رفتن به نوشته‌ها

برکلی فعال رادیو اجرایی ، ویلکینسون می میرد در 76

برکلی — دیرین شهرستان ساکن و فعال و سابق رادیو اجرایی ، Wilkinson درگذشت, شنبه در جنوب برکلی صفحه اصلی. او 76.

متولد به هلن لیما و Alfred J. “میکی” لیما او در منطقه خلیج سانفرانسیسکو و بعد از آن به دست آورده مدرک لیسانس خود را از دانشگاه برکلی در رشته تاریخ ایالات متحده و minoring در ادبیات آمریکا, قبل از کار در دانشگاه ها از جمله وزارت اقتصاد, حسابداری دفتر کال باند و کتابخانه.

او همچنین به سازماندهی کارگران در برکلی و در طول UC سیستم خدمت به عنوان یک عضو موسس کال AFSCME اتحادیه به نمایندگی غیر علمی کارگران و بعد becomign قرارداد-چانه زنی تیم عضو و رئیس مباشر برای ائتلاف کارکنان دانشگاه (نشانه) اتحادیه به نمایندگی از روحانیت کارگران است.

پس از بازنشستگی از Cal 2007, Wilkinson شروع به کار داوطلبانه در ایستگاه های رادیویی KPFA-FM هل دادن در برابر حرکت های سازمان مادر Pacifica بنیاد و در نهایت افزایش برای تبدیل شدن به رئیس هیئت مدیره در طول یک دوره پر سر و صدا در ایستگاه و سازمان تاریخچه.

به عنوان یک دیرین برکلی ساکن Wilkinson وزن در برجسته مسائل محلی از جمله تعداد واحدهای خالی از سکنه در ادامه بحران مسکن و بهداشت مراقبت از سازمان ها حرکت می کند و در یک رزونانس مثال 2016 بحث اداره پلیس را کسب ون از طریق کمک مالی از ایالات متحده وزارت امنیت داخلی.

“واقعی ایمنی از افسران پلیس است که در رابطه خود با جامعه” او در آن زمان گفت. “اگر جامعه را دوست دارد و احترام می گذارد پلیس است که ایمنی خود را می آید از — نه از یک وسیله نقلیه است.”

یک برنامه نوشته شده را پیش از روز سه شنبه برنامه ریزی شده برکلی جلسه شورای شهر هنوز لیست خود را به عنوان یکی از بیش از یک دوجین انتظار سخنرانان در موضوع “پلیس نگرانی است.”

بیانیه ای روز شنبه در KPFA سایت سوگواری عبور به خاطر سپردن او به عنوان “سرگرم کننده, خوش بین, عملی سخاوتمندانه آسان برای دریافت و همراه با آسان به عشق. ما از دست شما انجام و ما از شما سپاسگزارم برای یک عمر زندگی عمیقا و در حقیقی ترین همبستگی!”

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در بی تایمز

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول