برکلی: بازداشت دو نفر در نزدیکی کال پردیس به عنوان سرقت مظنون

برکلی — دو 21 ساله ساکنان شهر فرستاده شدند و به زندان شهرستان پس از بازداشت به ظن سرقت در تعطیلات آخر هفته در یک فروشگاه مقامات روز دوشنبه گفت:.

حدود 6 صبح سه شنبه ماموران در پاسخ به یک فروشگاه در 1800 بلوک اقلیدس خیابان برای یک امکان سرقت در پیشرفت پس از یک شاهد شنیده شیشه شکستن و صداها که از داخل برکلی پلیس در بیانیه ای گفت.

برکلی پلیس مشترک این تصویر دوشنبه, آوریل 6 سال 2020 از محتویات یک کیسه بازیافت پس از یک تعقیب پلیس بر روی UC برکلی دانشگاه. (حسن نیت ارائه میدهد برکلی اداره پلیس)

وقتی ماموران وارد آنها را دیدم و دنبال یک مرد ایستاده در مقابل از فروشگاه که زد ابتلا تا به او در 2400 بلوک Le Conte خیابان.

دیگر افسران که مشغول به کار برای راه اندازی یک محیط اطراف فروشگاه به زودی شاهد یک مرد دیگر ترک ساختمان از طریق یک عقب رول آپ درب با یک کیسه در دست است. مرد فرار از تعقیب ماموران در حال اجرا بر روی UC برکلی دانشگاه اما ماموران او را در بر داشت پنهان شده در زیر یک خودرو در کنار Haviland سالن.

یک افسر جستجوی که در جیب به همراه داشت یک کیسه کوکائین و یک جستجو در این نزدیکی هست نشان داد خود را انجام کیسه حاوی پول نقد به سرقت رفته و سیگار و نوشیدنی.

هر دو مردان شناخته یوسف جرمی و Akhil Perimbeti بودند به اتهام سرقت و مقاومت در برابر دستگیری در حالی که Perimbeti نیز به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر, پلیس گفت:.

جرمی بود که ذکر نشده در بازداشت بعد از ظهر دوشنبه اما Perimbeti برگزار شد در سانتا ریتا زندان بدون وثیقه و تفهیم اتهام مواجه صبح روز سه شنبه با توجه به سوابق شهرستان را بررسی کنید.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>