بلارمین, Mitty, Riordan به اشتراک گذاری WCAL پسران بسکتبال قهرمانی

اینجا را کلیک کنید اگر شما قادر به مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه

MOUNTAIN VIEW — سه راه روابط بالای غرب کاتولیک های ورزشی جدول رده بندی لیگ نادر است. این اتفاق دو بار در فوتبال از جمله این پاییز گذشته.

تنها چند ماه بعد بلارمین, Mitty و Riordan تاریخ ساخته شده در چوب به عنوان برای اولین بار WCAL پسران بسکتبال جایزه خواهد شد به اشتراک گذاشته شده توسط سه تیم پس از راحت برنده به نزدیک شدن فصل به طور منظم سه شنبه شب.

“وجود هشت بسیار خوب تیم ما در لیگ و سه در حال حاضر که واقعا ایجاد یک بدن بزرگ از کار را از طریق این دوره از فصل” بلارمین مربی پاتریک اشنایدر گفت. “پس از آن همیشه یک افتخار برای برنده شدن در این WCAL که آیا شما به اشتراک گذاری آن با کسی و یا به اشتراک گذاری آن با دیگران است.”

هر یک از سه قهرمان تقسیم جلسات در برابر یک دیگر به پایان رسید و 11-3 در WCAL بازی.

Riordan (20-4) از دست داد در صفحه اصلی به جایگاه چهارم سرا. Mitty (20-4) از دست داده در جاده ها در هفتم-محل St. Ignatius.

بلارمین (21-3) از دست داد در صفحه اصلی به پنجم سنت فرانسیس 46-43.

سه شنبه شب زنگ avenged که شکست چشمگیر 56-33 پیروزی بر رقبای خود در داخل یک بسته بندی شده در کوه مشاهده.

“ما احساس می کنیم می تواند ضرب و شتم هر کسی اما آن را با چیزهای کوچک در هر اختیار” بلارمین ارشد ایان ایلام گفت:. “اما ما باید اعتماد به نفس ما می توانیم آن را انجام داده, ما فقط باید برای انجام شغل ما است.”

ایلام یک همه کاره 6-پا-6 رو به جلو ارائه یک بازی-بالا 21 امتیاز از جمله 11 در یک ردیف برای تیم خود را به باز کردن سه ماهه دوم.

“تقریبا همه از امتیاز من شد و از من هم تیمی های آنها را درست خوانده و من فقط در جای مناسب در زمان مناسب” گفت: ایلام بود که تهاجمی در رنگ و خشک یکی از تنها دو 3-اشاره گرها توسط زنگ.

“ایان شده است عکس آخرین پنج بازی ها” اشنایدر گفت. “ما خواسته ایم و او را به انجام این کار بسیار در این فصل … و من او را به صحبت در مورد این پس از Mitty از دست دادن ‘ایان ما از شما خواسته می شود همه کاره و شما نبوده و واقعا قادر به استاد از هر.’ ما فقط او را تشویق به بازگشت به چیزهایی که شما را بزرگ برای ما است.”

بلارمین گارد نقطه کوین Peközkay موفق و تنها چهار امتیاز از طریق سه چهارم اما تیم او هنوز هم چراغ 28-18 در تنفس و 45-28 ورود به دوره چهارم.

Peközkay ضربه خنجر با 5½ دقیقه سمت چپ 3-اشاره گر خود را سرقت آن را 50-30 اما خود را به ثمر رساند دلاوری نبود مورد نیاز برابر Lancers (14-10 و 6-8), فرو رفته در چهار بازی موازنه در هواپیمای دوباله.

“ما نیاز به بیشتر سازگار فقط مراقبت از بازی بسکتبال, بازگشت,” سنت فرانسیس مربی مایک Motil گفت. “ما فقط باید همچنان متعهد به برقراری ارتباط است.”

از Lancers یک تیم-بالا 10 امتیاز از نقطه گارد بني اسرائيل کر.

