برکلی هتل به خانه بی خانمان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

برکلی را تبدیل به آخرین خلیج مساحت شهرستان به باز کردن یکی از هتل خود را به بی خانمان ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس شهردار جسی Arreguín گفت: پنج شنبه.

La Quinta Inn در خیابان دانشگاه ارائه خواهد شد 113 تخت به بی خانمان آالمدا کانتی ساکنان که آسیب پذیر هستند اما شما با COVID-19. مسئولان شهرستان انتظار می رود به حرکت ساکنان در اوایل ممکن است.

“ما بی خانمان جمعیت در معرض خطر قرار گرفتن در معرض و انتقال و این تهدیدی برای همه ما” Arreguín نوشت: در انتشار اخبار. “قبل از همه گیر بی خانمانی بود که یک بحران انسانی که نیاز به راه حل های جسورانه در سراسر منطقه است. Coronavirus است تقویت شده است که بحران در معرض خدمات شکاف و قرار ما آسیب پذیر ترین مردم به خطرات است که به سادگی غیر قابل قبول است.”

هتل خواهد بود که لقب “شمال شهرستان امن تر زمین” خواهد بود استیجاری و پرداخت توسط آالمدا کانتی. شهر برکلی را پشتیبانی عملیات و مصرف.

تلاش بخشی از بزرگتر “پروژه Roomkey” طرح رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom راه اندازی در اوایل این ماه. همانطور که از آخر هفته گذشته حدود 11,000 هتل و متل, اتاق شده بود استیجاری در سراسر کشور به بی خانمان ساکنان یک فضای امن به پناهگاه در محل. حدود 38 درصد از کسانی که در اتاق های پر شده بود.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال بازپرداخت خواهد شد 75 درصد از هزینه های اتاق های هتل به عنوان طولانی به عنوان آنها استفاده می شود به خانه بی خانمان ساکنان که COVID-19 ممکن است COVID-19 یا به ویژه مستعد ابتلا به این ویروس به دلیل آنها بیش از 65 یا باید شرایط بهداشتی اساسی.

آالمدا کانتی در حال حاضر آغاز شده در حال حرکت بی خانمان ساکنان را به 393 اتاق اجاره در دو اوکلند هتل های نزدیک به فرودگاه. آسایش مسافرخانه & سوئیت لقب “عملیات آسایش” خانه مردم که نشان می دهد نشانه هایی از ویروس. هتل رادیسون تبدیل به “عملیات امن تر زمین” و باز است به افرادی که این ویروس اما در صورت افزایش خطر تبدیل شدن به بیمار اگر آنها آن را گرفتن.

هفته گذشته در برکلی لکه های ارائه شده در این هتل به 46 نفر است. به عنوان پنج شنبه, 31 پذیرفته است و در نقل مکان کرد.

برکلی نیز راه اندازی 18 تریلر به عنوان جداسازی و قرنطینه سایت برای بی خانمان ها. و شهر جدید باز کرده داخل پناهگاه بی خانمان که خانه های مردم حذف شده از دیگر موجود پناهگاه به عنوان تلاش برای کاهش پناهگاه جمعیت به ساکنان فضای اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>