)

J. تعطیلات (عکس از Facebook)

J. تعطیلات نقش اسپرز

J. تعطیلات اواسط 2000s هنرمند هیپ هاپ بهترین و شناخته شده برای “تخت” و “خفه,” پخش شنبه در کنار MacMillian در اسپرز. خیلی ابراز هنرمند که مطرح شد در واشنگتن دی سی شد و نامزد یک جایزه گرمی برای آلبوم “بازگشت از لاک’.” او منتشر شد “عذاب وجدان” در سال 2013 و پس از سال گذشته شده است وجود دارد Facebook پچ پچ در مورد آلبوم جدید.

J. تعطیلات پخش در 9 p. m. Feb. 22 در اسپرز در اول 109 W. اول سنت بلیط: 35 دلار در eventbrite.com, اسپرز در اول در Westyle مد.

(Duluth Playhouse)

(دلوت تاتر)

‘Arsonists’ باز در زیر زمین

Goetlieb بیدرمن می بیند آنچه اتفاق می افتد در اطراف او اما هرگز اجازه دهید آن اتفاق می افتد به او: همسایگان در حال غریبه ها اجازه می دهد به خانه های خود و در عین حال وجود داشته است یک سری از آتش سوزی خانه.
قطع به Biederman یک فروشنده سیگار طرفدار اجازه می دهد دو نفر را بر خود و اتاق زیر شیروانی — nevermind سنگین بشکه و تمام کسانی که سوال در مورد مسابقات.
“Arsonists” یک کمدی تاریک در نوشته شده بود در اوایل 1950s توسط سوئیس نمایشنامه نویس حداکثر Frisch به عنوان یک واکنش به صحنه سیاسی در آلمان است. تولید در زیر زمین است به کارگردانی مایک Pederson و ستاره جان Pokrzywinski و شریل Skafte.
“Arsonists” باز می شود که در 7:30 p. m. دوشنبه-پنج شنبه, فوریه. 20-29 در زیرزمینی 506 W. برتر سنت بلیط: $20 در duluthplayhouse.org.

Matt Wilson & His Orchestra (Photo by Paul Irmiter)

مت Wilson & His Orchestra (عکس از پل Irmiter)

مت Wilson او بازی ارکستر سرخ

مینه سوتا نوازنده مت Wilson قبلا از سفر شکسپیر بازگشت و پس از مختصری آهنگسازی وقفه با مت Wilson & His Orchestra — که یک ماه از انتشار آن به طول کامل اولین آلبوم “وقتی که من یک نویسنده است.” ویلسون می گوید: در قبل از آلبوم تبلیغات است که در مخلوط واکنش به مرگ است. “من تا به حال این حس قوی بود که من در حال اجرا خارج از زمان” او می گوید: در انتشار اخبار. “من صمیمانه نگران است که من ممکن است از دست دادن ذهن من قبل از من قادر به جهان نشان می دهد راه من می خواستم موسیقی من به صدا.”

مت Wilson & His Orchestra plays در 8:30 p. m. Feb. 21 در سرخ شدن 18 N. اول Ave. W. بلیط: 10 دلار در eventbrite.

Cities Never Sleep (Submitted photo)

شهرستانها هرگز خواب (ارسال عکس)

شهرستانها هرگز خواب بازگشت به Wussow را

شهرستانها هرگز خواب پاپ گروه پانک با یک Duluth, منبع داستان, بازده, برای نمایش جمعه در Wussow کنسرت کافه. همچنین بازی: شنگرف ارتفاعات نعناع و FFTW.

شهرستانها هرگز خواب به تازگی منتشر شد آلبوم “تلاش برای همیشه” که آنها را به عنوان داشتن “قلاب برای روز و ابزار دقیق است که شما خواهد رسید مانند یک کامیون ماک با مجوز زمینهسازی است که می گوید: ‘پیتزا.'”

شهرستانها هرگز خواب شنگرف ارتفاعات نعناع Vingate, FFTW بازی در 6 p. m. Feb. 21 در Wussow کنسرت, کافه 324 N. Central Ave. بلیط: 6 دلار.

Alan Berg plays Sacred Heart Music Center’s Felgemaker organ before a fundraising concert in 2015. (File / News Tribune)

آلن برگ نقش قلب مقدس موسیقی مرکز Felgemaker ارگان قبل از جمع آوری کمک های مردمی کنسرت در سال 2015. (فایل / News Tribune)

Happy b-day, Handel

یک 334th تولد لزوما یکی از نقطه عطف سال اما organists باید عضو حق است. دوستان از Felgemaker — یک گروه اختصاص داده شده به سال 1897 ارگان که آنها در حفظ قلب مقدس مرکز موسیقی — جشن جورج فردریک هندل تولد با یک برنامه کار می کند اعم از کنسرتو برای خرید….

تولدت مبارک Handel است در 3 p. m. Feb. 23 در قلب مقدس مرکز موسیقی 201 W. چهارم سنت کمک های مالی پذیرفته شده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر