شهردار برکلی پیشنهاد کاهش جابجایی پلیس بودجه

برکلی — شهردار جسی Arreguin پیشنهاد به قطع بیش از $9.2 میلیون دلار از برکلی اداره پلیس بودجه — 12 درصد از بودجه سالانه خود را در یک حرکت به یک جامع مبتنی بر جامعه رویکرد به امنیت عمومی.

“برای بیش از حد طولانی ما خواسته ایم امنیت عمومی حرفه ای برای پاسخ به ما بهداشت عمومی بحران” Arreguin گفت: در بیانیه ای که دوشنبه منتشر شد. “نامتناسب شماره تماس 911 شامل افراد مبتلا به بیماری های روانی و نامتناسب تعدادی از تیراندازی پلیس شامل افراد در بحران است. ما می تواند به افزایش سرزندگی جامعه ما در کسری از هزینه توسط ما تنبیهی پاسخ پلیس به کیفیت زندگی جنایات و به جای شناسایی علت ریشه ای و درمان آن است.”

Arreguin پیشنهاد اصلاحات به شهرستان بودجه به دنبال افزایش تماس توسط برکلی ساکنان به تغییر اساسی راه پلیس — به عنوان به خوبی به عنوان پلیس بودجه — زیر وحشیانه پلیس به قتل جورج فلوید بود که به مرگ خفه در روز یادبود توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس که قرار زانو خود را به Floyd گلو برای بیش از هشت دقیقه است.

با توجه به انتشار اخبار از Arreguin دفتر برکلی شورای شهر رای خواهد داد ژوئیه 14 در زیر پیشنهادات:

  • حرکت این مسئولیت به دور از اداره پلیس به عنوان بی خانمان کمک رسانی و خدمات سوء مصرف مواد و بهداشت روانی/مدیریت بحران ترافیک و پارکینگ اجرای خدمات محله و اجرای کد;
  • ایجاد یک جامعه ایمنی ائتلاف و کمیته راهبری;
  • حد militarzed سلاح و تجهیزات; و
  • مسیر پیشرفت در این طرح وب سایت شهرستان.

“من باور دارم که کلید امنیت جامعه است, جامعه و بهداشت و سلامتی” Arreguín اعلام کرد. “است که نیاز به سرمایه گذاری سنگین در جامعه ما و کاهش سرمایه گذاری در پلیس است.”

در ژوئن 5, شهردار Arreguin و عضو شورای کیت هریسون معرفی یک فوریت مورد نیاز به برکلی اداره پلیس برای اجرای چندین سیاست های جدید توصیه می شود توسط 8 نمی توانید صبر کنید کمپین.

توصیه هایی است که اداره پلیس اجرا تحت فرمان شامل: نیاز به د تشدید تاکتیک; طاقت فرسا همه جوانب را قبل از استفاده از نیروی کشنده; ممنوعیت شلیک در حال حرکت وسایل نقلیه و نیاز به افسران به گزارش هر زمان آنها یا استفاده از زور یا تهدید به استفاده از زور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>