بهترین شرط home edition: چارلی پار قابل کلیک و هنر, اجتماعی از یک فاصله

بر خلاف زندگی واقعی شما لازم نیست که به از دست اجتماعی قابل توجهی لحظات در حال حاضر.

Charlie Parr (Facebook)

چارلی Parr (Facebook)

چهارشنبه گذشته چارلی پار انجام زندگی می کنند از یک بیشتر خالی دلوت شراب سیب 90 دقیقه عملکرد است که جذب به سمت بالا از 64,000 نمایش در Facebook Live. آن gorgeously فیلم برداری آن صدا بزرگ و پار شد و قله های جذاب, آیا تلاش برای مذاکره این فضای خالی و یا صحبت کردن در مورد شلوار جین او بود که قادر به خرید بیش از آخر هفته.

او این را در خود سنتی “در اواسط هفته bracer” با “عشق یک کشف آشیانه پرنده” و بسته با “ain’t No Grave” همراه با فقط خود را سر پا است. گفت: “با تشکر از همه شب بخیر” و پیاده کردن مرحله. این ممکن است در میان دلوت ترین موسیقی جادویی لحظات.

این کنسرت است که هنوز هم در دسترس برای جریان. و یا به تماشای دوباره و دوباره. کمک های مالی پذیرفته شده از طریق GoFundMe.com.

Social Animals released a video for "Get Over It" and an acoustic live set on YouTube. (Photo from Facebook)

حیوانات اجتماعی تصویری منتشر شده برای “دریافت بیش از آن” و آکوستیک زنده مجموعه در یوتیوب. (عکس از Facebook)

اجتماعی فاصله اجتماعی حیوانات

اجتماعی حیوانات برای اولین بار این ویدئو برای آهنگ جدید “دریافت بیش از آن” در هفته گذشته — که نشان می دهد کلوکت مطرح نوازندگان سنتور در اتاق خواب و اتاق خالی چهره اعتیاد. Dedric کلارک گفت: از این آهنگ : “کسی از دست رفته می تواند اعتیاد آور است. یا شما زندگی می کنند می آموزند که با تنهایی و یا سعی کنید برای پیدا کردن یک راه برای دریافت بیش از آن.”

آن را ترکیبی از خوش لحن ترسناک داستان ایجاد شده است که راه را بر روی هدف با توجه به گروه است.

اجتماعی حیوانات تور اروپا بود و به برش همه چیز کوتاه به دلیل گسترش COVID-19. نگه داشتن چشم خود را در گروه Facebook صفحه برای حرکت. کلارک به تازگی یک پاپ تا مجموعه صوتی زندگی می کنند در یوتیوب.

Tara Austin's exhibition is available at josephneasegallery.com. (Image from Joseph Nease Gallery)

تارا Austin در نمایشگاه در دسترس است josephneasegallery.com. (تصویر از یوسف Nease گالری)

یوسف Nease گالری می افزاید: آسان مجازی گزینه

یوسف Nease گالری ارائه آنلاین نگاه جدید خود را در نمایشگاه “Boreal زینت سوم” — با این نسخهها کار توسط تارا Austin. بینندگان می توانند به راحتی تلنگر از طریق رنگارنگ انتزاعی کار کلیک کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قطعات خاص. نیز وجود دارد یک گزینه برای خرید است.

Austin مطرح شد در شمال مینه سوتا و ادعا می کند که برای قدردانی گیاه شناسی و الگوهای.

Austin در کار است که در دسترس از طریق 30 مه. برای یک فرد در تور, تماس, گالری در [email protected]

Dan Neff, artist and owner of Lake Superior Art Glass. (File / News Tribune)

دن نف هنرمند و صاحب دریاچه سوپریور, هنر شیشه ای. (فایل / News Tribune)

درس های شیشه ای از دن نف

دن نف از دریاچه سوپریور, هنر شیشه ای ارائه شده است روزانه “پای بخاری چت,” که در آن او ایجاد دیسک زیور آلات آویز فنجان و بیشتر در مقابل از مخاطبان پاسخ دادن به سوالات و, پاسخ به بینندگان به عنوان او می رود. (این نیاز به یک تلنگر سریع از همیشه-در حال حاضر عینک.)

نف باز گالری-استودیو در سال 2012 که در آن بر اساس کانال پارک.

در دستور کار امروز 10 a. m. Facebook Live vid: لانه زنبوری بطری با چوب پنبه بستن. قسمت در دسترس در فروشگاه Facebook صفحه.

"Portrait of a Lady on Fire" (Photo from NEON)

“پرتره یک خانم در آتش” (عکس از نئون)

‘پرتره’ جریان یک قرن 18 love affair

اگر شما متوقف رفتن به سینما قبل از دیدن “پرتره یک خانم در آتش” هنگامی که آن را به نمایش در Zinema 2 شما در شانس هستید; آن را در حال حاضر جریان در Hulu. این فیلم توسط کارگردان فرانسوی Celine Sciamma در مورد آهسته-ساختمان عشق وعاشقی بین قرن 18 noblewoman و سفارش به رنگ عروسی پرتره.

کریس هویت از استار تریبیون آن را به نام یک “شاهکار”; مجله Elle نام آن را “عجیب و غریب راهنمای بقا برای خود انزوا.”

Matt Rasmussen is the cryptkeeper-style host of "Gravedigger Dave's Halfway House," which gets a screening Sunday at Zinema 2. (photo courtesy of Keith Hopkins)

مت راسموسن است cryptkeeper-سبک میزبان “قبرکن دیو خانه نیمه راه” که با یک غربالگری یکشنبه در Zinema 2. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از کیت هاپکینز)

St. Louis County spookiness

کیت هاپکینز’ والاتر از خود ویژگی ها-طول اولین “قبرکن دیو را در نیمه راه خانه” بازی های برگزار شده به تئاتر در اوایل سال جاری در Zinema 2. در حال حاضر این بازی بر روی یک صفحه نمایش در نزدیکی شما. تئاتر ارائه غربالگری مجازی و Q&A با فیلمساز در 7 p. m. آوریل 3. بلیط ها $5 و در دسترس zeitgeistarts.com. درآمد حاصل از رفتن به تئاتر است.

این فیلم بر اساس سبک قدیمی مدرسه را نشان می دهد مانند “Tales from the Crypt,” مجموعه ای از داستان وحشت زده از St. Louis County است. برخی از داستانی است برخی کمتر است ، و یا در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>