CCS بذر جلسه

توجه در حال حاضر تبدیل به سان خوزه که در آن ساحل مرکزی بخش حذفی براکت اعلام خواهد شد شنبه شب.

این جای تعجب نیست بلارمین, Mitty و Riordan خواهد شد با یکدیگر رقابت برای سه لکه در باز بدست آورد.

“من احساس می کنم مثل یک سکه بازی شیر یا خط” Mitty مربی تیم کندی بیان شده از طریق متن.

پادشاهان در سال گذشته آشکار قهرمان نورد به یک 75-54 پیروزی در دره مسیحی (9-15, 1-13). گارد نقطه اوون براون ء این تیم با 18 امتیاز در حالی که سه نفر دیگر نیز cracked دو رقمی: مارکوس گرین (14), Nigel Burris (12) و میسون رایان (10).

اما هیچ کس تا به حال کاملا یک شب مثل Riordan گارد Je’Lani کلارک که اختصاص 36 امتیاز و هشت ریباند و چهار پاس گل و دو دزد در یک 92-69 پیروزی در خانه در برابر کلیسای قلب مقدس (9-15 و 4-10).

Backcourt شریک برایس مونرو اضافه شده 10 امتیاز در حالی که 7-1 دوم مر سکک ثبت دو دو (11 امتیاز و 11 پرتاب ریباند) برای صلیبیون که به پایان رسید در بالای جدول رده بندی برای اولین بار در 13 سال است.

“این احساس بزرگ” Riordan مربی جو Curtin گفت. “این یکی از سخت ترین لیگ در دولت و به پایان در وهله اول کاملا یک دستاورد است. به خصوص پس از آن اتفاق افتاده است برای ما از سال 2007.”

همچنین در WCAL اقدام سرا (17-7, 9-5) در بازگشت از سان فرانسیسکو با 44-33 پیروزی بر سنت ایگناتیوس (8-16, 3-11).

CCS انتخاب نشان می دهد آغاز خواهد شد در حدود 5 بعد از ظهر با سال گذشته باز بخش متشکل از هفت تیم از WCAL.

سنت فرانسیس که نه برنده پس از Feb. 4 است که هنوز هم انتظار را کاهش دهد.

“هر آنچه که اتفاق می افتد, اتفاق می افتد,” Motil گفت. “اگر ما در باز — 5, 6, 7, 8 دانه و سپس پس از آن می شود. اگر ما در بخش دوم آنها ما را در هر کجا که آنها را قرار داده و ما را به بازی.”

دیگر نامزدها برای باز کردن بخش عبارتند از:

• منلو-آترتون (21-3), قهرمان, شبه جزیره ورزشی لیگ جنوبی;

• منلو مدرسه (20-4) و قلب مقدس دبستان (21-3) co-قهرمانان غرب خلیج ورزشی لیگ;

• پالو آلتو (20-4) قهرمان دره سانتا کلارا ورزشی لیگ De Anza.

اما شاید سخت ترین تصمیم برای CCS بذر کمیته? نحوه افتراق بین اولین WCAL tri-champions.

“من فکر می کنم وجود دارد سه تیم امیدوار به دریافت ردیف 1 دانه” اشنایدر گفت. “اما ما باید برای پیروزی در سه بازی در برابر سه بسیار خوب تیم واقعا مهم نیست برای ما که در زمانی و در کجا یا چگونه. ما قطعا فکر می کنم دفاع ما چیزی است که به ما قطع کلاه و اینکه آیا می شود که به رسمیت شناخته شده توسط یک کمیته یا نه مهم نیست. ما باید به انجام آن در دادگاه است.”

توجه داشته باشید: CCS دختران و پسران باز کردن بخش نهایی Feb. 28 خواهد بود در دانشگاه استنفورد را افرای غرفه بخش تایید شنبه. سانتا کلارا دانشگاه که به طور معمول میزبان باز کردن بازی ها در دسترس بود در آن تاریخ doubleheader.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account